Menu

Wieczory kawalerskie

wieczór kawalerski Kraków

Przygodowe wieczory kawalerskie w Katowicach i na Jurze!

Każdego z nas, facetów, czeka dzień, w którym nie słuchamy rad przyjaciół i postanawiamy definitywnie rozstać się ze stanem kawalerskim. Symboliczny „ostatni dzień wolności” to rytuał, dzień w którym chcemy przeżyć Przygodę – taką klasyczną, męską, z potężną dawką adrenaliny, z tym, co nas, facetów, porusza; z tym, co od wieków gra nam gdzieś w duszy.

Proponujemy Wam przeżycie przygody dopasowanej do Waszych temperamentów. Zrobimy wszystko, by dopasować naszą ofertę atrakcji na  wieczory kawalerskie do Waszych oczekiwań.

Oferta pierwsza, paintballowy wieczór kawalerski w Katowicach, Sosnowcu lub na Jurze.

Imprezy paintballowe na Śląsku - paintball Katowice, wieczory paintballowe.

Jest to propozycja oparta o naszą najdłużej oferowaną atrakcję dla Klientów Indywidualnych: paintball. Gry tego typu realizujemy od 2003 roku i w międzyczasie opracowaliśmy

specjalne scenariusze na wieczory kawalerskie, w których pozwalamy Kawalerowi się wykazać, ale również sprawiamy, że łatwo tego dnia nie zapomni…

Po skończonej imprezie, warto przysiąść przy ognisku, gdzie będzie czas na długie Polaków rozmowy 😉 Oczywiście, na poligonie w Katowicach jest przygotowany do tego celu teren (wiata ogniskowa, dostęp do prądu, toaleta – sprawdź informacje o B.A.S.E. Katowice…) .

Jeżeli zamierzacie spędzić ten dzień wyjazdowo, to wybierzcie się na jeden z naszych poligonów na Jurze – w Morsku będziecie mogli spać w domkach typu „Brda”, zaś na poligonie w Biskupicach będziecie mogli spać w namiotach wojskowych (na tym poligonie jest również możliwość połączenia paintballa z jazdą quadami lub samochodami terenowymi…).

Ceny paintballowych wieczorów kawalerskich:

– impreza paintballowa: od 60 zł/os.

– noclegi: od 25 zł/os. w namiotach i od 50 zł/w domkach

– catering: od 10 zł/os. 

Oferta druga, wieczór kawalerski oparty o quady i (lub) samochody terenowe.
Quady wieczory kawalerskie, wieczory kawalerskie katowice, wieczory kawalerskie quady

Te atrakcje realizujemy bądź w Katowicach, Siemianowicach, Mysłowicach, bądź w Tarnowskich Górach (na granicy z Bytomiem), bądź na Jurze krakowsko-częstochowskiej.

Do Waszej dyspozycji, w przypadku imprez na Śląsku, zostaną oddane sprawdzone w boju maszyny oraz instruktor-przewodnik, który zadba o prawidłowy i bezpieczny przebieg imprezy oraz o to, byście wycisnęli z naszych maszyn (i siebie!) maksimum.

Wieczór kawalerski oparty o quady i samochody terenowe, to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wspólną przygodę – często po kolana w rozjeżdżonym błocie, zawsze z potężną dawką adrenaliny i z uśmiechami od ucha do ucha.

O naszych imprezach na quadach, możesz przeczytać więcej również tu: quady na Śląskua także na specjalnej, osobnej witrynie poświęconej w całości tym maszynom: wypożyczalnia quadów w Katowicach.

Ceny offroadowych wieczorów kawalerskich:

– quady: od 60 zł/os. (20 minut/osobę)

– samochody terenowe: od 50 zł/os. (przy założeniu, że w imprezie bierze udział 6 osób).

– catering: od 10 zł.

 

Opcja trzecia, wieczór kawalerski z paintballem, quadami i samochodami terenowymi!

wieczory kawalerskie - offroad, przygoda i adrenalina - Katowice, ŚląskMęska przygoda do potęgi entej, czyli połączenie off roadu i dynamicznego sportu przygodowego, to gwarancja świetnej, niezapomnianej zabawy. Często, imprezy te wzbogacamy dodatkowo o ognisko i catering oparty o dania z grilla (w końcu, po takiej dawce endorfin każdy by zgłodniał), co dodaje jej jeszcze trzeci wymiar – smakowy 😉

Jest to opcja dostępna w czterech lokalizacjach: w Tarnowskich Górach (świetny off road i przyzwoity paintball), Siemianowicach (bardzo dobry paintball i przyzwoity off road), Katowicach (bardzo dobry paintball, REWELACYJNY off road), oraz na Jurze (doskonały off road, dobry paintball).

Ceny wieczorów kawalerskich w Katowicach:

wariant podstawowy: 90 zł/os.: paintball+quady (paintball w pakiecie startowym – 100 kul + 20 min. na quadach/os.)

wariant optymalny: 135 zł/os.: paintball+quady+samochód terenowy (paintballowy pakiet startowy /100 kul/+ 20 min./quadach + 10 minut prowadzenia samochodu terenowego)

wariant „full opcja”: 230 zł/os.: paintball + quady + samochód terenowy + miejsce przy ognisku (200 kul w pakiecie paintballowym, 30 min. na quadach/os., 15 min. prowadzenia samochodu terenowego).

Opcja czwarta, zawody drwali i w strzelaniu!

Jesteście raczej sceptycznie nastawieni do offroadu i paintballa? A może chcecie spróbować czegoś nowego, a jednocześnie… pierwotnego 😉 ?

Zapraszamy w takim razie na zawody drwali! 

Będą na Was czekały piły typu „moja-twoja”, siekiery, długie gwoździe, młotki i młoty oraz sporo zadań, w których będzie mieli okazję wykazać się siłą, pomysłowością i sprawnością. 

Zawody drwali nie mogłyby się odbyć bez zawodów w rzutach siekierami do celu! 

Cena zawodów drwali:

60 zł/os. – wersja podstawowa (zawody drwali z konkursem rzutów siekierami), czas trwania: 2h

80 zł/os. – wersja optymalna (wersja podstawowa + zawody strzeleckie: wiatrówka i łuk), czas trwania: 3h

Oczywiście, zawody drwali można łączyć z quadami, paintballem i samochodami terenowymi! Dopasujemy się do Waszych oczekiwań!

Catering – jedzenie na wieczory kawalerskie. 
Catering na wieczory kawalerskie - pieczonki - katowice

Wiadomo, że dobra impreza składa się z atrakcji i jedzenia. Dlatego, przygotowaliśmy ofertę również i na tę okoliczność.

Zarówno teren w Katowicach, jak i na Jurze pozwala na przygotowanie oferty opartej o ognisko i grill, co idealnie się wpisuje w klimat „męskiej przygody”.

W B.A.S.E. Katowice proponujemy następujące menu:
 1. pieczonki z ogniska: 180 zł/kociołek dla ok. 12 osób
 2. zupy (grochówka lub żur): 10 zł/porcję (min. wartość zamówienia: 100 zł)pieczonki - wieczory kawalerskie katowice
 3. bigos: 12 zł/porcję (min. wartość zamówienia: 100 zł)
 4. kiełbasy z ogniska: 10 zł/porcję (podawana z keczupem/musztardą i pieczywem),
 5. szaszłyki z grilla: 12 zł
 6. karkówka z grilla: 12 zł

 • Facebook
 • Google+
 • Twitter
 • YouTube
 • Vimeo