paintball

Paintball na Śląsku, w Zagłębiu i na Jurze.organizacja imprezy integracyjnej sosnowiec paintball katowice, paintball śląsk

Paintball dla Klientów indywidualnych (czyt. Nie-Firmowych), to oferta na wszelkiego rodzaju spotkania rodzinne (urodziny, rocznice), wieczory kawalerskie (i panieńskie!), a także na zwykłe wypady ze znajomymi.

Oferujemy Państwu świetny sprzęt oraz instruktorów, którzy stale dbają o Państwa bezpieczeństwo, oraz o świetną zabawę. W tych dwóch elementach, jesteśmy nieustępliwi – i jedno, i drugie musi być na najwyższym poziomie.

Jako, że na rynku usług rekreacyjnych działamy już od 2001 roku, to możemy Państwu zaproponować cały zestaw pól paintballowych do Waszej dyspozycji.

Gramy we wszystkich głównych miastach regionu, a jeżeli się w danym mieście nie da zorganizować paintballa, to zabierzemy Was do najbliższego  pola, które nie będzie dalej, niż 15 km od Waszego domu.organizacja imprezy integracyjnej kraków

W paintballa na Śląsku gramy w:

– Katowicach (paintball na nowym poligonie – Żwirowa 5, Katowice Dąbrówka Mała). Jest to nasza główna arena, doskonale skomunikowana z całą aglomeracją (5 km od Spodka), z szatniami, toaletami, parkingami przy posesji, miejscem na ognisko oraz możliwością organizacji wielu dodatkowych atrakcji: quadów, samochodów terenowych, alpinistyki, strzelnic…)

– Siemianowicach (paintball na dwóch polach płatnych, w tym jednym z zapleczem socjalnym i dostępną gastronomią),

– Rudzie Śląskiej (paintball na dawnych terenach poprzemysłowych),

– Mysłowicach (tereny leśne).

Paintball w Zagłębiuorganizacja imprezy integracyjnej Dąbrowa Górnicza, Paintball w Sosnowcu i w Jaworznie. Paintball na Facro (dawniej - Fakro), przy Fashion House.

Na terenie Zagłębia, w paintball gramy głównie na terenie tzw. Facro, czyli na granicy Sosnowca, Jaworzna i Mysłowic. Są to okolice Fashion House.

Paintball na Jurze.

Jura Krakowsko-Częstochowska to teren, na którym można spróbować paintballa na wiele sposobów:

– Biskupice: teren dawnej piaskowni. Ciekawy poligon, możliwość organizacji noclegów w namiotach wojskowych, całonocnych imprez przy ognisku, a także połączenia imprez paintballowych z jazdą quadami, samochodami terenowymi, tyrolkami o długości 100 metrów…

– Morsko: paintball na terenie tego ośrodka, to świetny pomysł dla szukających połączenia imprezy sportowej z gastronomią najwyższych lotów.

– Pustynia Siedlecka (okolice Janowa i Złotego Potoku): rewelacyjne połączenie paintballa z quadami.organizacja imprezy integracyjnej Ruda śląska

– Podlesice – poligon paintballowy przy jednym z największych hoteli.

 

Zapraszamy do naszego serwisu w całości poświęconego paintballowi: paintball śląsk

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo