Menu

Górny Śląsk

Imprezy integracyjne na Śląsku!auta terenowe na wynajem, wypożyczenie terenówek na Śląsku. Imprezy integracyjne na Śląsku.

Hałdy, kominy i familoki to pierwsze skojarzenia dla wielu osób, które mają przed oczyma obraz Górnego Śląska. Do tego dym, czarno-białe zdjęcia i brud. Taki obraz, to mit.

Śląsk jest bowiem miejscem, gdzie wspomniane hałdy, są zatopione w lasach, kominy wyrastają z zabytków techniki, a familoki trafiają do listy Cudów Polski National Geographic (Nikiszowiec – robotnicze osiedle w Katowicach). Dla nas, jako organizatorów imprez firmowych, Górny Śląsk to wspaniałe miejsce, w którym można zrealizować eventy niedostępne w innych regionach, lub podać to, co możliwe gdzie indziej, w zupełnie niezwykłej scenerii.

Atutem regionu, jest również jego komunikacyjna dostępność – autostrady dojeżdżają tu z każdej strony, jest potężne lotnisko, a i kolej ma tu prężną sieć. Jeżeli dodamy do tego ogromny wybór hoteli, to otrzymujemy region bardzo ciekawy dla turystyki biznesowej.

Atrakcje na imprezy integracyjne na Śląsku.Imprezy integracyjne na Śląsku. Turystyka biznesowa Katowice.

Wśród atrakcji możliwych do realizacji na tym terenie, możemy wskazać:

1. Industrialny off road na hałdach, połączony ze zwiedzaniem największych atrakcji turystycznych regionu, oraz odcinkami specjalnymi na torach off roadowych.

2. Nurkowanie w zalanym kamieniołomie. W województwie śląskim mamy jeden z najciekawszych obiektów nurkowych w Polsce. Umożliwiamy jego eksplorację pod okiem naszych instruktorów. Istnieje możliwość włączenia tego elementu programu do szerszego planu dnia – np. z off roadem samochodowym, lub na quadach.

3. Gry miejskie. Miasta  regionu świetnie się nadają do organizacji gier miejskich. Można w nich łączyć aktywność intelektualną z fizyczną, oraz poznawaniem historii w niecodzienny sposób. Katowice, Pszczyna, Zabrze, czy Bytom to świetne miejsca na tego typu eventy.

4. Akademia golfa. W centrum aglomeracji mamy już dwa pola golfowe. Mamy opracowanImprezy firmowe na Śląsku, imprezy integracyjne w Katowicachy specjalny program dla grup, w którym poznają tajniki dyscypliny i rywalizują w konkursie.

5. Turbo golf w kopalni… Taka impreza może się odbyć tylko i wyłącznie na Śląsku, a konkretnie w Zabrzu!

6. Spływy kajakowe. W województwie śląskim, mamy kilka rzek umożliwiających organizację spływów. Oczywiście, w naszym wydaniu, są one połączone również z innymi atrakcjami: alpinistyką,
off roadem, zadaniami team buildingowymi, etc.

7. Loty balonami na ogrzane powietrze. Nad aglomeracją śląską możliwe są również loty balonami na ogrzane powietrze. Atrakcja jest dostępna o poranku, lub przed zmierzchem (z uwagi na warunki atmosferyczne) i polecamy ją na rozpoczęcie, lub finał imprezy.

8. Skoki spadochronowe w tandemie. Skaczemy z instruktorem, z wysokości 3500 metrów. Kilkadziesiąt sekund swobodnego lotu, a później opadanie na spadochronie stanowią niesamowitą atrakcję na imprezy firmowe. Większej adrenaliny nie spotka się w żadnej innej dyscyplinie!Imprezy integracyjne Śląsk, imprezy firmowe katowice - nurkowanie w kamieniołomie

9. Paintball. Górny Śląsk to również wspaniałe tereny paintballowe: poligony w Katowicach, Siemianowicach, czy Piekarach, a także w pozostałych częściach województwa (Sosnowcu, Ustroniu, Wiśle), gwarantują możliwość wybrania miejsca odpowiedniego na Waszą imprezę integracyjną.

10. Terenowa gra rowerowa. Ścieżki rowerowe, lasy, parki, zabytki techniki, hałdy, urokliwe kaniony, dają możliwość organizacji naszych autorskich gier terenowych, w których łączymy zwiedzanie z zadaniami z zakresu team buildingu.

11. Quady. Imprezy firmowe na Śląsku mogą zostać łatwo wzbogacone o jazdę quadami. Tory motorcrossowe, prywatne tereny, hałdy… to wszystko stoi przed Państwem otworem!

12. Alpinistyka. 150 metrów tyrolki? Zjazdy pionowe z wysokości 20 metrów? A może skoki wahadłowe z potężnych wiaduktów? Jesteśmy przygotowani na każde zapytanie!

13. MotorShow. W czasie jednej imprezy firmowej na Śląsku, damy Ci spróbować swoich sił w jeździe samochodami terenowymi, quadami, buggy, oraz (profesjonalnym!) symulatorem  jazdy! A specjalnie dla firm działających w branży samochodowej, istnieje możliwość poszerzenia projektu o szkolenia specjalistyczne z branży, oraz o takie zadania, jak składanie skrzyni biegów ciężarówki na czas, składanie samochodu na czas (w tym również tworzenie swoich projektów aut…), praca koparko-ładowarką itp…

14. Nowość 2021! Wspólne gotowanie i budowanie: własna pizza z własnego pieca! 

Nasz nowy projekt jest skierowany do zespołów, które chcą się zintegrować i poszukują nowych rozwiązań, które trafią do bardzo zróżnicowanych osób w firmie (zróżnicowanych zarówno pod względem zainteresowań, jak i wieku, kondycji fizycznej, umiejętności… – w tym programie godzimy wszystkich!). Na Uczestników będą czekały różne zadania, w których będą się musieli wykazać sprytem, odwagą, sprawnością, ale również praktycznymi umiejętnościami: jak rozpalanie i utrzymywanie ognia, budowa pieca do pizzy ze zdobytych elementów, a finalnie: upieczenie i zjedzenie 😉 pizzy własnoręcznie zrobionej! Ta impreza to strzał w „10”! 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo