Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji
Jazda quadami na Śląsku i Jurze - świetne tereny i bardzo dobre maszyny!
Quady na Jurze - 35 ha terenów do jazdy po specjalnie przygotowanym terenie
Jazda quadami w kameralnych grupach - Katowice i Jura

quady

Quady w Katowicach i na Jurze

Quady, czyli pojazdy ATV, to pojazdy do off-roadu. Aby pojeździć, wystarcza – co do zasady,  kawałek łąki. Aby poszaleć – potrzeba już czegoś więcej… Na Śląsku (Górnym), mamy kilka terenów nadających się do uprawiania tej dyscypliny.

Najciekawszym są hałdy na granicy Katowic, Siemianowic i Czeladzi. Jest to niesamowite miejsce z urokliwym stawem, sporymi zjazdami i podjazdami, wąwozami i wzniesieniami, z których roztaczają się piękne widoki na Katowice i Czeladź. W czasie wycieczki na quadach, można tu również zajrzeć na pole golfowe w Siemianowicach, lub zakosztować luksusu i relaksu w Pałacu Saturna.

To właśnie przy tym terenie leży nasza baza i to właśnie tu znajdziecie tereny, z których wyjdziecie szczęśliwi i… niemiłosiernie brudni… 

Innymi terenami pod quady godnymi polecania na Górnym Śląsku, są okolice Szopienic i Nikiszowca w Katowicach. Jazda odbywa się tu po torze motocrossowym i poprzemysłowych terenach po hucie cynku. Doskonały klimat i możliwość realizacji długich wypraw.

rodzinne wyprawy na quadach

Wyprawy na quadach – od 30 minut, po dwie godziny szaleństwa – czy to na imprezy firmowe, wieczory kawalerskie lub panieńskie, oraz realizację bonów/voucherów prezentowych

Quady na Jurze – świetny tor pod Częstochową!

Województwo Śląskie oferuje również i inne lokalizacje spełniające najwyższe wymagania w zakresie jazdy quadami. Jaworzno, okolice nurkowiska „Koparki”. Trudny, techniczny tor położony jest na obrzeżach nurkowiska (jednego z najlepszych w południowej Polsce). Jazda odbywa się tu trudnymi odcinkami leśnymi, ze stromymi podjazdami, ostrymi manewrami i świetnymi widokami. Bardzo fajnym miejscem jest teren Pustyni Siedleckiej – bardzo duży teren piaszczysty udostępniony do jazdy terenowej.

Perłą w koronie jest tu jednak najlepszy teren na quady na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej – tor w Biskupicach. Miłośnicy offroadu znaleźli tu przystań na świetnym poziomie: trudności, atrakcyjności, oryginalności. Ok. 35 hektarów piachu i terenów leśnych legalnie oddanych w użytkowanie miłośnikom off roadu robi wrażenie na każdym. Dodatkowe plusy: świetne miejsce na zorbing, ciekawy teren paintballowy, zaplecze gastronomiczne i noclegowe.

Cena za godzinną przygodę na Jurze: 150 zł/godzinę/maszynę 150ccm i 185 zł/godzinę/maszynę 250 ccm.

W cenie otrzymujecie: quada o poj. 150 lub 250 ccm, instruktaż, wstęp na teren toru offroadowego. 

quady na jurze

Quady na Jurze – jazda w Biskupicach koło Olsztyna pod Częstochową. Świetne miejsce w klimacie rajdu Dakar! 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo