Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Prezenty świąteczne i urodzinowe w formie bonów/voucherów

Rozgrywki paintballowe na najlepszym poligonie w Katowicach
Offroad za kierownicą świetnych aut.
Jazda quadami na Śląsku i na Jurze

Prezenty na święta, urodziny, rocznice…

Idą Święta, zbliżają się urodziny Twoich najbliższych, a może właśnie nadciąga coroczny dylemat co by tu wymyślić na rocznicę ślubu? Jednym słowem: czas na prezenty!

Chcemy wyjść na przeciw poszukiwaczom prezentów dla Aktywnych. Szczególnie tych Aktywnych, którzy mają już czapki, skarpetki i szaliki, a nawet polary, bieliznę termoaktywną i inne elementy wyposażenia, w które zostali zaopatrzeni przy minionych okazjach…

Mamy dla Was coś nowego – PRZYGODĘ!

I to od razu w kilku wariantach…

voucher na prezenty świąteczne, bon na quada na urodziny,

Prezenty w formie voucherów

Przygotowaliśmy vouchery, dzięki którym można skorzystać z naszych atrakcji. Dzięki temu, macie możliwość wręczenia świetnego prezentu w dobrej cenie, w eleganckim, atrakcyjnym wydaniu. Prezenty te, obdarowany będzie mógł wykorzystać w dogodnym dla siebie czasie, często wybierając również miejsce realizacji.

Choć poniżej znajdziecie bardzo różne opcje prezentów, to łączyć je będą: wysoka jakość usług (wszystkie realizujemy na naszym sprzęcie, przy asyście naszych instruktorów), przygoda  i adrenalina.

trekking club - orły rozrywki

Bon na quady – rodzaje wypraw

Wyprawa na quadach!

Voucher na wyprawę na quadach uprawniać może to udziału w kilku różnych wyprawach – od krótkich, 30 minutowych wypadów, po wielogodzinne safari. Teren, na którym będziemy jeździć, to ponad 400 ha offroadowego raju, w którym Uczestnicy zostaną poddani licznym próbom terenowym: zjazdom i podjazdom, trawersom, przeprawom błotnym, długim prostym… Adrenalina i Przygoda.

W ramach prezentu, Obdarowany otrzyma: kask, zatankowanego quada dostarczonego na miejsce, przewodnika, wyprawę w małej grupie (max.3-4 quady, najczęściej wyprawy są organizowane w zamkniętych grupach Obdarowany-instruktor).

Komu wręczyć taki voucher? Świetnie się sprawdza zarówno dla pań, jak i panów. Bardzo dobrze wychodzą wyprawy wspólne – dla par. Ograniczenia wiekowe: zalecamy 16 lat, choć najmłodszy Uczestnik miał ich tylko 10. Najstarszy dotychczas Uczestnik miał lat 65.

Proponowane okazje: prezenty świąteczne(!) i rocznicowe, a także prezenty na urodziny.

Ceny:

120 zł (30 min. jazdy),

225 zł (godzinna wyprawa),

380 zł (dwugodzinna wyprawa).

Ceny podano dla jednej osoby.

Małe grupy, zawsze z instruktorem/przewodnikiem, po niesamowitych terenach w samym środku aglomeracji śląskiej lub w sercu Jury krakowsko-częstochowskiej. Wyprawy na quadach z nami, to gwarancja niezapomnianej przygody!

Bon na wyprawę samochodem terenowym!

Wyprawa samochodami terenowymi!

Bon na wyprawę samochodami terenowymi uprawnia do udziału w wyprawie po katowickich terenach poprzemysłowych. Mamy tu, w centrum aglomeracji, takie tereny, o których największym marzycielom się nie śniło. Zjazdy, podjazdy, błoto po lusterka, ciasne odcinki techniczne, odcinki rajdowe… Dla każdego coś dobrego! Wyprawa jest połączona ze szkoleniem!

W ramach prezentu, Obdarowany otrzyma: zatankowane auto terenowe (specjalnie przygotowane do jazdy w trudnych warunkach), instruktora – przewodnika.

Komu wręczyć taki prezent? Jeżdżą z nami zarówno panie, jak i panowie. Warunkiem jest posiadanie prawo jazdy. Uwaga! Jest to świetny prezent dla całych rodzin, gdyż odbarowany może zabrać ze sobą do 5 osób towarzyszących!

Proponowane okazje: prezenty urodzinowe, świąteczne, rocznicowe.

Cena: 380 zł/godzinę

Wyprawy samochodami terenowymi na Śląsku i na Jurze – jazda autami 4×4 w ramach imprez firmowych, wieczorów kawalerskich i voucherów prezentowych (prezenty na święta, urodziny, imieniny, rocznice…).

Bon na imprezę paintballową

Imprezy paintballowe

Prezent w postaci voucheru paintballowego to możliwość wzięcia udziału w grze otwartej (organizowanej raz w miesiącu) lub zwykłej grze organizowanej przez Obdarowanego lub jego rodzinę/przyjaciół. W każdym wypadku, jest to przeniesienie w czasie i przestrzeni – do świata adrenaliny, radości i dobrego humoru.

W ramach prezentu, Obdarowany otrzyma: marker („karabin paintballowy”), maskę, rękawiczki i mundur ochronny; wybrany przez Was pakiet kul, szkolenie, świetną zabawę!

Komu wręczyć taki prezent? 85% naszych Gości, to mężczyźni (w wieku 10-70 lat). Panie jednak również często do nas trafiają i bawią się (z reguły) bardzo dobrze.

Proponowane okazje: prezenty urodzinowe (!), zaproszenia na wieczory kawalerskie, prezenty świąteczne.

Ceny: 70 zł (200 kul), 100 zł (400 kul), 130 zł (600 kul), 200 zł (zamiennie: albo dla dwóch osób zestawy po 400 kul, albo dla jednej osoby zestaw 1000 kul!). więcej o cenach paintballa w Katowicach

Paintball w Katowicach realizujemy na naszym poligonie w Katowicach, na Żwirowej 5 (Dąbrówka Mała). Mamy tu pełne zaplecze socjalne oraz imprezowe – jest możliwość organizacji imprezy urodzinowej w oparciu o naszą strefę gastronomiczną (wiata i palenisko ogniskowe) oraz świetny catering. 

Voucher typu „open”

Voucher ekstremalny – bon otwarty

Można również zakupić Voucher Ekstremalny, który uprawnia do wybrania prezentu przez Obdarowanego spośród wymienionych wyżej atrakcji. Jest to najbardziej
elastyczna forma prezentu.

Obdarowany otrzymuje bon in blanco – samodzielnie wybiera opcje, terminy i lokalizację (choć to ostatnie jest trochę ograniczone naszym położeniem ;).

Dzwoniąc, podaje numer voucheru prezentowego oraz wybrane opcje i już. Koniec formalności. Nie musi się do fatygować, niczego podpisywać itp.

Opcja pierwsza: 380 zł

Uprawnia do (do wyboru):

 • godzinna wyprawa samochodem terenowym,
 • dwugodzinna wyprawa quadem,
 • rozgrywka paintballowa dla 4 osób (300 kul na osobę!).

Opcja druga: 605 zł

Uprawnia do:

 • godzinnej jazdy samochodem terenowym 

        oraz (!)

 • godzinnej wyprawy quadem

Opcja trzecia: 760 zł

Uprawnia do (alternatywnie):

 • dwugodzinnej wyprawy samochodem terenowym,
 • dwugodzinnej wyprawy quadami dla dwóch osób,
 • rozgrywek paintballowych dla 8-10 osób
 • spróbowania swoich sił w każdej z tych atrakcji!
Wieczory Panieńskie na Śląsku, katowice panieńskie, przygodowe panieńskie na śląsku

Niezapomniana wyprawa samochodem terenowym dla grupy przyjaciół lub rodziny?

paintball na śląsku, paintball katowice, paintball na prezent

A może paintball w Katowicach dla całej Waszej ekipy? Voucher ekstremalny, jako bon otwarty daje najszersze możliwości wyboru! 

Uwagi dodatkowe, czyli drobnym drukiem…

Nasze bony są ważne rok od daty wydania. Można je jednak łatwo przedłużyć bez formalności o kolejne miesiące (wiemy, w jak zwariowanych czasach żyjemy…)

Wszystkie vouchery możecie Państwo otrzymać na trzy sposoby:

 • albo elektronicznej (do samodzielnego wydrukowania lub przekazania dalej w tej wersji),
 • albo wydrukowanej, do samodzielnego odbioru w drukarni nas obsługującej (Remar, Świętochłowice ul. Katowicka 95 – vis a vis Urzędu Miasta w Świętochłowicach).
 • albo wydrukowany, przesłany Pocztą Polską (za dopłatą w wysokości 20 zł; w tym – wydruk w drukarni na papierze o gramaturze 160 oraz przesyłka listem priorytetowym, poleconym).

Możecie Państwo również zamówić dla obdarowanego:

 • kominiarkę (15 zł)
 • wypożyczenie kombinezonu chroniącego przed zabrudzeniami oraz rękawiczek ochronnych (20 zł)
wieczory panieńskie na śląsku

Posiadamy najszerszą na Śląsku ofertę usług, które można sprezentować w formie bonu (voucheru). Możecie skorzystać z prezentów w formie przygód na quadach, w samochodach terenowych, oraz rozgrywek paintballowych. Wszystko realizujemy na naszym sprzęcie, przez naszych instruktorów.

Formularz zamówienia bonu

Prosimy o uważne wypełnienie poniższego formularza. Poprowadzi Was on przez wszystkie niezbędne dla nas informacje, które pozwolą na wystawienie bonu. 

Po jego otrzymaniu, odeślemy voucher w wybrany przez Ciebie sposób, zaś w mailu zwrotnym otrzymasz dane do przelewu oraz dodatkowe informacje podsumowujące naszą współpracę. 

Prosimy o podanie Twojego imienia i nazwiska

 • Facebook
 • Google+
 • Twitter
 • YouTube
 • Vimeo