Menu

Prezenty!

b.a.s.e. bon voucher wzór 1

Prezenty świąteczne, urodzinowe, rocznicowe…

Idą Święta, zbliżają się urodziny Twoich najbliższych, a może właśnie nadciąga coroczny dylemat co by tu wymyślić na rocznicę ślubu? Jednym słowem: czas na prezenty!

Chcemy wyjść na przeciw poszukiwaczom prezentów dla Aktywnych. Szczególnie tych Aktywnych, którzy mają już czapki, skarpetki i szaliki, a nawet polary, bieliznę termoaktywną i inne elementy wyposażenia, w które zostali zaopatrzeni przy minionych okazjach…

Mamy dla Was coś nowego – PRZYGODĘ!

I to od razu w kilku wariantach…

Prezenty w formie voucherów.

Przygotowaliśmy vouchery, dzięki którym można skorzystać z naszych atrakcji. Dzięki temu, macie możliwość wręczenia świetnego prezentu w dobrej cenie, w eleganckim, atrakcyjnym wydaniu. Prezenty te, obdarowany będzie mógł wykorzystać w dogodnym dla siebie czasie, często wybierając również miejsce realizacji.

Choć poniżej znajdziecie bardzo różne opcje prezentów, to łączyć je będą: wysoka jakość usług (wszystkie realizujemy na naszym sprzęcie, przy asyście naszych instruktorów), przygoda  i adrenalina.

Rodzaje voucherów na prezenty. 

1. Wyprawa na quadach!

Voucher na wyprawę na quadach uprawniać może to udziału w kilku różnych wyprawach – od krótkich, 30 minutowych wypadów, po wielogodzinne safari. Teren, na Prezenty na urodziny, rocznice, świętaktórym będziemy jeździć, to ponad 300 ha offroadowego raju, w którym Uczestnicy zostaną poddani licznym próbom terenowym: zjazdom i podjazdom, trawersom, przeprawom błotnym, długim prostym… Adrenalina i Przygoda.

W ramach prezentu, Obdarowany otrzyma: kask, zatankowanego quada dostarczonego na miejsce, przewodnika, wyprawę w małej grupie (max.3 quady, najczęściej wyprawy są organizowane w zamkniętych grupach Obdarowany-instruktor).

Komu wręczyć taki voucher? Świetnie się sprawdza zarówno dla pań, jak i panów. Bardzo dobrze wychodzą wyprawy wspólne – dla par. Ograniczenia wiekowe: zalecamy 16 lat, choć najmłodszy Uczestnik miał ich tylko 10. Najstarszy dotychczas Uczestnik miał lat 65.

Proponowane okazje: prezenty świąteczne(!) i rocznicowe, a także prezenty na urodziny.

Ceny: 120 zł (30 min. jazdy), 225 zł (godzinna wyprawa), 350 zł (dwugodzinna wyprawa). Ceny podano dla jednej osoby.

Zamów ten voucher!

2. Wyprawa samochodami terenowymi!

Bon na wyprawę samochodami terenowymi uprawnia do udziału w wyprawie po katowickich terenach poprzemysłowych. Mamy tu, w centrum aglomeracji, takie prezenty świąteczne - wyprawa samochodem terenowymtereny, o których największym marzycielom się nie śniło. Zjazdy, podjazdy, błoto po lusterka, ciasne odcinki techniczne, odcinki rajdowe… Dla każdego coś dobrego! Wyprawa jest połączona ze szkoleniem!

W ramach prezentu, Obdarowany otrzyma: zatankowane auto terenowe (specjalnie przygotowane do jazdy w trudnych warunkach), instruktora – przewodnika.

Komu wręczyć taki prezent? Jeżdżą z nami zarówno panie, jak i panowie. Warunkiem jest posiadanie prawo jazdy. Uwaga! Jest to świetny prezent dla całych rodzin, gdyż odbarowany może zabrać ze sobą do 5 osób towarzyszących!

Proponowane okazje: prezenty urodzinowe, świąteczne, rocznicowe.

Cena: 350 zł/godzinę

Zamów ten voucher!

3. Imprezy paintballowe.

Prezent w postaci voucheru paintballowego to możliwość wzięcia udziału w grze otwartej (organizowanej raz w miesiącu) lub zwykłej grze organizowanej przez Obdarowanego lub jego rodzinę/przyjaciół. W każdym wypadku, jest to przeniesienie w czasie i przestrzeni – do świata adrenaliny, radości i dobrego humoru.paintball katowice 7

W ramach prezentu, Obdarowany otrzyma: marker („karabin paintballowy”), maskę, rękawiczki i mundur ochronny; wybrany przez Was pakiet kul, szkolenie, świetną zabawę!

Komu wręczyć taki prezent? 85% naszych Gości, to mężczyźni (w wieku 10-70 lat). Panie jednak również często do nas trafiają i bawią się (z reguły) bardzo dobrze.

Proponowane okazje: prezenty urodzinowe (!), zaproszenia na wieczory kawalerskie, prezenty świąteczne.

Ceny: 60 zł (200 kul), 90 zł (400 kul), 110 zł (600 kul), 180 zł (zamiennie: albo dla dwóch osób zestawy po 400 kul, albo dla jednej osoby zestaw 1000 kul!).

Zamów ten voucher!

4. Voucher ekstremalny.
quady katowice, bon na prezent katowice, voucher katowice,

Można również zakupić Voucher Ekstremalny, który uprawnia do wybrania prezentu przez Obdarowanego spośród wymienionych wyżej atrakcji. Jest to najbardziej
elastyczna forma prezentu.

Obdarowany otrzymuje bon in blanco – samodzielnie wybiera opcje, terminy i lokalizację (choć to ostatnie jest trochę ograniczone naszym położeniem ;).

Dzwoniąc, podaje numer voucheru prezentowego oraz wybrane opcje i już. Koniec formalności. Nie musi się do fatygować, niczego podpisywać itp.

Cena: 350 zł

Uprawnia (do wyboru):

  • godzinna wyprawa samochodem terenowym,
  • dwugodzinna wyprawa quadem,
  • rozgrywka paintballowa dla 4 osób (300 kul na osobę!).
Zamów ten voucher!

5. Narty na Słowacji!
Wielka Racza, narty na Słowacji. Zaproszenie na rozpoczęcie nowego sezonu!

Zaproś/wyślij obdarowanego na wycieczkę na narty lub snowboard na Słowację. Voucher będzie uprawniał do wzięcia udziału w wycieczce na Wielką Raczę lub Kubińską Holę. Możesz, oczywiście, wybrać również obie te opcje na raz, fundując udział w tzw. Białym Maratonie, czyli wyjeździe w ciągu jednego weekendu do obu ośrodków (wyjazdy te mogą też być rozdzielone w czasie – z nami łatwo się dogadać 😉

W ramach prezentu, Obdarowany otrzyma: przejazd, skipass, pełne ubezpieczenie (KL, NNW i OC), opiekę organizatorów w czasie wyjazdu.

Komu wręczyć voucher na wyjazd narciarski lub snowboardowy? Wyjazdy te są dla wszystkich lubiących aktywne spędzanie czasu w zimie. Osoba obdarowana musi umieć rano wstać – wyjazdy są bardzo wcześnie rano… Najmłodszy Uczestnik naszych wypraw miał 3,5 roku. Najstarszy: 86 lat…

Proponowane okazje: prezenty świąteczne i urodzinowe. Także dla całych rodzin lub kombinacji rodzinnych (ojciec+dziecko, mama+tata, mam+dziecko…)

Cena: 170 zł/wyjazd

Zamów ten voucher!

Wszystkie vouchery możecie Państwo otrzymać w dwóch wersjach: albo elektronicznej (do samodzielnego wydrukowania lub przekazania dalej w tej wersji), albo drukowanej. Ta druga opcja łączy się z dopłatą w wysokości 15 zł (w tym – wydruk w drukarni na papierze o gramaturze 160 oraz przesyłka listem priorytetowym).

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo