Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Samochody terenowe

Samochody terenowe na Śląsku - wynajem samochodów terenowych w Katowicach i na Jurze.
Jazda samochodami terenowymi w Katowicach.
400 ha świetnych terenów do jazdy samochodami terenowymi!

Samochody terenowe na Śląsku – wynajem, wyprawy, imprezy.

Zapraszamy na wyprawy samochodami terenowymi! Posiadamy do Państwa dyspozycji dwie bazy – jedną w Katowicach, drugą na Jurze, 7 samochodów terenowych specjalnie przygotowanych do jazdy w trudnym terenie (2 w Katowicach i 5 na Jurze). Nasze wyjazdy w teren oferujemy zarówno Klientom Indywidualnym (np. jako prezent na urodziny), jak i Grupowym (np. na wieczory kawalerskie lub imprezy firmowe). Jeździmy po terenach, które idealnie wpiszą się w Waszą imprezę firmową, urodzinową, panieńską, czy kawalerską. 

Jako pierwsi stworzyliśmy stałą bazę offroadową w Katowicach, w centrum aglomeracji śląsko-zagłębiowskiej, w bezpośrednim otoczeniu 400 ha terenów do jazdy.  

Samochody terenowe – ile to kosztuje?

Cena jest uzależniona od długości trwania wyprawy. Generalnie, można przyjąć, że jest to 380 zł/godzinę/samochód w Katowicach i 450 zł za godzinę na Jurze.

wynajem samochodów terenowych katowice

Wynajem samochodów terenowych w Katowicach – na wieczory kawalerskie, panieńskie, imprezy firmowe i urodzinowe na Śląsku i Jurze.

Jakie samochody terenowe mamy?

W Państwa ręce oddajemy dwa Nissany Patrole oraz pięć Jeepów Cherokee na Jurze. Wszystkie te samochody zostały specjalnie przygotowane do jazdy w trudnym terenie:

 • daliśmy im większe koła, niż standardowe,
 • podwyższyliśmy im zawieszenie (oraz zmienili jego wytrzymałość),
 • zmieniliśmy dolot powietrza (umieszczając snorkele), oraz wylot spalin,
 • zmieniliśmy sprzęgła na mocniejsze,
 • dokonaliśmy tuningu silników,
 • wyposażyliśmy je w wyciągarki.

W efekcie, otrzymaliśmy samochody terenowe, które są prawdziwymi offroadowymi potworami.

wieczory kawalerskie - offroad, przygoda i adrenalina - Katowice, Śląsk

Nissan Patrol w Katowicach i Jeep na Jurze – pomiędzy te marki rozłożyliśmy siły w naszych bazach.

Samochody terenowe – prezenty, wyprawy, imprezy firmowe i kawalerskie… 

Odpowiedź jest już właściwie w tytule… Wszystkie imprezy, zarówno indywidualne, czyli takie, w których obsługujemy jedną, dwie, trzy osoby (prezenty urodzinowe, imieninowe; rocznice ślubu, pierwszej randki…), jak i grupowe, mogą być uatrakcyjnione jazdą naszymi autami.

W pierwszym wypadku (prezenty urodzinowe, prezenty świąteczne), otrzymujecie Państwo od nas voucher, na podstawie którego  Obdarowany może sobie wybrać termin i lokalizację imprezy. Jeździmy nawet z pojedynczymi osobami, przez cały tydzień, więc nie ma problemów z ustaleniem pasującego terminu realizacji.

W przypadku imprez grupowych (imprezy firmowe, wieczory kawalerskie, szkolenia), wyprawy samochodami terenowymi mogą być albo samodzielną atrakcją, albo elementem większego programu. Jako samodzielna atrakcja, naszą ofertę przedstawiamy poniżej.

Offroadowa wyprawa, czyli błoto wciąga!

Jest to wyprawa offroadowa po katowickich terenach poprzemysłowych.
W programie: samodzielna jazda samochodami terenowymi po trudnych terenach z licznymi utrudnieniami (strome zjazdy, podjazdy, przeprawy błotne, trawersy… ).
Doskonale się nadaje na imprezy urodzinowe i kawalerskie oraz imprezy firmowe. 
 
W tej formule są też realizowane bony prezentowe z firm zewnętrznych – takich, jak Katalog Marzeń, Prezent Marzeń, Prezent życia, Super Prezenty… 
 
Lokalizacja startu: B.A.S.E. Katowice, ul. Żwirowa 5 
 
Koszt: 380 zł /h/samochód.
wynajem samochodów terenowych na Śląsku. Wieczory kawalerskie i imprezy firmowe.

Wyprawy offroadowe na Śląsku, offroad w Katowicach.

Rajd offroadowy na Śląsku lub Jurze

Jest to rozbudowana wersja pierwszej propozycji. Rozbudowanie może polegać na:
a) wprowadzeniu tylko elementów nawigacyjnych (jazda wg tzw. roadbooka, mapy, wskazówek zdobywanych po drodze), – koszt podstawowy + 1000 zł netto
b) wprowadzeniu dodatkowych zadań zespołowych (budowa mostu dla samochodów nad rowem i przeprawa tym mostem, budowa mostu linowego dla Uczestników – oczywiście, przez Uczestników; budowa szałasu i rozpalenie ogniska przy pomocy krzesiwa): kwota podstawowa + od 2000 zł wzwyż c) wprowadzeniu do programu elementów alpinistyki (zjazd tyrolski, most linowy na sporych wysokościach): kwota podstawowa + od 2000 zł wzwyż
Przez „kwotę podstawową” rozumiemy cenę wynajmu samochodu pomnożoną przez zakładany czas trwania imprezy (oraz ewentualną ilość samochodów).
 
offroad na jurze

Offroad na Jurze – na pustyni siedleckiej lub na torze offroadowym w Biskupicach.

Offroadowe zwiedzanie Śląska

Wyprawa szlakiem industrialnych zabytków Górnego Śląska. Zaczynamy w Katowicach, na Nikiszowcu. Później odwiedzamy pozostałości huty metali nieżelaznych w Szopienicach, a następnie – pohutnicze tereny hałdowisk. Następnie, odwiedzimy Park Śląski (z przejazdem kolejką linową), zjemy obiad w Łani i pojedziemy (częściowo offroadowym szlakiem) na hałdowiska Lipin (gdzie zejdziemy m.in. do schronu wojskowego i wjedziemy na jedną z najwyższych hałd na Śląsku). Ostatecznie, zamkniemy imprezę zjeżdżając do kopalni Guido w Zabrzu.
Ten program może zostać dodatkowo wzbogacony o wakeboarding, naukę gry w golfa, rozgrywki paintballowe, przejazdy quadami i pojazdami typu buggy.
Odcinki offroadowe na tej trasie są tak dobrane, by pokazać wszystkie style jazdy – turystyczną, cross country i przeprawową. Poprowadzimy Was terenami nie tylko świetnymi terenowo, ale i bardzo widowiskowymi turystycznie. 
 
Wybierzcie się z nami na przygodę, której nie zapomnicie! 
 
Koszt jest tu liczony indywidualnie, zależy od wielkości grupy.
wynajem samochodów terenowych na Śląsku, w Zagłębiu i na jurze

Nasze auto terenowe na tle huty Uthemann w Szopienicach. Wyprawy offroadowe po Śląsku to niezapomniana przygoda! 

Offroad – rezerwacja terminu

Jak zarezerwować swój termin na offroad? Masz dwie opcje: szybszą (telefonicznie, pod numerem 506 139 710) i trochę wolniejszą, ale równie skuteczną, przez wypełnienie tego formularza.

Płatność możecie uiścić na dwa sposoby: przelewem na nasz rachunek bankowy (dane dostaniecie w mailu zwrotnym), albo na miejscu: kartą lub gotówką.

Dajcie nam tylko znać, która opcja jest najwygodniejsza. 

 • Facebook
 • Google+
 • Twitter
 • YouTube
 • Vimeo