Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Górny Śląsk

Imprezy firmowe na Górnym Śląsku umożliwiają realizację niespotykanego gdzie indziej wachlarza atrakcji
Nurkowanie, offroad, paintball, skoki spadochronowe, eksploracja kopalń, loty balonami... to tylko część atrakcji!
Świetne zaplecze konferencyjno-hotelowe i niespotykany nigdzie rozrzut atrakcji - zapraszamy na Śląsk!

Imprezy integracyjne na Śląsku!

Przygody, adrenalina, współpraca i integracja w centrum Katowic? Jazda quadami, samochodami terenowymi, paintball, a także gry terenowe i miejskie na Śląsku?

Przecież to hałdy, kominy i familoki są pierwszymi skojarzeniami dla wielu osób, które mają przed oczyma obraz Górnego Śląska sprzed lat. Do tego dym, czarno-białe zdjęcia i brud. Taki obraz, to mit.

Śląsk jest bowiem miejscem, gdzie wspomniane hałdy, są zatopione w lasach, kominy wyrastają z zabytków techniki, a familoki trafiają do listy Cudów Polski National Geographic (Nikiszowiec – robotnicze osiedle w Katowicach). Dla nas, jako organizatorów imprez firmowych, Górny Śląsk to wspaniałe miejsce, w którym można zrealizować eventy niedostępne w innych regionach, lub podać to, co możliwe gdzie indziej, w zupełnie niezwykłej scenerii.

Atutem regionu, jest również jego komunikacyjna dostępność – autostrady dojeżdżają tu z każdej strony, jest potężne lotnisko, a i kolej ma tu prężną sieć. Jeżeli dodamy do tego ogromny wybór hoteli, to otrzymujemy region bardzo ciekawy dla turystyki biznesowej.

imprezy firmowe na śląsku, offroad katowice, imprezy integracyjne nikiszowiec

Katowice Nikiszowiec – legendarne miejsce uwzględniane w niemal wszystkich rankingach największych atrakcji turystycznych w Polsce, to jedno z miejsc w których rozgrywamy nasze imprezy integracyjne na Śląsku. 

Atrakcje na imprezy integracyjne na Śląsku – industrialny off road

Industrialny off road na hałdach, połączony ze zwiedzaniem największych atrakcji turystycznych regionu, oraz odcinkami specjalnymi na torach offroadowych. Przeplatamy tu adrenalinę z pięknymi widokami i miejscami historycznymi. Odwiedzimy kopalnię Guido, Park Śląski naziemną kolejką linową, zjemy obiad w miejscu, które odwiedził Fidel Castro, Edward Gierek, a generał Ziętek traktował niemal jak drugi dom; pokonamy odcinki specjalne na hałdach pomiędzy Katowicami, Siemianowicami a Czeladzią (sprawdź B.A.S.E.), możemy też odwiedzić linię bunkrów sprzed zwanych „śląską linią Maginota”. Cały dzień pełen atrakcji, które możemy wzbogacić o dodatkowe elementy – jak golf, wakeboarding, paintball…  

wieczory kawalerskie - offroad, przygoda i adrenalina - Katowice, Śląsk

Małe grupy, wiele atrakcji. Adrenalina i endorfina są tu na najwyższym poziomie! Industrialny offroad na Śląsku to strzał w dziesiątkę! 

Nurkowanie w zalanym kamieniołomie

W województwie śląskim mamy jeden z najciekawszych obiektów nurkowych w Polsce  – tzw. Koparki w Jaworznie. Umożliwiamy jego eksplorację pod okiem naszych instruktorów, którzy wprowadzą Was w tajniki tego sportu. 

Możliwe jest również włączenie do programu innych zajęć – jak turniej białej broni, strzelanie z łuku lub wiatrówki, a przy sprzyjających warunkach pogodowych – lotów balonami (na uwięzi lub swobodnie). 

Imprezy integracyjne w oparciu o nurkowanie w Jaworznie świetnie się sprawdzają jako nagrody lub element motywacyjny.

nurkowanie na Śląsku, nurkowanie w jaworznie, nurkowanie na imprezach firmowych

Nurkowanie na Śląsku – w Jaworznie – to świetne miejsce na organizację imprezy firmowej! Miejsce to jest nazywane polskimi Malediwami.

Gry miejskie dla firm – Katowice, Zabrze, Pszczyna…

Miasta  regionu świetnie się nadają do organizacji gier miejskich. Można w nich łączyć aktywność intelektualną z fizyczną, oraz poznawaniem historii w niecodzienny sposób.

W naszych programach wykorzystujemy elementy znane z escape roomów, scenariuszowych gier terenowych, ale również zagadek logicznych. Całość jest spięta ciekawym, autorskim scenariuszem i poprowadzona przez najpiękniejsze miejsca Katowic, Pszczyny, Zabrza, czy Bytomia, które świetnie na tego typu eventy nadają i niczym nie ustępują Krakowowi, czy Wrocławiowi.

Poruszamy się po nich pieszo, na hulajnogach, rowerach miejskich, lub wynajętymi na tę okazję tramwajami. 

Gry miejskie na imprezach firmowych mogą funkcjonować bądź jako samoistne atrakcje, bądź jako uzupełnienie szkoleń – a wtedy możemy nimi pogłębić zagadnienia realizowane w czasie wykładów i ćwiczeń w sali konferencyjnej.

Gry miejskie Kraków. Imprezy firmowe na wigilie firmowe.

Gry miejskie w Katowicach, Zabrzu, czy Bytomiu to świetne uzupełnienie szkoleń realizowanych na Śląsku i doskonały element imprez integracyjnych. 

Akademia golfa i turbo golf w kopalni… – tylko na Śląsku!

Akademia golfa. W centrum aglomeracji mamy już dwa pola golfowe. Mamy opracowany specjalny program dla grup, w którym poznają tajniki dyscypliny i rywalizują w konkursie. Pozwala to Uczestnikom na dobre wprowadzenie do świata najbardziej elitarnego sportu dla dżentelmenów.

Doskonale się to sprawdza na imprezach typu incentive.

Turbo golf w kopalni… Taka impreza może się odbyć tylko i wyłącznie na Śląsku, a konkretnie w Zabrzu! Jest to odmiana golfa, w której mniej się liczy doskonała technika, a bardziej – rywalizacja i świetna zabawa organizowana kilkaset metrów pod ziemią!

Golf - akademia golfa dla firm, turbo golf w kopalni

Akademia golfa dla firm – w samym centrum aglomeracji śląskiej, raptem 7 km od centrum Katowic!

Spływy kajakowe dla firm – w woj. śląskim

W województwie śląskim, mamy kilka rzek umożliwiających organizację spływów. Oczywiście, w naszym wydaniu, są one połączone również z innymi atrakcjami: alpinistyką, off roadem, zadaniami team buildingowymi, etc.

Rzeki na Śląsku są bardzo czyste, dzikie i można odnaleźć jeszcze odcinki zupełnie nieodkryte przez turystykę.

Łatwo do nich dotrzeć zarówno z miast aglomeracji górnośląskiej, jak i z hoteli położonych na Jurze. 

Polecamy te atrakcje na imprezy integracyjne i teambuildingowe.

kajaki śląsk - spływy kajakowe na śląsku

Nowoczesny sprzęt, asysta ratowników, dodatkowe atrakcje i łatwy dojazd z każdego miasta aglomeracji.

Loty balonami i skoki spadochronowe na Śląsku

Loty balonami na ogrzane powietrze. Nad aglomeracją śląską możliwe są również loty balonami na ogrzane powietrze. Atrakcja jest dostępna o poranku, lub przed zmierzchem (z uwagi na warunki atmosferyczne) i polecamy ją na rozpoczęcie, lub finał imprezy motywacyjnej.

Skoki spadochronowe w tandemie. Skaczemy z instruktorem, z wysokości 4000 metrów. Kilkadziesiąt sekund swobodnego lotu, a później opadanie na spadochronie stanowią niesamowitą atrakcję na imprezy firmowe. Większej adrenaliny nie spotka się w żadnej innej dyscyplinie!

loty balonami na śląsku, imprezy firmowe loty balonami

Loty balonami nad Śląskiem i skoki spadochronowe do uzupełnienie naszej oferty o atrakcje powietrzne. Na Śląsku mamy jedną z największych firm baloniarskich w kraju – dzięki takiemu zapleczu możemy zrealizować świetne loty nad aglomeracją!

Paintball na imprezach firmowych na Śląsku

Górny Śląsk to również wspaniałe tereny paintballowe: poligony w Katowicach, Siemianowicach, czy Rudzie Śląskiej, a także w pozostałych częściach województwa (Sosnowcu, Ustroniu, Wiśle), gwarantują możliwość wybrania miejsca odpowiedniego na Waszą imprezę integracyjną.

Paintball nie musi tu jednak być samodzielną atrakcją, ale może stanowić również element szerszego programu – z wykorzystaniem innych sportów ekstremalnych: quadów, samochodów terenowych, alpinistyki. 

paintball cennik, cena paintballa na śląsku

Paintball na imprezach firmowych na Śląsku – duży wybór scenariuszy, atrakcji towarzyszących i poligonów.

Terenowa gra scenariuszowa

Terenowe gry scenariuszowe mogą być realizowane w oparciu o rowery lub pieszo. Ścieżki rowerowe, lasy, parki, zabytki techniki, hałdy, urokliwe kaniony (tak, mamy takie na Śląsku!), dają możliwość organizacji naszych autorskich gier terenowych, w których łączymy zwiedzanie z zadaniami z zakresu team buildingu.

Gry tego typu możemy również wzbogacić o kolejne dyscypliny – jak quady, samochody terenowe, czy alpinistykę. 

eventy firmowe katowice

Gry terenowe – scenariuszowe imprezy firmowe oparte o sporty przygodowe.

Alpinistyka na imprezach firmowych na Śląsku

150 metrów tyrolki? Zjazdy pionowe z wysokości 20 metrów? A może skoki wahadłowe z potężnych wiaduktów? Jesteśmy przygotowani na każde zapytanie!

Mało kto wie, że industrialne dziedzictwo Górnego Śląska powoduje, że tylko w naszych regionie możesz zjechać na tyrolce z wieży szybu górniczego, skoczyć na wahadle z mostu, albo wspiąć się na niego po specjalnie przygotowanych trasach. 

Alpinistykę stosujemy jednak również w zadaniach teambuildingowych realizowanych w lasach, nad rzekami i bagnami – mosty linowe, zjazdy ukośne i pionowe, wspinaczki po specjalnych, dwuosobowych drabinach… Zapraszamy do świata lin!

imprezy integracyjne alpinistyka,

Zjazdy z wieży szybku kopalni, skoki wahadłowe, mosty linowe… To wszystko dostępne jest na imprezach firmowych na Śląsku!

MotorShow w Katowicach 

W czasie jednej imprezy firmowej na Śląsku, damy Ci spróbować swoich sił w jeździe samochodami terenowymi, quadami, buggy, oraz (profesjonalnym!) symulatorem  jazdy!

Specjalnie dla firm działających w branży samochodowej, istnieje możliwość poszerzenia projektu o szkolenia specjalistyczne z branży, oraz o takie zadania, jak składanie skrzyni biegów ciężarówki na czas, składanie samochodu na czas (w tym również tworzenie swoich projektów aut…), praca koparko-ładowarką itp…

MotorShow możemy również wzbogacić o kolejne atrakcje motoryzacyjne – jazdę pojazdami wojskowymi (z czołgami na czele!).

Zapraszamy na Śląsk!

Jura quady, quady na jurze, quady Olsztyn koło Częstochowy

MotorShow – jazda samochodami terenowymi, quadami, buggy, pojazdami wojskowymi, pojazdami budowlanymi… 

Nowość 2021! Wspólne gotowanie i budowanie: własna pizza z własnego pieca!

Nasz nowy projekt jest skierowany do zespołów, które chcą się zintegrować i poszukują nowych rozwiązań, które trafią do bardzo zróżnicowanych osób w firmie (zróżnicowanych zarówno pod względem zainteresowań, jak i wieku, kondycji fizycznej, umiejętności… – w tym programie godzimy wszystkich!).

Na Uczestników będą czekały różne zadania, w których będą się musieli wykazać sprytem, odwagą, sprawnością, ale również praktycznymi umiejętnościami: jak rozpalanie i utrzymywanie ognia, budowa pieca do pizzy ze zdobytych elementów, a finalnie: upieczenie i zjedzenie 😉 pizzy własnoręcznie zrobionej! Ta impreza to strzał w „10”! 

imprezy integracyjne - budowanie pieca do pizzy i wspólne gotowanie

Wspólne gotowanie na imprezach firmowych jest zadaniem bardzo integrującym. Stosujemy je również w czasie wypraw na pustynię siedlecką oraz gdy organizujemy wypady w góry. A jeżeli dodamy do tego również zadania teambuildingowe i typowo adrenalinowe, to mamy receptę na sukces!

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo