Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji
Kulig na sankach w Katowicach? Tak! Na naszych półkoloniach!
Paintball na półkoloniach!
Offroad w Katowicach na półkoloniach!

Półkolonie w Katowicach – oferta dla innych firm

Jeżeli organizujesz półkolonie w Katowicach i szukasz dodatkowej atrakcji, która wzbogaci Wasz program, to dobrze trafiłeś.

Przygotowaliśmy trzy programy zimowe i kilka letnich, z których możecie u nas skorzystać na zasadzie podwykonawstwa z naszej strony. Ich czas trwania jest tak dobrany, by dobrze się wpasować w Wasz harmonogram – jesteśmy jednak elastyczni i możemy te programy zmodyfikować w taki sposób, by wpasować się w Wasze oczekiwania.  

 

aktywne półkolonie w Katowicach, półkolonie z przygodą

Półkolonie w Katowicach – oferta dla świetlic, firm organizujących półkolonie, stowarzyszeń i fundacji.

Kulig w Katowicach

Kulig w Katowicach? Tak, zapraszamy na wyprawy na sanki! Pojedziemy na wyjazd za Nissanem Patrolem, co gwarantuje możliwość dojechania w świetne tereny. 

Kulig możemy zorganizować na dwa sposoby: spokojniejszej – w której pojeździmy wokół bazy, ścieżkami polnymi i leśnymi, lub przygodowej – gdzie wyjedziemy w teren, w którym będziemy musieli czasem z sanek zejść, a może nawet je przenieść! 

Cały program zajmuje ok. 3h i zawiera również ognisko oraz możliwość budowy iglo (jeżeli pogoda na to pozwoli).

Cena: 50 zł/os.  (z naszymi sankami)

Kulig w katowicach, kulig na sankach, kulig sanki katowice

Kulig w Katowicach – a właściwie, to offroadowy kulig w Katowicach… Pojedziecie na saniach, ale jeżeli zechcecie (albo zmarzniecie) to zabierzemy Was do auta!

Przejażdżki offroadowe w Katowicach

Gry pogoda nie pozwala na kulig, w Katowicach możemy zaoferować jazdę samochodami terenowymi. Topniejący śnieg odsłoni trasy, z których nasze tereny słyną: zjazdy, podjazdy, ciasne odcinki między drzewami i spooooro błota i kałuż!

Czas trwania jest analogiczny do kuligu, czyli 3h.

Cena jest również taka sama (50 zł), więc obie atrakcje są zamienne.

offroad w Katowicach na półkolonie

Przejażdżki samochodem terenowym w Katowicach w ramach półkolonii. Jazda offroadowa to świetna przygoda, który pozwoli Uczestnikom wejść w świat, który wcześniej mogli poznać co najwyżej w grach komputerowych!

Paintball na półkolonie

Paintball w Katowicach możemy zorganizować niezależnie od pogody. W śniegu, błocie i słońcu adrenalina będzie taka sama, a bogate scenariusze dopasujemy zarówno do wieku Uczestników, jak i ich doświadczeniu. 

200 kul dla każdego Uczestnika pozwoli na ok. 2 godziny zabawy. Dodatkową godzinę spędzicie pewnie przy ognisku wspominając przygody i akcje z gry.

Koszt: 60 zł/os. 

paintball w zimie na półkolonie. Półkolonie w Katowicach

Paintball na półkoloniach! Świetna gra grupowa zakończona ogniskiem

 

Półkolonie w Katowicach – dla firm

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo