Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

paintball

Paintball w Katowicach - gramy na najnowszym poligonie. na naszej B.A.S.E.!
Poligon paintballowy w Katowicach z zapleczem sanitarnym i łatwym dojazdem.
Ponad 20 lat doświadczenia, tysiące zadowolonych Klientów, autorskie scenariusze -
zaufaj naszemu doświadczeniu!

Paintball na Śląsku, w Zagłębiu i na Jurze.

Paintball dla Klientów indywidualnych (czyt. Nie-Firmowych), to oferta na wszelkiego rodzaju spotkania rodzinne (urodziny, rocznice), wieczory kawalerskie (i panieńskie!), a także na zwykłe wypady ze znajomymi.

Oferujemy Państwu świetny sprzęt oraz instruktorów, którzy stale dbają o Państwa bezpieczeństwo, oraz o świetną zabawę. W tych dwóch elementach, jesteśmy nieustępliwi – i jedno, i drugie musi być na najwyższym poziomie.

Jako, że na rynku usług rekreacyjnych działamy już od 2001 roku, to możemy Państwu zaproponować cały zestaw pól paintballowych do Waszej dyspozycji.

Gramy we wszystkich głównych miastach regionu, a jeżeli się w danym mieście nie da zorganizować paintballa, to zabierzemy Was do najbliższego  pola, które nie będzie dalej, niż 15 km od Waszego domu. Nasze markery odwiedzały już (poza Katowicami, gdzie jesteśmy na stałe) Sosnowiec, Jaworzno, Mysłowice, Rudę Śląską, Piekary Śląskie i Siemianowice Ślaskie, a także Kraków, poligony na Jurze, Mazurach i w Bieszczadach… 

Jedną z naszych ulubionych miejscówek paintballowych w Zagłębiu było Facro – położone na granicy Jaworzna i Mysłowic, świetne miejsce do gry, w którym wychowało się całe pokolenie paintballistów. 

W paintballa na Śląsku gramy w: 

– Katowicach (paintball na nowym poligonie – Żwirowa 5, Katowice Dąbrówka Mała). Jest to nasza główna arena, doskonale skomunikowana z całą aglomeracją (5 km od Spodka), z szatniami, toaletami, parkingami przy posesji, miejscem na ognisko oraz możliwością organizacji wielu dodatkowych atrakcji: quadów, samochodów terenowych, alpinistyki, strzelnic…)

– Siemianowicach (paintball na dwóch polach płatnych, w tym jednym z zapleczem socjalnym i dostępną gastronomią),

– Rudzie Śląskiej (paintball na dawnych terenach poprzemysłowych, z możliwością rozbudową zabawy również o inne atrakcje),

– Mysłowicach (tereny leśne).

paintball katowice, katowice paintball w budynkach i paintball w lesie

Kiedyś, paintball w Katowicach był kojarzony wyłącznie z poligonem na Załęskiej Hałdzie – obecnie trwa tam budowa stadionu GKS.

Paintball na Jurze i w Zagłębiu

Jura Krakowsko-Częstochowska to teren, na którym można spróbować paintballa na wiele sposobów:

– Biskupice: teren dawnej piaskowni. Ciekawy poligon, możliwość organizacji noclegów w namiotach wojskowych, całonocnych imprez przy ognisku, a także połączenia imprez paintballowych z jazdą quadami, samochodami terenowymi, tyrolkami o długości 100 metrów… To nasza główna baza na Jurze.

– Pustynia Siedlecka (okolice Janowa i Złotego Potoku): możliwe połączenie paintballa z quadami.

– Podlesice – duży i urozmaicony poligon paintballowy przy jednym z największych hoteli.

Wszystkie te poligony są oparte o grę na terenach piaskowych, a przeszkody są wykonane z naturalnych elementów. W Biskupicach, poligon jest dodatkowy uatrakcyjniony wrakiem samochodu, beczkami i sztucznymi przeszkodami. 

Paintball w Zagłębiu

Po likwidacji pola paintballowego w Jaworznice (Facro), obecnie najbliższym poligonem jest nasza B.A.S.E. w Katowicach. Leży zaledwie kilkaset metrów od granicy z Czeladzią i dwa km od Sosnowca. 

 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo