Menu

Wieczory panieńskie w Katowicach.

Wieczory panieńskie w Katowicach! Wieczory Panieńskie w Katowicach, przygodowe panieńskie, ekstremalne wieczory panieńskie

Czasy się zmieniają… Coraz to częściej gościmy na naszych imprezach grupy dziewczyn, które odwiedzają nas by z hukiem, trzaskiem i błotem pożegnać stan wolny.

Paintball, wyprawy na quadach oraz samochodami terenowymi doskonale się do tego celu nadają – tym bardziej, że maseczki z błota są tu już w cenie 😉

Przygodowy wieczór panieński – atrakcje.

W ramach atrakcji na wieczory panieńskie królują quady i samochody terenowe. Kobiety są świetnymi kierowcami, więc jazda w ekstremalnych warunkach wychodzi im często lepiej niż mężczyznom. A do tego, świetnie ze sobą współpracują i potrafią wyciągać się z potężnych, błotnych tarapatów.Wieczory Panieńskie na Śląsku, katowice panieńskie, przygodowe panieńskie na śląsku

Nieco rzadziej wybierana jest opcja paintballowa – tu pokutuje przekonanie o tym, że jest to męska atrakcja. Tymczasem, ostatnie wyniki (2018r.) meczów kobiety kontra mężczyźni były bezlitosne dla facetów: wszystkie 3 mecze zostały przez nich przegrane! Dowodzi to jednego: „girl power!” to nie jest pusty slogan!

Bardzo często za to, wybierana jest opcja z wieczornym ogniskiem, jedzeniem z  kociołka i długimi wieczornymi rozmowami.

Nasza lokalizacja pozwala jednak na łatwe przeniesienie się do centrum – na dalszy ciąg imprezy w klubach. Jesteśmy położeni raptem 5 km od Spodka, co się przekłada na kilka minut jazdy samochodem i koszt ok. 4-5 zł/os. za przejazd taksówką/uberem.

Przykładowy program wieczoru panieńskiego na Śląsku.wieczór panieński katowice, panieński śląsk, przygodowy wieczór panieński

Dobrze się sprawdza połączenie kilku atrakcji w ciągu jednego dnia. Zapewne, będziemy dla Was tylko przystankiem na trasie większego balowania, więc poniżej podajemy orientacyjne czasy zabawy na poszczególnych atrakcjach oraz odległości do kilku innych atrakcji w okolicy, które warto włączyć do Waszego programu zabawy. Wszystkie atrakcje podajemy dla grupy 10 os. Prosimy je traktować jako orientacyjne!

 1. paintball: pakiet 200 kul = ok. 1,5 h
 2. quady: ok. 1,5 h
 3.  samochody terenowe: ok. 2 h.
 4. ognisko: możliwość zabawy do białego rana.
 5. W przypadku połączenia quadów i samochodów terenowych, łączny czas zabawy to ok. 2 h.

Wieczory panieńskie w Katowicach – ceny.

Ceny poszczególnych atrakcji kształtują się następująco:

 1. Paintball: od 30 zł/os. (100 kul). Dodatkowe kulki: 20 zł/100 szt. W cenie – pełne wyposażenie, prowadzenie rozgrywek, specjalne scenariusze na wieczory panieńskie!
 2. quady: od 50 zł/os. (20 minut prowadzenia). W cenie: kask, okulary ochronne, prowadzenie grupy przez instruktora, który dobiera poziom trudności do Waszych (rosnących!) umiejętności. Strój ochronny (przed błotem): 10 zł/os.
 3. Offroad: od 45 zł/os (10 minut prowadzenia). W cenie: paliwo, prowadzenia auta, instruktor dobierający trasę. W samochodzie może jednorazowo przebywać 6. Gości i instruktor.
 4. Ognisko: 50 zł/4h (cena za grupę) lub 100 zł/powyżej 4h (cena za grupę). W cenie: rezerwacja paleniska, wkład drewna, dostęp do toalety.
 5. Catering: kiełbaski z ogniska: 8 zł/porcję, zupy (żurek, grochówka): 10 zł/porcję, kociołek pieczonek: od 150 zł/kociołek dla ok. 10 os.

Oczywiście, są to ceny poglądowe, które możemy modyfikować pod kątem Waszych oczekiwań.

Odległości od innych atrakcji na wieczory panieńskie na Śląsku.panieński katowice, panieńskie śląsk

B.A.S.E., czyli nasz Baza Adrenaliny i Sportów Ekstremalnych jest położona w centrum aglomeracji – ok. 5 km od Spodka i centrum Sosnowca.

Dlatego, można nas połączyć w łatwy sposób z innymi atrakcjami:

 • Wake Zone Stawiki – położone jest zaledwie 6 km od nas. Polecamy najpierw zabawę u nas, a później – wymoczenie się na Wake’u
 • Pałac Saturna – Czeladź. Jest to bardzo dobre miejsce na zabiegi z zakresu SPA oraz największe saunarium w okolicy. Już kilkakrotnie Uczestniczki naszych wieczorów panieńskich wędrowały po zabawie u nas na zabiegi do Pałacu. A później – do klubów
 • Flyspot Katowice – leży ok. 8 km od nas. Dobrze się sprawdza jako prezent dla Panny Młodej zarówno przed, jak i po wizycie u nas.
 • Mariacka i kluby w Centrum Katowic leżą zaledwie 6 km od nas!

Co jeszcze oferujemy na wieczorach panieńskich?

Możliwe jest jeszcze zorganizowanie prezentów dla Młodej Pary w postaci voucherów na nasze usługi: np. wyprawę na quadach dla dwojga (300 zł), wyprawę samochodem terenowym dla dwojga (250 lub 500 zł), paintballową rozgrywkę dla Młodych i ich Gości (od 300 zł/10 osób).

Możemy także zorganizować wieczór panieńsko-kawalerski, oparty o rywalizację lub po prostu – dobrą, wspólną zabawę.

Możemy Wam również pomóc w rezerwacji limuzyny, która dowiezie Was w dowolne miejsce w aglomeracji.

wieczór panieński w Katowicach

 • Facebook
 • Google+
 • Twitter
 • YouTube
 • Vimeo