Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Tatry i Pieniny

Imprezy firmowe w Tatrach i Pieninach.

Imprezy firmowe w Tatrach i Pieninach. Ekstremalne przygody Tatry, Pieniny.Południe Polski, a szczególnie Małopolska, to świetne miejsce na imprezy integracyjne dla firm. Mamy tu wszystko to, co jest potrzebne, by zrealizować zarówno najbardziej wyszukany, jak i bardziej konwencjonalny event firmowy.

Bardzo dobra komunikacja (lotnisko w Krakowie, dojazd autostradą A4), potężny wybór zakwaterowania (od górskich schronisk, po luksusowe hotele), a przede wszystkim możliwość realizacji wielu dyscyplin sportowych i jeszcze większej ilości scenariuszy imprez dostosowanych do oczekiwań Klienta – to główne atuty Tatr i Pienin.

Poniżej prezentujemy możliwości regionu w telegraficznym skrócie.

Oferta ekstremalna:

– alpinistyka (około 100. metrowa tyrolka w pięknym kamieniołomie z widokiem na Tatry, zamek i jezioro; most linowy 30 metrów nad ziemią, wspinaczka skalna, samodzielne zjazdy linowe…),

– quady i off road (od krótkich przejażdżek grzbietami Podhala, przez wielogodzinne wyprawy do słowackich basenów termalnych, po ostre „wyrypy” w bardzo trudnym terenie).

– skoki spadochronowe: z samolotów i śmigłowców. Skaczemy w tzw. tandemach, czyli z asystą instruktora, który podejmuje wszystkie decyzje – poza jedną… o Waszym udziale!

Oferta przygodowa.

Rafting na Dunajcu. Imprezy firmowe pieniny i imprezy integracyjne tatry.

– alpinistyka (zjazdy, tyrolki, wspinaczki: skalne, oraz po drabinkach sznurkowych) realizowana zarówno w terenie naturalnym (skałki), jak i w parkach linowych.

– zorbing (czyli zjazdy w potężnej, dmuchanej kuli),

– rafting (na Dunajcu – poznajcie rzekę w emocjonujący, ale bezpieczny sposób).

– wycieczki górskie (Orla i Sokola Perć, wycieczki górskie w Tatrach Zachodnich, trekkingi w
– wycieczki rowerowe, Tatrach Wysokich. Nasi przewodnicy pokażą Wam najbardziej urokliwe zakątki Tatr i Pienin, a programy przez nas zaproponowane, pozwolą Wam na jak najlepsze i najbardziej efektywne wykorzystanie czasu w Tatrach i Pieninach),

Oferta relaksacyjna.

– kuligi i wycieczki bryczkami do tatrzańskich dolin;

– pieczenie barana, lub prosiaka i impreza z góralską muzyką w dolinach tatrzańskich, lub w samym sercu Pienin;

– pobyty w luksusowych ośrodkach SPA;

– wycieczki kolejami linowymi w Tatrach i Pieninach, spacery dolinami tatrzańskimi.

Do wszystkich imprez podchodzimy indywidualnie, nie stosujemy sztampowych rozwiązań i wkładamy w nie zawsze maksimum wysiłku organizacyjnego. Niczego nie zostawiamy przypadkowi!

 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo