Menu

Narty na Słowacji

Narty i snowboard na Słowacji!

Wyjazdy na narty na Słowację do ośrodków: Wielka Racza, Kubińska Hola i Vratna.

Wyskocz na narty!

Od 2001 roku, w każdy zimowy weekend, zabieramy Państwa na jednodniowe wypady narciarskie na Słowację. Pod hasłem „Wyskocz na narty!”, wybrało się już z nami kilkanaście tysięcy osób, które poznały gruntownie tereny Beskidu Kysuckiego i leżący tam – rewelacyjny ! – ośrodek Wielka Racza. Od 2013 roku poszerzyliśmy ofertę o kolejny kierunek.

Kubińska Hola – czyli wyjazdy na Orawę!

Kubińska hola cennik, wyjazdy na narty na słowację z katowicOd lutego tego roku, organizowane są wyjazdy na Kubińską Holę – świetny ośrodek narciarsko-snowboardowy na Orawie. Wielka góra, o południowej wystawie, z bardzo dobrymi warunkami śniegowymi i bajkowo wytyczonymi trasami, od razu przypadła i nam, i naszym Klientom do gustu. Dwie koleje linowe i 8 wyciągów dbają o szybkie rozwiezienie amatorów białego szaleństwa po całej górze, a 14 km tras – o rozładowanie korków na trasach. Do tego dodając kilkanaście punktów gastronomicznych i świetne widoki na Małą i Wielką Fatrę oraz na piękną panoramę Tatr, otrzymujemy receptę na udany dzień na deskach.

Jeździmy też w Tatry Zachodnie!

Rohacze - narty na Słowacji, narty z Katowic, narty słowacja rohaczeW 2017 roku, poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne miejsce – Rohacze – Spalena. Jest to stosunkowo mały ośrodek (7 km tras), z dwiema kolejami linowymi (jedną starszego typu, jedną nowoczesną – z podgrzewanymi siedziskami i przyłbicami) oraz najlepszym mikolimatem śniegowym w całej bliższej i dalszej okolicy. To tu najwcześniej zaczyna się sezon i tu się on na Słowacji najpóźniej się on kończy. Dodatkowym plusem jest lokalizacja: w Tatrach Zachodnich, w otoczeniu szczytów wyraźnie przekraczających 2000 metrów.

Od 2018 roku, do naszych celów dodajemy jeszcze jeden ośrodek: Meander Ski&Thermal Park w Orawicy. Dzięki temu, będzie możliwość organizacji wyjazdu, w którym połączymy jazdę na nartach z moczeniem się w termalnych wodach aquaparku. Jest to oferta skierowana szczególnie do rodzin, ale również do tych osób, które chcą odpocząć od dużych ilości kilometrów na deskach, na rzecz połączenia szaleństw na śniegu, z tymi w wodzie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na kolejnych podstronach!

Znajdziecie tu zarówno podstawowe opisy ośrodków, harmonogramy wyjazdów, ceny, a także porady przedwyjazdowe.

Jeżeli mielibyście Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie tych wyjazdów – prosimy o kontakt!

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo