Menu

Jura – ekstremalna pustynia

Wycieczka szkolna na Jurze.

wycieczki szkolne na Jurę, wycieczki integracyjne dla uczniów, szkolne wycieczki integracyjnePustynia Siedlecka to niesamowita atrakcja turystyczna położona w północnej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Poza tysiącami ton piachu, formującego tu świetne formacje przypominające wydmy, można tu zobaczyć jaskinię, charakterystyczne dla regionu lasy, a w najbliższej okolicy – odwiedzić świetne atrakcje turystyczne: bramę Twardowskiego, ruiny zamku w Ostrężniku, stawy hodowlane słynnego pstrąga ze Złotego Potoku…

Jednak to nie te klasyczne atrakcje turystyczne są tu najważniejsze. Proponujemy Państwu wycieczkę w ten rejon, która zapewni Uczestnikom również i inne doznania: pozwoli im sprawdzić się w zjazdach linowych, podchodzeniu na drabince sznurkowej, budowaniu mostów linowych, grze w paintball i pieczeniu kiełbasek na ognisku, które sami rozpalą. Krzesiwem.

Poznawanie Jury przez przeżywanie przygód, to najlepsza forma rekreacji. Daje Uczniom możliwość sprawdzenia się w trudnych (ale kontrolowanych przez instruktorów) warunkach. Zadania są tak dobierane, by były odpowiednie do poszczególnych grup wiekowych. Wykorzystujemy wówczas nie tylko ich rozwój fizyczny do odpowiedniego stopnia trudności zadań, ale również wiedzę do poszczególnych zadań logicznych.

Wielkość grupy: do 45 osób

Czas trwania: ok. 4-6 godzin, w zależności od programu.

Cena: od 50 zł/os.

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo