Menu

Samochody terenowe

Samochody terenowe – wynajem, wyprawy, imprezy.

Zapraszamy na wyprawy samochodami terenowymi! Posiadamy do Państwa dyspozycji 6 samochodów specjalnie przygotowanych do jazdy w trudnym terenie. Oferta została przygotowana zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i Grupowych.

Jakie samochody terenowe mamy? 
wieczory kawalerskie - offroad, przygoda i adrenalina - Katowice, Śląsk

W Państwa ręce oddajemy dwa Nissany Patrole, dwa Landrovery Discovery oraz dwa Jeepy (Wrangler i Cherokee). Wszystkie te samochody zostały specjalnie przygotowane do jazdy w trudnym terenie:

 • daliśmy im większe koła, niż standardowe,
 • podwyższyliśmy im zawieszenie (oraz zmienili jego wytrzymałość),
 • zmieniliśmy dolot powietrza (umieszczając snorkele), oraz wylot spalin,
 • zmieniliśmy sprzęgła na mocniejsze,
 • dokonaliśmy tuningu silników,
 • wyposażyliśmy je w wyciągarki.

W efekcie, otrzymaliśmy samochody terenowe, które są prawdziwymi błotnymi potworami.

Samochody terenowe – prezenty, wyprawy, imprezy firmowe i kawalerskie… Czyli – na jakie imprezy możemy się wybrać? 

Odpowiedź jest już właściwie w tytule… Wszystkie imprezy, zarówno indywidualne, czyli takie, w których obsługujemy jedną, dwie, trzy osoby (prezenty urodzinowe, imieninowe; rocznice ślubu, pierwszej randki…), jak i grupowe, mogą być uatrakcyjnione jazdą naszymi autami.
wynajem samochodów terenowych na Śląsku. Wieczory kawalerskie i imprezy firmowe.

W pierwszym wypadku (prezenty urodzinowe, prezenty świąteczne), otrzymujecie Państwo od nas voucher, na podstawie którego  Obdarowany może sobie wybrać termin i lokalizację imprezy. Jeździmy nawet z pojedynczymi osobami, przez cały tydzień, więc nie ma problemów z ustaleniem pasującego terminu realizacji.

W przypadku imprez grupowych (imprezy firmowe, wieczory kawalerskie, szkolenia), wyprawy samochodami terenowymi mogą być albo samodzielną atrakcją, albo elementem większego programu. Jako samodzielna atrakcja, nasza oferta wygląda następująco:

1) Offroadowa wyprawa, czyli błoto zaczyna wciągać. 
Jest to wyprawa offroadowa po katowickich terenach poprzemysłowych.
W programie:samodzielna jazda samochodami terenowymi po trudnych terenach z licznymi utrudnieniam (strome zjazdy, podjazdy, przeprawy błotne, trawersy… ).
Koszt: 280 zł /h/samochód.

2) Rajd offroadowy. samochody terenowe katowice, wynajem auta terenowego, wyprawy offroadowe katowice,

Jest to rozbudowana wersja pierwszej propozycji. Rozbudowanie może polegać na:
a) wprowadzeniu tylko elementów nawigacyjnych (jazda wg tzw. roadbooka, mapy, wskazówek zdobywanych po drodze), – koszt podstawowy + 1000 zł netto
b) wprowadzeniu dodatkowych zadań zespołowych (budowa mostu dla samochodów nad rowem i przeprawa tym mostem, budowa mostu linowego dla Uczestników – oczywiście, przez Uczestników; budowa szałasu i rozpalenie ogniska przy pomocy krzesiwa): kwota podstawowa + 2000 zł
c) wprowadzeniu do programu elementów alpinistyki (zjazd tyrolski, most linowy na sporych wysokościach): kwota podstawowa + 2000 zł
Przez „kwotę podstawową” rozumiemy cenę wynajmu samochodu pomnożoną przez zakładany czas trwania imprezy (oraz ewentualną ilość samochodów).
3) Offroadowe zwiedzanie Śląska. offroad katowice, samochody terenowe imprezy firmowe, jazda offroad śląsk
Wyprawa szlakiem industrialnych zabytków Górnego Śląska. Zaczynamy w Katowicach, na Nikiszowcu. Później odwiedzamy pozostałości huty metali nieżelaznych w Szopienicach, a następnie – pohutnicze tereny hałdowisk. Następnie, odwiedzimy Park Śląski (z przejazdem kolejką linową), zjemy obiad w Łani i pojedziemy (częściowo offroadowym szlakiem) na hałdowiska Lipin (gdzie zejdziemy m.in. do schronu wojskowego i wjedziemy na jedną z najwyższych hałd na Śląsku). Ostatecznie, zamkniemy imprezę zjeżdżając do kopalni Guido w Zabrzu.
Ten program może zostać dodatkowo wzbogacony o wakeboarding, naukę gry w golfa, rozgrywki paintballowe, przejazdy quadami i pojazdami typu buggy.
Koszt jest tu liczony indywidualnie, zależy od wielkości grupy.

Samochody terenowe – ile to kosztuje?

Cena jest uzależniona od długości trwania wyprawy. Generalnie, można przyjąć, że jest to 350zł/godzinę/samochód w Katowicach i 430 zł za godzinę na Jurze.

 • Facebook
 • Google+
 • Twitter
 • YouTube
 • Vimeo