Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji
Pieczenie pizzy w samodzielnie wykonanych piecach...
Baza dla przygodowych wycieczek szkolnych.
łuki, wiatrówki, rzucanie siekierami, nożami i shurikenami... 
Najlepszy poligon paintballowy na Śląsku!
Offroad na Śląsku - zasiądź za kierownicą auta terenowego!
400 ha terenów do jazdy quadami!

Baza Adrenaliny i Sportów Ekstremalnych -B.A.S.E. Katowice

B.A.S.E. Katowice – o naszym projekcie 

W samym środku Górnego Śląska i Zagłębia powstała nasza BAZA. Jest to miejsce, w którym spotykają się przygoda i adrenalina z bezpieczeństwem, zabawą i endorfinami. Zaledwie 5 km od Spodka i centrum Sosnowca, w samym środku aglomeracji, stworzyliśmy Bazę Adrenaliny i Sportów Ekstremalnych oferując Klientom (grupowym i indywidualnym) możliwość spróbowania swoich sił na poligonie paintballowym, jeździe quadami i samochodami terenowymi, w alpinistyce, konkurencjach strzeleckich, przygodowych grach i rajdach terenowych oraz zajęciach nastawionych typowo na integrację, współpracę w grupie, czy komunikację.

B.A.S.E. Katowice – co nas wyróżnia?

B.A.S.E. jest relatywnie nowym miejscem na eventowej mapie Śląska i Zagłębia (leżymy niemal dokładnie na granicy regionów, czyli w centrum aglomeracji), choć powstaliśmy z wieloletniej tradycji, pasji i doświadczenia. Naszymi podstawowymi atutami są:

 • wieloletnie doświadczenie w branży eventowej (działamy w niej od 2001 roku!),
 • unikalne programy dopasowywane do oczekiwań Klientów (zarówno indywidualnych, jak i grupowych),
 • bogata baza sprzętu (własne quady i samochody terenowe, sprzęt paintballowy i alpinistyczny, stanowiska łucznicze i strzeleckie oraz sprzęt do zadań zespołowych pozwalają realizować programy bez korzystania z podwykonawców),
 • baza eventowa z paleniskami ogniskowymi, szatniami, toaletami i dużym parkingiem,
 • dookoła nas mieści się mnóstwo hoteli i sal konferencyjnych w każdej klasie cenowej; jeżeli jednak szukasz czegoś innego na nocleg, to… możesz rozbić u nas swój namiot… 
 • świetna lokalizacja z bardzo łatwym dojazdem nie tylko z każdego miejsca w aglomeracji, ale również z lotniska w Pyrzowicach, oraz z innych miast województwa: Częstochowy, Bielska, Gliwic… Mieścimy się w okolicach sklepu IKEA, czyli na skrzyżowaniu szlaków z Krakowa, Warszawy, Bielska Białej i Wrocławia. Jeżeli szukasz miejsca na firmową imprezę integracyjną, urodzinową, kawalerską lub panieńską – to dobrze trafiłeś 

B.A.S.E. Katowice – Sporty Ekstremalne na Śląsku

Quady – jazda quadami w świetnym, skomplikowanym, a przede wszystkim – bardzo zróżnicowanym terenie da Wam możliwość sprawdzenia się zarówno na podjazdach i zjazdach, w głębokim błocie, na szybkich odcinkach szutrowych. Jeździmy w małych grupach, po 3-4 quady, dzięki czemu instruktor prowadzący może dobrać trasę do Waszych umiejętności a także zapewnić indywidualne podejście w przekazywaniu wiedzy o technice jazdy (a jest się czego uczyć!).

Samochody terenowe – wyprawy potężnymi Nissanami Patrolami na 35. calowych kołach to przygoda z gatunku nie tylko ekstremalnych, ale również ekskluzywnych. Jest to sport ciągle bardzo mało popularny w Polsce, zaś wyobrażenia o nim kreują głównie styczniowe migawki z Rajdu Dakar. Pokażemy go Wam od drugiej, przeprawowej strony. Przygotujcie się na trudne trawersy, strome zjazdy i podjazdy, koleiny głębokie na pół auta oraz zwały błota, które będą nas chciały powstrzymać.

Paintball – znana od lat dyscyplina, w której możemy się poczuć jak bohaterzy filmów akcji. W B.A.S.E. czekają na Was dwa niezależne poligony oferujące grę w budynkach, na terenie zurbanizowanym oraz w lesie. Każdy z nich daje innego rodzaju wrażenia oraz daje możliwość wykazania się zarówno tym, którzy wolą „kampić”, jak i tym, którzy nie mogą usiedzieć w miejscu. Gry można tu dodatkowo wzbogacić np. świecami dymnymi.

rodzinne wyprawy na quadach
Wieczory Panieńskie na Śląsku, katowice panieńskie, przygodowe panieńskie na śląsku
paintball na śląsku, paintball katowice

B.A.S.E. – eventy dla firm w Katowicach

B.A.S.E. to nie tylko sporty ekstremalne, ale również zróżnicowane eventy o profilu integracyjnym, motywacyjnym, poprawiającym komunikację… 

Wykorzystując naszą bazę oraz przyległe tereny, możemy Was zaprosić na imprezy, w których będziecie musieli wspólnie budować (np. przeprawy linowe nad błotnymi rozpadliskami, piece do pizzy, szałasy albo… zamki z kartonu – które będzie burzyć machinami oblężniczymi strzelającymi… balonami z wodą  ), gotować i piec (pizzę, pieczonki), wspólnie ustalać taktykę i dobrze się przy tym komunikować (np. podczas pokonywania pajęczyn przestrzennych), albo sobie zaufać podczas przechodzenia przez pajęczyny pionowe lub mosty zaufania… Potrafimy tak skonstruować program imprezy, by zaangażować w nich wszystkich pracowników – i tych bardzo sprawnych fizycznie, i tych spokojniejszych; i tych lubiących dominować w grupie, i tych, którzy na co dzień są raczej wycofani. 

imprezy firmowe na Śląsku, eventy integracyjne katowice, integracja katowice

B.A.S.E. – catering

Wiadomo, że podstawą każdej imprezy jest… jedzenie  Pamiętając o tym, że głodny Polak, to zły Polak, wiemy jak ważne jest to, by po imprezie można było uzupełnić spalone kalorie pysznym jedzeniem.

Nasze menu wygląda następująco:

 1. Kociołek sztygara– 270 zł, danie dla ok. 12-14 os. Dużo mięsa, kiełbas, boczku wymieszane z ziemniakami, marchewkami, paprykami oraz grzybami… Danie pieczone w kociołku myśliwskim na ognisku! Palce lizać!
 2. Kociołek hajera– 180 zł, danie dla ok. 12-14 os. Ziemniaki, boczek, cebula, kiełbasa, mięso i papryka… Wszystko to pieczone jest w kociołku, na ognisku. Świetne, sprawdzone na wielu grupach danie!
 3. Udziec z dzika– 900 zł, danie dla ok. 15 os. Rewelacyjna dziczyzna podawana z kaszą. Bardzo smaczne i oryginalne danie pieczone w specjalnym piecu.
 4. Karczek z grilla– 12 zł. Podawany z ogórkiem kiszonym, pieczywem, keczupem, musztardą (ok. 200 g).
 5. Szaszłyki z grilla– 12 zł. Danie podawane z pieczywem, keczupem, musztardą. (ok. 250 g)
 6. Kiełbaska z ogniska– 10 zł. W cenie – kijek do pieczenia, pieczywo, musztarda i keczup. (pow. 100 g).
 7. Grochówka i żurek– 10 zł/porcję (ok. 350 ml) – podawane z pieczywem, rewelacyjne zupy podawane z kociołka, grzane na ognisku.
 8. Torty! W naszym zespole pracuje również rewelacyjna cukiernik, która piecze torty na każdą okazję – zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, w nieprawdopodobny formach i kształtach. Ceny – od 50 zł/kg

Płatności.

Za nasze usługi zapłacisz kartą, przelewem lub gotówką. Można również wykupić przepłacone bony podarunkowe zarówno na urodziny, jak i w ramach nagród lub wynagrodzenia dla pracowników.

Podaliśmy ceny jako wartości netto.

pizza na integracji firmowej, wypiek pizzy na imprezie firmowej
Catering na wieczory kawalerskie - pieczonki - katowice
 • Facebook
 • Google+
 • Twitter
 • YouTube
 • Vimeo