Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji
Wieczory kawalerskie z paintballem - specjalne scenariusze na Waszą imprezę!
Strzelanie z wiatrówek, łuków, rzucanie siekierami, nożami i shurikenami...
Wieczory kawalerskie na quadach - gwarancja świetnej zabawy!
Samochody terenowe na wieczory kawalerskie - wyprawy w terenie! 
Zawody drwali na wieczór kawalerski!

Wieczory kawalerskie

Przygodowe wieczory kawalerskie w Katowicach i na Jurze!

Każdego z nas, facetów, czeka dzień, w którym nie słuchamy rad przyjaciół i postanawiamy definitywnie rozstać się ze stanem kawalerskim. Symboliczny „ostatni dzień wolności” to rytuał, dzień w którym chcemy przeżyć Przygodę – taką klasyczną, męską, z potężną dawką adrenaliny, z tym, co nas, facetów, porusza; z tym, co od wieków gra nam gdzieś w duszy.

Proponujemy Wam przeżycie przygody dopasowanej do Waszych temperamentów. Zrobimy wszystko, by dopasować naszą ofertę atrakcji na  wieczory kawalerskie do Waszych oczekiwań.

Przejdź do oferty „na skróty”:

 1. Wieczory kawalerskie oparte o paintball.
 2. Quady i samochody terenowe na kawalerskie.
 3. Męska przygoda, czyli quady, samochody i paintball na kawalerskim.
 4. Zawody drwali na wieczorze kawalerskim
 5. Poznaj również nasze propozycje cateringu na wieczory kawalerskie
 6. NIE ZAPOMNIJ O PREZENTACH DLA PAŃSTWA MŁODYCH OD WASZEJ EKIPY!

 

Quady Katowice i quady na Jurze - imprezy offroadowe na imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie, prezenty urodzinowe

Współpraca, wspólne przeżywanie przygód, adrenalina i oktany… To hasłowa i najkrótsza definicja najlepszych wieczorów kawalerskich na Śląsku!

Oferta pierwsza, paintballowy wieczór kawalerski w Katowicach, Sosnowcu lub na Jurze.

Jest to propozycja oparta o naszą najdłużej oferowaną atrakcję dla Klientów Indywidualnych: paintball. Gry tego typu realizujemy od 2003 roku i w międzyczasie opracowaliśmy specjalne scenariusze na wieczory kawalerskie, w których pozwalamy Kawalerowi się wykazać, ale również sprawiamy, że łatwo tego dnia nie zapomni… Po skończonej imprezie, warto przysiąść przy ognisku, gdzie będzie czas na długie Polaków rozmowy 😉 Oczywiście, na poligonie w Katowicach jest przygotowany do tego celu teren (wiata ogniskowa, dostęp do prądu, toaleta – sprawdź informacje o B.A.S.E. Katowice…) . Jeżeli zamierzacie spędzić ten dzień wyjazdowo, to wybierzcie się na nasz poligon na Jurze – w Biskupicach będziecie mogli spać w namiotach wojskowych (na tym poligonie jest również możliwość połączenia paintballa z jazdą quadami lub samochodami terenowymi…).

Ceny paintballowych wieczorów kawalerskich w Katowicach:

80 zł/os. – zestaw startowy (200 kulek, wypożyczenie sprzętu, prowadzenie rozgrywek; ew. dodatkowe kulki: 25 zł/100)

110 zł/os. – zestaw optymalny (400 kulek, wypożyczenie sprzętu, prowadzenie rozgrywek; ew. dodatkowe kulki: 20 zł/100)

150 zł/os. – zestaw VIP (600 kulek, wypożyczenie sprzętu, ŚWIECA DYMNA, prowadzenie rozgrywek; ew. dodatkowe kulki: 15 zł/100) – catering: od 14 zł/os.

Ceny paintballa na wieczór kawalerski na Jurze:

100 zł/os. (200 kulek, wypożyczenie sprzętu, prowadzenie rozgrywek, dodatkowe kulki: 25 zł/100)

Catering: od 14 zł

Nocleg ze śniadaniem: 70 zł

rozgrywki paintballowe na Śląsku

Paintball na wieczorach kawalerskich to rozrywka zakładająca połączenie dobrej zabawy, męskiego poczucia humoru, odrobiny bólu i sporej dawki adrenaliny. Wieczory kawalerskie z jego wykorzystaniem organizujemy już od 20 lat! 

Paintball na wieczorach kawalerskich to klasyka, która zawsze się sprawdza – angażuje każdego, a emocje, które się tam pojawiają zostają na długo (dłużej niż siniaki 😉

Oferta druga, wieczór kawalerski oparty o quady i (lub) samochody terenowe.

Te atrakcje realizujemy przede wszystkim na granicy Katowic, Siemianowic, Czeladzi i Sosnowca. Mamy tu do obskoczenia blisko 400 ha terenów poprzemysłowych, na których znajdziecie nie-sa-mo-wi-te tereny z mnóstwem przeszkód wszelkiego rodzaju – od błota, po szutry; od płaskich rozgrzewek, po ciasne odcinki między drzewami; od łagodnych prostych, po zjazdy i podjazdy, które robią wrażenie na każdym… Drugim terenem, na którym takie imprezy realizujemy, jest Jura Krakowsko-Częstochowska i świetny tor dla quadów i samochodów terenowych pod Częstochową (okolice Olsztyna). 35 ha piasku, lasów i klimatu jak z Dakaru. Do Waszej dyspozycji, w przypadku imprez na Śląsku i na Jurze, zostaną oddane sprawdzone w boju maszyny oraz instruktor-przewodnik, który zadba o prawidłowy i bezpieczny przebieg imprezy oraz o to, byście wycisnęli z naszych maszyn (i siebie!) maksimum. Wieczór kawalerski oparty o quady i samochody terenowe, to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wspólną przygodę – często po kolana w rozjeżdżonym błocie, zawsze z potężną dawką adrenaliny i z uśmiechami od ucha do ucha. O naszych imprezach na quadach, możesz przeczytać więcej również tu: quady na Śląskua także na specjalnej, osobnej witrynie poświęconej w całości tym maszynom: wypożyczalnia quadów w Katowicach.

Ceny offroadowych wieczorów kawalerskich:

– quady: od 75 zł/os. (20 minut/osobę) – samochody terenowe: od 65 zł/os. (10 minut/osobę). – catering: od 14 zł.

quady na wieczory kawalerskie, wieczory kawalerskie quady

Wyprawy na quadach i w samochodach terenowych na wieczorach kawalerskich sprawdzają się doskonale. Oktany i adrenalina idą zawsze w parze 😉

offroad samochody terenowe na wieczory kawalerskie śląsk

Samochody terenowe – Nissany Patrole w Katowicach i Jeepy na Jurze – doskonale się sprawdzają na wymienionych terenach. Nie straszne im piaski Jury i błota hałd Górnego Śląska. Offroad na wieczorach kawalerskich!

Opcja trzecia, wieczór kawalerski z paintballem, quadami i samochodami terenowymi!

Męska przygoda do potęgi entej, czyli połączenie offroadu i dynamicznego sportu przygodowego, to gwarancja świetnej, niezapomnianej zabawy. Często, imprezy te wzbogacamy dodatkowo o ognisko i catering oparty o dania z grilla (w końcu, po takiej dawce endorfin każdy by zgłodniał), co dodaje jej jeszcze trzeci wymiar – smakowy 😉 Jest to opcja dostępna w dwóch lokalizacjach: w Katowicach – Siemianowicach (bardzo dobry paintball i REWELACYJNY offroad), oraz na Jurze (doskonały offroad, dobry paintball).

Ceny wieczorów kawalerskich w Katowicach:

wariant podstawowy: 155 zł/os.: paintball + quady (paintball w pakiecie start 200 kul + 20 min. na quadach/os.)

wariant optymalny: 210 zł/os.: paintball + quady + samochód terenowy (paintballowy pakiet start /200 kul/+ 20 min./quadach + 10 minut prowadzenia samochodu terenowego)

wariant „full opcja”: 295 zł/os.: paintball + quady + samochód terenowy + miejsce przy ognisku (200 kul w pakiecie paintballowym, 30 min. na quadach/os., 15 min. prowadzenia samochodu terenowego).

quady na wieczory kawalerskie

Quady, offroad i paintball w czasie jednej imprezy kawalerskiej, a do tego jeszcze catering i miejsce przy ognisku na after party? Tylko u nas, tylko w B.A.S.E. Katowice!

Opcja czwarta, zawody drwali i w strzelaniu!

Jesteście raczej sceptycznie nastawieni do offroadu i paintballa? A może chcecie spróbować czegoś nowego, a jednocześnie… pierwotnego 😉 ? Zapraszamy w takim razie na zawody drwali! Będą na Was czekały piły typu „moja-twoja”, siekiery, długie gwoździe, młotki i młoty oraz sporo zadań, w których będzie mieli okazję wykazać się siłą, pomysłowością i sprawnością. Zawody drwali nie mogłyby się odbyć bez zawodów w rzutach siekierami do celu!(axe throwing to jedna z najdynamiczniej rozwijających się atrakcji na kawalerskich w kraju!)

Cena zawodów drwali:

80 zł/os. – wersja podstawowa (zawody drwali z konkursem rzutów siekierami), czas trwania: ok. 2h;

120 zł/os. – wersja optymalna (wersja podstawowa + zawody strzeleckie: wiatrówka i łuk), czas trwania: 3h Oczywiście, zawody drwali można łączyć z quadami, paintballem i samochodami terenowymi! Dopasujemy się do Waszych oczekiwań!

zawody drwali - wieczory kawalerskie

Niekonwencjonalne atrakcje na wieczory kawalerskie, które zaskoczą Pana Młodego i pozostałych gości!

Catering – jedzenie na wieczory kawalerskie.

Wiadomo, że dobra impreza składa się z atrakcji i jedzenia. Dlatego, przygotowaliśmy ofertę również i na tę okoliczność.

Zarówno teren w Katowicach, jak i na Jurze pozwala na przygotowanie oferty opartej o ognisko i grill, co idealnie się wpisuje w klimat „męskiej przygody”.

W B.A.S.E. Katowice proponujemy następujące menu:

 1. pieczonki z ogniska: 380 zł/kociołek dla ok. 12 osób
 2. zupy (grochówka lub żur): 16 zł/porcję (min. wartość zamówienia: 160 zł)
 3. bigos: 18 zł/porcję (min. wartość zamówienia: 100 zł)
 4. kiełbasy z ogniska: 14 zł/porcję (podawana z keczupem/musztardą i pieczywem),
 5. bogata oferta z firm cateringowych dostępna po kontakcie mailowym
wieczory kawalerskie catering, kawalerskie after party

Wieczory kawalerskie w Katowicach: atrakcje, catering i miejsce na całonocną imprezę przy ognisku.

Prezent dla Kawalera lub/i Państwa Młodych

Wieczór kawalerski jest imprezą jedyną w swoim rodzaju. Warto, by pamięć o niej została na dłużej dlatego możecie u nas kupić vouchery dla Pana Młodego i jego Żony w ramach prezentu ślubnego od kolegów. 

Tego typu prezent na pewno zostanie dobrze odebrany przez żonę i – kto wie?! – może jeszcze go kiedyś wypuści na kolejną imprezę? 😉 

Ofertę voucherów możecie sprawdzić tu: bony prezentowe.   

Quady na Śląsku, jazda quadami katowice, quady śląsk

Wieczory kawalerskie – prezenty dla kawalera. Vouchery prezentowe dla kawalera.

Zapytanie ofertowe o wieczór kawalerski

Poniżej zamieszczamy formularz kontaktowy, który pozwoli Wam na złożenie zapytania o termin i atrakcje. Poprowadzi Was on przez wszystkie kwestie, które są istotne dla zamówienia imprez.

Prosimy o podanie konkretnego terminu lub np. zakresu (np. wszystkie piątki września).
Określenie czasu pozwoli nam dopasować Wasze zapytanie do naszego kalendarza. Są to dane orientacyjne.
Prezenty dla Państwa Młodych to coraz bardziej popularny prezent ślubny od Uczestników imprezy. Najczęściej jest to voucher prezentowy.
Jeżeli chcesz coś dodać, co może pomóc w organizacji Waszej imprezy, to zrób to proszę tu.

 • Facebook
 • Google+
 • Twitter
 • YouTube
 • Vimeo