Menu

quady

Quady w Katowicach i w województwie Śląskim.

Quady, czyli pojazdy ATV, to pojazdy do off-roadu. Aby pojeździć, wystarcza – co do zasady, Quady Katowice, quady Śląsk kawałek łąki. Aby poszaleć – potrzeba już czegoś więcej… Na Śląsku (Górnym), mamy kilka terenów nadających się do uprawiania tej dyscypliny.

Najciekawszym są hałdy na granicy Katowic, Siemianowic i Czeladzi. Jest to niesamowite miejsce z urokliwym stawem, sporymi zjazdami i podjazdami, wąwozami i wzniesieniami, z których roztaczają się piękne widoki na Katowice i Czeladź. W czasie wycieczki na quadach, można tu również zajrzeć na pole golfowe w Siemianowicach, lub zakosztować luksusu i relaksu w Pałacu Saturna.

Sprawdź naszą ofertę na quady w Katowicach!

Świetna jest również tzw. Ajska, czyli tor motocrossowy w Świętochłowicach. Można tu poszaleć na wspaniałym terenie dawnych hałd, z malowniczymi jeziorkami, widokami na kominy okolicznych hut i Chropaczów – jedną ze starszych dzielnic Świętochłowic.

Innymi terenami pod quady godnymi polecania na Górnym Śląsku, są okolice Szopienic i Nikiszowca w Katowicach. Jazda odbywa się tu po torze motocrossowym i poprzemysłowych terenach po hucie cynku. Doskonały klimat i możliwość realizacji długich wypraw.

Jura krakowsko-częstochowska – niesamowita część województwa śląskiego!

Województwo Śląskie oferuje również i inne lokalizacje spełniające najwyższe wymagania w zakresie jazdy quadami. Jaworzno, okolice nurkowiska „Koparki”. Trudny, techniczny tor położony jest na obrzeżach nurkowiska (jednego z najlepszych w południowej Polsce). Jazda odbywa się tu trudnymi odcinkami leśnymi, ze stromymi podjazdami, ostrymi manewrami i świetnymi widokami. Perłą w koronie, jest tu jednak teren toru offroadowego i pobliskiej Pustyni Siedleckiej.

Quady na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, znalazły tu przystań na świetnym poziomie: trudności, atrakcyjności, oryginalności. Kilka hektarów piachu i terenów leśnych legalnie oddanych w użytkowanie miłośnikom off roadu robi wrażenie na każdym. Dodatkowe plusy: świetne miejsce na zorbing, ciekawy teren paintballowy, zaplecze gastronomiczne i noclegowe.

Cena za godzinną przygodę na Jurze: 120 zł/godzinę/maszynę. W cenie otrzymujecie: quada o poj. 150 ccm, instruktaż, wstęp na teren toru offroadowego. 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo