Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Imprezy urodzinowe – Katowice

Imprezy urodzinowe w Katowicach - dla dzieci i dorosłych
Imprezy urodzinowe w oparciu o sporty przygodowe: quady, paintball, samochody terenowe i in.
Imprezy urodzinowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Imprezy urodzinowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych: Katowice i Jura.

Imprezy urodzinowe w Katowicach lub na Jurze organizujemy zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Mamy nie tylko ponad 20 lat doświadczenia (od 2001 roku!), ale również swój teren, sprzęt i – co najważniejsze – pomysł na to, jak sprawić, żeby ten dzień był wyjątkowy dla solenizanta i Waszych Gości. 

Naszą ofertę urodzinową dopasowujemy do wieku solenizantów – inaczej wyglądają imprezy dla dzieci i młodzieży, a zdecydowanie inaczej dla dorosłych. Wszystkie cechuje jednak nasza stała obecność i dopasowywanie naszych możliwości do Waszych oczekiwań.

Cechą nas wyróżniającą jest to, że nasze atrakcje na imprezy urodzinowe opieramy o sporty przygodowe i przebywanie na świeżym powietrzu. Najpierw więc dobrze Cię wymęczymy, a później zaproponujemy imprezę przy ognisku. 

Poznaj naszą ofertę na imprezy urodzinowe dla dzieci i młodzieży oraz na imprezy na urodziny dla dorosłych.  

atrakcje na urodziny katowice

urodziny dla dziecka katowice:

poza atrakcjami urodzinowymi w Katowicach, znajdziecie u nas również catering i miejsce do biesiadowania, co świetnie się sprawdza zarówno dla dorosłych, jak młodzieży i dzieci.

Imprezy urodzinowe dla dzieci i młodzieży

Nie ważne, czy są to osiemnaste urodziny, czy siódme – zorganizujemy Wam zabawę, w której najważniejsze będzie kilka aspektów: 

 • solenizant jest najważniejszy. To jego dzień, jego święto.
 • Program ma być dopasowany do grupy, jednak najważniejszy jest solenizant 😉
 • Zapewniamy organizację kompleksową – to my się mamy martwić i biegać, a Wy – dobrze bawić. 
 • Bezpieczeństwo jest równie ważne co solenizant 😉
 • Choć to solenizant jest najważniejszy (pisaliśmy już o tym?), to naszym zadaniem jest sprawne zorganizowanie imprezy urodzinowej, więc wprowadzimy kilka zasad, których młodzież będzie musiała przestrzegać – oczywiście z humorem i bez presji, bo nie o to chodzi w atrakcjach urodzinowych. 
wycieczki klasowe dla szkół śląsk

Gdzie zorganizować urodziny dla dziecka w Katowicach?

Atrakcje na urodziny dla dzieci i młodzieży w B.A.S.E. Katowice są oparte o przygodę, współpracę, adrenalinę i to, że… mało kto wychodzi z nich czysty 😉 

Atrakcje na imprezy urodzinowe – Katowice.

Gry terenowe dla dzieci – nietypowe urodziny w katowickim lesie

Poruszanie się wg mapy, budowanie mostów linowych nad bagniskami, wspólne przechodzenie przez pajęczyny linowe… A do tego adrenalina, endorfina, opowieści przy ognisku i zabawa, po której czasem trzeba się myć myjką typu karcher…

Wszyscy znamy zasadę, że dzieci są albo szczęśliwe, albo czyste… Nasze atrakcje na urodziny dla dziecka w Katowicach, tę teorię sprawdzają w praktyce 😉

Komu te atrakcje urodzinowe polecamy?

Gry terenowe polecamy zarówno dla dzieci +7, jak i dla młodzieży w każdym wieku. Program jest dopasowywany do możliwości dzieci.

Średni czas trwania: ok. 2-3 godziny

Cena: 55 zł/os.

Min. wielkość grupy: 10 os.

wycieczki dla uczniów śląsk, wycieczki klasowe katowice

Gry terenowe jako atrakcja urodzinowa w Katowicach? No pewnie! Gwarantujemy uśmiechy u dzieciaków i spore pranie po zabawie 😉 

Polecamy to na urodziny dla 10 latka, ale również dla dwunastolatka, czy nawet czterdziestolatka 😉

Atrakcje urodzinowe – rozgrywki paintballowe dla młodzieży.

Nasz poligon jest doskonale przygotowany do obsługi Waszych urodzin w stylu militarnym. Rozgrzewka wprowadzi młodzież w wojskowy dryl, a późniejsze zajęcia tylko podkręcą adrenalinę.

W czasie zajęć, zrealizujemy cały zestaw scenariuszy dostosowanych do okazji i wieku Uczestników.

Nasz instruktor będzie cały czas czuwał nad grupą – zadba o przeszkolenie, dobrą zabawę i świetną atmosferę.

Komu polecamy tę imprezę?

Grupy wiekowe, które najlepiej się bawią, to młodzież 12-18 lat oraz dorośli.

Młodsze dzieci też są mile widziane, jednak polecamy dobre rozeznanie (zarówno w grupie, jak i wśród rodziców) na ile rozumieją czym jest paintball i czy zdają sobie sprawę z ryzyka bólu.

Szacowany czas trwania: ok. 2-3h

Cena: 70 zł/os.

urodziny paintball katowice, atrakcje na urodziny dla dziecka

Śląsk: paintball na urodziny jest świetną opcją dla młodzieży lubiącej się wyszaleć, nie bojącej się bólu (małego, ale zawsze), trudnej do zmęczenia 😉 

Najnowsza atrakcja urodzinowa dla dzieci i młodzieży: budowa pieca i pieczenie pizzy!

Trzygodzinna zabawa, w której młodzież nie tylko przeżyje masę przygód, ale również sprawdzi się w roli budowniczych i pizzaiolo. 

W programie będą m.in. zadania wspierające współpracę – jak budowa rurociągu; zaufanie – jak most zaufania, komunikację – tytułowe pieczenie pizzy. Uczestnicy zmierzą się też z zadaniami bardziej indywidualnymi – będą strzelać z łuku i wiatrówki oraz rzucać shurikenami do celu! W tych zadaniach zbiorą potrzebne do pieczenia pizzy półprodukty. 

Jest to nasza najnowsza atrakcja na urodziny dla dzieci i młodzieży w Katowicach. Wspólna przygoda i pieczenie pizzy jest niesamowicie integrująca i oryginalna. Gwarantujemy świetną zabawę! 

Komu polecamy tę atrakcję? 

Urodziny dziesięciolatków, piętnastolatków i osiemnastolatków będą świetną okazją do takiej zabawy! Młodsze dzieci też się tu odnajdą, jednak zalecamy by nie byli dominującą wielkościowo grupą.

Czas trwania: 3 godzin

Cena: 75 zł/os. 

Minimalna wielkość grupy: 10 os.

pizza na integracji firmowej, wypiek pizzy na imprezie firmowej

Kulinarne urodziny dla dzieci w Katowicach

Własnoręcznie wykonana pizza, wypieczona (własnoręcznie) we własnoręcznie (a jakże) zbudowanym piecu; rozpalonym ,wiadomo, własnoręcznie i opalanym – nie zgadniecie – własnoręcznie zebranym drewnem… W połączeniu z licznymi zadaniami towarzyszącymi, to recepta na świetną atrakcję na urodziny nie tylko dla dzieci, młodzieży, ale i dorosłych. 

Ta impreza zdecydowanie wyróżnia nas na mapie „ciekawe miejsca na urodziny w Katowicach”.

Offroadowe urodziny dla dzieci

Urodziny dla dzieci i młodzieży w Katowicach można realizować na wiele sposobów. Jedną z najbardziej niekonwencjonalnych i oryginalnych imprez urodzinowych na Śląsku zrealizujesz u nas – na offroadowych urodzinach dla dzieci i młodzieży! 

Jest przynajmniej kilka opcji, z których możesz skorzystać – u młodszych dzieci, organizujemy przejażdżki offroadowe w Katowicach, które zapoznają ich z tym sportem. Przeprawy przez błoto, głębokie kałuże, zjazdy i podjazdy oraz ciasne odcinki między drzewami pod okiem naszego instruktora; do tego rzucanie shurikenami i siekierami do celu, zdjęcia na masce i dachu samochodu oraz możliwość KONKRETNEGO ubrudzenia się w błocie po pas… 😉

Miejsce na ognisko i późniejszą imprezę – w cenie! 

Koszt: 650 zł/grupę 10 os. Każda dodatkowa osoba: 30 zł

Katowice: urodziny offroadowe dla młodzieży organizujemy w podobnym stylu, jak wyżej, ale poszerzamy je o możliwość… prowadzenia auta przez Uczestników! Po przejażdżce prowadzonej przez instruktora, na prostym i szerokim odcinku bez drzew ;), Solenizant po raz pierwszy zasiądzie za kierownicą naszego samochodu!

Koszt: 750 zł/grupę 10 os. Każda kolejna osoba: 30 zł

Atrakcje urodzinowe na Śląsku dla dzieci i młodzieży, możemy oprzeć również o jazdę quadami. Młodzież zostanie przeszkolona w zakresie obsługi maszyn, a następnie wyruszy na przejażdżkę. Oczywiście, tu również poszerzamy zabawę o rzucanie siekierami, nożami i shurikenami do celu, a także o miejsce na ognisko.

Wersja 10. minutowych przejażdżek: 600 zł/grupę 10 os. Każda kolejna osoba: 40 zł

Wersja 15. minutowych przejażdżek: 800 zł/grupę 10 os. Każda kolejna osoba: 60 zł

Jest również możliwość połączenia offroadu samochodowego i quadowego – zapytajcie o ofertę! 

 

 

rodzinne wyprawy na quadach

Quadowe urodziny dla dzieci i młodzieży w Katowicach! Atrakcje urodzinowe Katowice!

Urodziny offroadowe i quadowe w Katowicach – dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

Imprezy urodzinowe – atrakcje dla dorosłych

Nie ważne, czy szukasz atrakcji na 40. urodziny, osiemnastkę, czy organizujesz „Abrahama” – mamy repertuar atrakcji, które będą pasowały do każdej grupy wiekowej i… kondycyjnej. 

Możemy zorganizować Wam zarówno atrakcje oparte o adrenalinę, jak paintball, quady lub samochody terenowe, jak i spokojniejsze, choć też pełne przygód – jak wspólne wypiekanie pizzy (po uprzednim, samodzielnym(!) wybudowaniu pieca i rozpaleniu w nim ognia), zabawy strzeleckie (wiatrówki i łuki) lub (i) strefę białej broni – z rzutami siekierami, nożami i shurikenami do celu…

 

wieczory panieńskie katowice

Bawią się u nas świetnie i kobiety, i mężczyźni! Atrakcje urodzinowe dla dorosłych – tylko u nas 😉 

Urodziny czterdziestolatka – atrakcje w Katowicach – paintball

Czterdzieści, 18, czy 65 – dla każdego znajdziemy coś odpowiedniego. Paintball jest tu szczególnie dobrym przykładem, gdyż świetnie trafia do każdej grupy wiekowej. Płeć, patrząc na statystyki tych imprez, też nie ma tu większego znaczenia. 

Co sprawia, że te imprezy tak dobrze się sprawdzają? 

Przede wszystkim, scenariusze są dobierane do okazji i temperamentu grupy. Stajemy więc na głowie, by dać Wam maksimum adrenaliny i endorfiny i sprawić, żeby ta atrakcja na urodziny przebiegła w świetnej atmosferze. 

Po drugie, nasza Baza Adrenaliny i Sportów Ekstremalnych B.A.S.E. pozwala na zapewnienie Wam pełnego zakresu – od parkingu i szatni, przez świetne poligony, po catering i miejsce na ognisko. 

Po trzecie, mamy szerokie spektrum pakietów cenowych, które pozwolą się wstrzelić w Wasz budżet.

Cena: od 60 zł/os.  

paintball katowice cennik

Paintball na imprezy urodzinowe – atrakcja realizowana w Katowicach: adrenalina, przygoda i współpraca!

Quady i samochód terenowy na imprezy urodzinowe

Jazda samochodami terenowymi i quadami to coś, co sprawi radość młodzieży w każdym wieku – od 18. po 75+ (najstarsza osoba, która wystartowała w naszym aucie miała 76 lat 😉 ).

Nie musisz mieć doświadczenia, nie musisz nawet mieć prawo jazdy – nauczymy Was wszystkiego co niezbędne i zadbamy o Wasze bezpieczeństwo w każdy możliwy sposób. 

Oddamy Wam do rąk świetny, markowy sprzęt oraz wspomożemy Was wiedzą i umiejętnościami naszych instruktorów – przewodników, którzy znają każdy kamień na 400 ha terenów poprzemysłowych, które otaczają naszą bazę. 

Cena:

W przypadku imprez grupowych: od 75 zł/20 minut jazdy quadem i 60 zł/10 minut jazdy autem 

W przypadku jazdy indywidualnej: od 120 zł/quada/30 minut i 350 zł/samochód na godzinę.

samochód terenowy i quady na prezent, bon na quady, voucher quady

Samochody terenowe i quady w Katowicach – świetna opcja zarówno na imprezy urodzinowe, jak i prezenty dla solenizanta.

Rodzinny piknik – atrakcje urodzinowe dla każdego!

Pomyślcie o imprezie rodzinnej – niespodziance, w której przygotujemy dla Was cały zestaw atrakcji dla każdego. Postrzelacie z łuku i wiatrówki, porzucacie nożami, siekierami i shurikenami do celu, popracujecie zespołowo przy przenoszeniu się przez pajęczyny zespołowe, a także… zbudujecie piec do pizzy i wypieczecie w nim – wspólnie – pizzę wg własnego przepisu. 

Dzięki takiemu układowi, każdy będzie zaangażowany – od najbardziej wysportowanego, po przysłowiową ciocię, która sport ostatnio uprawiała na lekcji w-f w ósmej klasie. 

Czas trwania: ok. 3 godzin (nie licząc after party przy ognisku)

Wielkość grupy: od 12 osób

Koszt: od 75 zł 

imprezy integracyjne - budowanie pieca do pizzy i wspólne gotowanie

Budowa pieca do pizzy, strzelanie z łuku i wiatrówki, wspólnej zabawy rodzinne i świetny czas przy ognisku – a to wszystko na jednej imprezie urodzinowej, której nie zapomnicie! Trzydzieste? Czterdzieste? Pięćdziesiąte, a może sześćdziesiąte urodziny w Katowicach? Zapraszamy!

Organizacja urodzin – oferta cateringu w Katowicach

Nasze menu wygląda następująco:

 1. Kociołek sztygara– 330 zł, danie dla ok. 12-14 os. Dużo mięsa, kiełbas, boczku wymieszane z ziemniakami, marchewkami, paprykami oraz grzybami… Danie pieczone w kociołku myśliwskim na ognisku! Palce lizać!
 2. Kociołek hajera– 280 zł, danie dla ok. 12-14 os. Ziemniaki, boczek, cebula, kiełbasa, mięso i papryka… Wszystko to pieczone jest w kociołku, na ognisku. Świetne, sprawdzone na wielu grupach danie!
 3. Udziec z dzika– ok. 1350 zł, danie dla ok. 15 os. Rewelacyjna dziczyzna podawana z kaszą. Bardzo smaczne i oryginalne danie pieczone w specjalnym piecu.
 4. Karczek z grilla– 15 zł. Podawany z ogórkiem kiszonym, pieczywem, keczupem, musztardą (ok. 200 g).
 5. Szaszłyki z grilla– 15 zł. Danie podawane z pieczywem, keczupem, musztardą. (ok. 250 g)
 6. Kiełbaska z ogniska– 14 zł. W cenie – kijek do pieczenia, pieczywo, musztarda i keczup. (pow. 100 g).
 7. Grochówka i żurek– 14 zł/porcję (ok. 350 ml) – podawane z pieczywem, rewelacyjne zupy podawane z kociołka, grzane na ognisku.
 8. Torty! W naszym zespole pracuje również rewelacyjna cukiernik, która piecze torty na każdą okazję – zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, w nieprawdopodobny formach i kształtach. Ceny – od 80 zł/kg

Płatności.

Za nasze usługi zapłacisz kartą, przelewem lub gotówką. Można również wykupić przepłacone bony podarunkowe zarówno na urodziny, jak i w ramach nagród lub wynagrodzenia dla pracowników.

Podaliśmy ceny cateringu jako wartości netto. Pozostałe ceny są podane brutto. 

wieczory kawalerskie catering, kawalerskie after party

Plenerowe imprezy urodzinowe w Katowicach – oferta plenerowego menu nie tylko na osiemnastkę! 

 • Facebook
 • Google+
 • Twitter
 • YouTube
 • Vimeo