Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji
Wielka Racza, Kubińska Hola, Rohacze i Oravica...

Narty na Słowacji

Narty i snowboard na Słowacji!

Wyskocz na narty, na Słowację!

Od 2001 roku, w każdy zimowy weekend, zabieramy Państwa na jednodniowe wypady narciarskie na Słowację. Pod hasłem „Wyskocz na narty!”, wybrało się już z nami kilkanaście tysięcy osób, które poznały gruntownie tereny Beskidu Kysuckiego i leżący tam – rewelacyjny ! – ośrodek Wielka Racza.

Trzy połączone doliny, trzy kolejki linowe i kilka wyciągów, mnóstwo tras, knajpek i restauracji – i to tylko 2,5h od Katowic!

Więcej informacji o Wielkiej Raczy znajdziesz tu:

Wielka Racza – informacje o ośrodku

Wielka Racza – cennik 

Narty na Słowacji, wielka racza, narty z katowic

Wielka Racza jest ośrodkiem, do którego jeździmy na Słowacji najdłużej – bo od 2001 roku! 

Kubińska Hola – czyli wyjazdy na Orawę!

Od lutego 2013 roku, organizowane są wyjazdy na Kubińską Holę – świetny ośrodek narciarsko-snowboardowy na Orawie. Wielka góra (1400 m npm!), o południowej wystawie, z bardzo dobrymi warunkami śniegowymi i bajkowo wytyczonymi trasami, od razu przypadła i nam, i naszym Klientom do gustu.

Dwie koleje linowe i 8 wyciągów dbają o szybkie rozwiezienie amatorów białego szaleństwa po całej górze, a 14 km tras – o rozładowanie korków na trasach. Do tego dodając kilkanaście punktów gastronomicznych i świetne widoki na Małą i Wielką Fatrę oraz na piękną panoramę Tatr, otrzymujemy receptę na udany dzień na deskach.

Więcej o wyjazdach na Kubińską Holę:

Kubińska Hola – informacje o ośrodku

Kubińska Hola – cennik

Kubińska hola, orava, Słowacja - widok ze stacji szczytowej w stronę góry Chocz i Tatr

Wyjazdy na narty i snowboard na Kubińską Holę na Słowacji to stały punkt zimowego kalendarza! 

Rohacze i Oravica – jeździmy też w Tatry Zachodnie!

W 2017 roku, poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne miejsce – Rohacze – Spalena. Jest to stosunkowo mały ośrodek (7 km tras), z dwiema kolejami linowymi (jedną starszego typu, jedną nowoczesną – z podgrzewanymi siedziskami i przyłbicami) oraz najlepszym mikroklimatem śniegowym w całej bliższej i dalszej okolicy. To tu najwcześniej zaczyna się sezon i tu się on na Słowacji najpóźniej się on kończy. Dodatkowym plusem jest lokalizacja: w Tatrach Zachodnich, w otoczeniu szczytów wyraźnie przekraczających 2000 metrów.

Więcej o tym ośrodku: Wyjazdy na Rohacze

Od 2018 roku, do naszych celów dodaliśmy jeszcze jeden ośrodek: Meander Ski&Thermal Park w Orawicy. Dzięki temu, mamy możliwość organizacji wyjazdu, w którym łączymy jazdę na nartach z moczeniem się w termalnych wodach aquaparku. Jest to oferta skierowana szczególnie do rodzin, ale również do tych osób, które chcą odpocząć od dużych ilości kilometrów na deskach, na rzecz połączenia szaleństw na śniegu, z tymi w wodzie.

Dokładny opis tego ośrodka: Meander Ski&Thermal Park Oravice

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na kolejnych podstronach!

Znajdziecie tu zarówno podstawowe opisy ośrodków, harmonogramy wyjazdów, ceny, a także porady przedwyjazdowe.

Jeżeli mielibyście Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie tych wyjazdów – prosimy o kontakt!

Rohacze Tatry Zachodnie Słowacja. Wyjazdy na narty i snowboard z Katowic

Rohacze – kameralny ośrodek narciarski na Słowacji z najlepszymi warunkami śniegowymi w regionie. Drugim atutem jest stok o jednym z największych nachyleń w kraju!

Meander Ski Thermal park Oravica Słowacja

Połączenie jazdy na nartach i relaksu w termalnych wodach nowoczesnego aquaparku. Świetne miejsce na rodzinny lub firmowy wyjazd! 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo