Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Wieczory panieńskie w Katowicach.

Przygodowe wieczory panieńskie w Katowicach!
Wieczory panieńskie oparte o offroad - maseczki z błota w cenie ;-)

Wieczory panieńskie w Katowicach! 

Czasy się zmieniają… Coraz to częściej gościmy na naszych imprezach grupy dziewczyn, które odwiedzają nas by z hukiem, trzaskiem i błotem pożegnać stan wolny.

Paintball, wyprawy na quadach oraz samochodami terenowymi doskonale się do tego celu nadają – tym bardziej, że maseczki z błota są tu już w cenie 😉

Ostatnio, hitem były też wieczory panieńskie w stylu boho – nasza wiata ogniskowa świetnie się nadaje do dekorowania, co wielokrotnie udowodniły nasze Klientki 😉

Współpracujemy z różnymi restauracjami oferującymi catering zarówno wegański, jak i mięsny, a także kuchnie z dowolnego zakątka świata. Jeżeli jednak wolicie przygotować coś same – oddamy Wam nasze zaplecze (kociołki do pieczonek, kociołki na zupy, ruszty, grille…). Razem, stworzymy niezapomniany wieczór dla Pani Młodej! 

wieczory panieńskie z adrenaliną

Wieczory panieńskie oparte o adrenalinę i przygodę łączone z modnym ostatnio stylem boho… Dla każdego coś dobrego! 

Przygodowy wieczór panieński – atrakcje

W ramach atrakcji na wieczory panieńskie królują quady i samochody terenowe. Kobiety są świetnymi kierowcami, więc jazda w ekstremalnych warunkach wychodzi im często lepiej niż mężczyznom. A do tego, świetnie ze sobą współpracują i potrafią wyciągać się z potężnych, błotnych tarapatów.

Nieco rzadziej wybierana jest opcja paintballowa – tu pokutuje przekonanie o tym, że jest to męska atrakcja. Tymczasem, ostatnie wyniki (2018r.) meczów kobiety kontra mężczyźni były bezlitosne dla facetów: wszystkie 3 mecze zostały przez nich przegrane! Dowodzi to jednego: „girl power!” to nie jest pusty slogan!

Bardzo często za to, wybierana jest opcja w stylu boho – z wieczornym ogniskiem, jedzeniem z  kociołka i długimi wieczornymi rozmowami, a często również tańcami.

Od ubiegłego roku, dziewczyny coraz to częściej wybierają również rzucanie siekierami do celu – precyzja i spokój są to ważniejsze niż siła, a satysfakcja z dobrego rzutu jest bardzo duża.  

Nasza lokalizacja pozwala jednak na łatwe przeniesienie się do centrum – na dalszy ciąg imprezy w klubach. Jesteśmy położeni raptem 5 km od Spodka, co się przekłada na kilka minut jazdy samochodem i koszt ok. 4-5 zł/os. za przejazd taksówką/uberem.

wieczór panieński w Katowicach

Nasze wieczory panieńskie (w Katowicach) łączą atuty dobrych okładów z borowiny w SPA z przygodą i adrenaliną 😉

Przykładowy program wieczoru panieńskiego na Śląsku

Dobrze się sprawdza połączenie kilku atrakcji w ciągu jednego dnia. Zapewne, będziemy dla Was tylko przystankiem na trasie większego balowania, więc poniżej podajemy orientacyjne czasy zabawy na poszczególnych atrakcjach oraz odległości do kilku innych atrakcji w okolicy, które warto włączyć do Waszego programu zabawy. Wszystkie atrakcje podajemy dla grupy 10 os. Prosimy je traktować jako orientacyjne!

 1. paintball: pakiet 200 kul = ok. 1,5 h,
 2. quady: ok. 1,5 h,
 3. samochody terenowe: ok. 2 h,
 4. ognisko: możliwość zabawy do białego rana.
 5. W przypadku połączenia quadów i samochodów terenowych, łączny czas zabawy to ok. 2 h.
wieczór panieński katowice, panieński śląsk, przygodowy wieczór panieński

Atrakcje na wieczory panieńskie w Katowicach – propozycje elementów programu.

Wieczory panieńskie w Katowicach – ceny

Ceny poszczególnych atrakcji kształtują się następująco:

 1. Paintball: od 70 zł/os. (200 kul). Dodatkowe kulki: 25 zł/100 szt. W cenie – pełne wyposażenie, prowadzenie rozgrywek, specjalne scenariusze na wieczory panieńskie!
 2. quady: od 75 zł/os. (20 minut prowadzenia). W cenie: kask, prowadzenie grupy przez instruktora, który dobiera poziom trudności do Waszych (rosnących!) umiejętności. Strój ochronny (przed błotem): 10 zł/os.
 3. Offroad: od 60 zł/os (10 minut prowadzenia). W cenie: paliwo, prowadzenia auta, instruktor dobierający trasę. W samochodzie może jednorazowo przebywać do 4. Gości i instruktor.
 4. Ognisko: 60 zł/2h (cena za grupę) lub 120 zł/powyżej 4h (cena za grupę) + 12 zł/os./pobyt bez limitu czasu. W cenie: rezerwacja paleniska, wkład drewna, dostęp do toalety, wywóz śmieci.
 5. Catering: kiełbaski z ogniska: 12 zł/porcję, zupy (żurek, grochówka): 14 zł/porcję, kociołek pieczonek: od 220 zł/kociołek dla ok. 12-14 os.

Oczywiście, są to ceny poglądowe, które możemy modyfikować pod kątem Waszych oczekiwań.

Zabawa, adrenalina, przygoda, okłady z błota, wspólnie spędzony czas – czyli wieczory panieńskie w Katowicach!

Odległości od innych atrakcji na wieczory panieńskie na Śląsku

B.A.S.E., czyli nasz Baza Adrenaliny i Sportów Ekstremalnych jest położona w centrum aglomeracji – ok. 5 km od Spodka i centrum Sosnowca.

Dlatego, można nas połączyć w łatwy sposób z innymi atrakcjami:

 • Wake Zone Stawiki – położone jest zaledwie 6 km od nas. Polecamy najpierw zabawę u nas, a później – wymoczenie się na Wake'u
 • Pałac Saturna – Czeladź. Jest to bardzo dobre miejsce na zabiegi z zakresu SPA oraz największe saunarium w okolicy. Już kilkakrotnie Uczestniczki naszych wieczorów panieńskich wędrowały po zabawie u nas na zabiegi do Pałacu. A później – do klubów
 • Flyspot Katowice – leży ok. 8 km od nas. Dobrze się sprawdza jako prezent dla Panny Młodej zarówno przed, jak i po wizycie u nas.
 • Mariacka i kluby w Centrum Katowic leżą zaledwie 6 km od nas!

Co jeszcze oferujemy na wieczorach panieńskich?

Możliwe jest jeszcze zorganizowanie prezentów dla Młodej Pary w postaci voucherów na nasze usługi: np. wyprawę na quadach dla dwojga (450 zł), wyprawę samochodem terenowym dla dwojga (350 lub 700 zł), paintballową rozgrywkę dla Młodych i ich Gości (od 600 zł/10 osób).

Możemy także zorganizować wieczór panieńsko-kawalerski, oparty o rywalizację lub po prostu – dobrą, wspólną zabawę.

Możemy Wam również pomóc w rezerwacji limuzyny, która dowiezie Was w dowolne miejsce w aglomeracji.

 

Wieczory Panieńskie w Katowicach, przygodowe panieńskie, ekstremalne wieczory panieńskie

Zabierzemy Was na przygodę, której długo nie zapomnicie! Wiemy, jak ważny dla Was jest ten dzień – zaufajcie naszemu doświadczeniu! 

 • Facebook
 • Google+
 • Twitter
 • YouTube
 • Vimeo