Menu

Samochody terenowe

Samochody terenowe – wynajem, wyprawy, imprezy.

Zapraszamy na wyprawy samochodami terenowymi! Posiadamy do Państwa dyspozycji 6 samochodów specjalnie przygotowanych do jazdy w trudnym terenie. Oferta została przygotowana zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i Grupowych.

Jakie samochody terenowe mamy? wieczory kawalerskie - offroad, przygoda i adrenalina - Katowice, Śląsk

W Państwa ręce oddajemy dwa Nissany Patrole, dwa Landrovery Discovery oraz dwa Jeepy (Wrangler i Cherokee). Wszystkie te samochody zostały specjalnie przygotowane do jazdy w trudnym terenie:

 • daliśmy im większe koła, niż standardowe,
 • podwyższyliśmy im zawieszenie (oraz zmienili jego wytrzymałość),
 • zmieniliśmy dolot powietrza (umieszczając snorkele), oraz wylot spalin,
 • zmieniliśmy sprzęgła na mocniejsze,
 • dokonaliśmy tuningu silników,
 • wyposażyliśmy je w wyciągarki.

W efekcie, otrzymaliśmy samochody terenowe, które są prawdziwymi błotnymi potworami.

Samochody terenowe – prezenty, wyprawy, imprezy firmowe i kawalerskie… Czyli – na jakie imprezy możemy się wybrać? 

Odpowiedź jest już właściwie w tytule… Wszystkie imprezy, zarówno indywidualne, czyli takie, w których obsługujemy jedną, dwie, trzy osoby (prezenty urodzinowe, imieninowe; rocznice ślubu, pierwszej randki…), jak i grupowe, mogą być uatrakcyjnione jazdą naszymi autami.
wynajem samochodów terenowych na Śląsku. Wieczory kawalerskie i imprezy firmowe.

W pierwszym wypadku (prezenty urodzinowe, prezenty świąteczne), otrzymujecie Państwo od nas voucher, na podstawie którego  Obdarowany może sobie wybrać termin i lokalizację imprezy. Jeździmy nawet z pojedynczymi osobami, przez cały tydzień, więc nie ma problemów z ustaleniem pasującego terminu realizacji.

W przypadku imprez grupowych (imprezy firmowe, wieczory kawalerskie, szkolenia), wyprawy samochodami terenowymi mogą być albo samodzielną atrakcją, albo elementem większego programu. Jako samodzielna atrakcja, nasza oferta wygląda następująco:

1) Offroadowa wyprawa, czyli błoto zaczyna wciągać. 
Jest to wyprawa offroadowa po katowickich terenach poprzemysłowych.
W programie:samodzielna jazda samochodami terenowymi po trudnych terenach z licznymi utrudnieniam (strome zjazdy, podjazdy, przeprawy błotne, trawersy… ).
Koszt: 250 zł netto/h/samochód.

2) Rajd offroadowy. samochody terenowe katowice, wynajem auta terenowego, wyprawy offroadowe katowice,

Jest to rozbudowana wersja pierwszej propozycji. Rozbudowanie może polegać na:
a) wprowadzeniu tylko elementów nawigacyjnych (jazda wg tzw. roadbooka, mapy, wskazówek zdobywanych po drodze), – koszt podstawowy + 1000 zł netto
b) wprowadzeniu dodatkowych zadań zespołowych (budowa mostu dla samochodów nad rowem i przeprawa tym mostem, budowa mostu linowego dla Uczestników – oczywiście, przez Uczestników; budowa szałasu i rozpalenie ogniska przy pomocy krzesiwa): kwota podstawowa + 2000 zł
c) wprowadzeniu do programu elementów alpinistyki (zjazd tyrolski, most linowy na sporych wysokościach): kwota podstawowa + 2000 zł
Przez „kwotę podstawową” rozumiemy cenę wynajmu samochodu pomnożoną przez zakładany czas trwania imprezy (oraz ewentualną ilość samochodów).
3) Offroadowe zwiedzanie Śląska. 
Wyprawa szlakiem industrialnych zabytków Górnego Śląska. Zaczynamy w Katowicach, na Nikiszowcu. Później odwiedzamy pozostałości huty metali nieżelaznych w Szopienicach, a następnie – pohutnicze tereny hałdowisk. Następnie, odwiedzimy Park Śląski (z przejazdem kolejką linową), zjemy obiad w Łani i pojedziemy (częściowo offroadowym szlakiem) na hałdowiska Lipin (gdzie zejdziemy m.in. do schronu wojskowego i wjedziemy na jedną z najwyższych hałd na Śląsku). Ostatecznie, zamkniemy imprezę zjeżdżając do kopalni Guido w Zabrzu.
Ten program może zostać dodatkowo wzbogacony o wakeboarding, naukę gry w golfa, rozgrywki paintballowe, przejazdy quadami i pojazdami typu buggy.
Koszt jest tu liczony indywidualnie, zależy od wielkości grupy.b.a.s.e. offroad 400__5

 

Samochody terenowe – ile to kosztuje?

Cena jest uzależniona od długości trwania wyprawy. Generalnie, można przyjąć, że jest to 280 zł/godzinę/samochód w Katowicach i 330 zł za godzinę na Jurze.

 • Facebook
 • Google+
 • Twitter
 • YouTube
 • Vimeo