Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

o nas

Trekking Club – Sporty Ekstremalne – B.A.S.E.

Struś, Krzysztof Piechura
Krzysztof „Struś” Piechura. Założyciel Trekking Clubu, dobry duch stowarzyszenia i firmy. Osoba o nieprawdopodobnych talentach, energii, poczuciu humoru. Wieloletni wolontariusz chorzowskiej Wyspy. Pasjonat sportów ekstremalnych – od paralatoniarstwa, przez motocross, 4×4 po wspinaczkę i zimowe wyjścia w góry wysokie. Zginął w czasie samotnej wyprawy motocyklowej do Azji, na granicy Chin, Mongolii i Rosji.

Marka trekking club  wywodzi się bezpośrednio ze stowarzyszenia Trekking Club, które w 1998 powołała grupa młodych śląskich alpinistów, speleologów i podróżników, jako formę realizacji swoich pasji. Z 15 założycieli, i ambicji niewykraczających poza granice Polski, stało się ono czołową organizacją turystyczną regionu, której zakres działania rozciąga się od Boliwii, przez Syberię, po najdalsze zakątki Tybetu. Dokonania te zostały m.in. wysoko ocenione przez czołowych polskich eksploratorów, alpinistów i podróżników skupionych w Kapitule Konkursu „KOLOSY 2001”.

Rozwijając działalność stowarzyszenia, w 2007 roku powołaliśmy do życia działalność usługową „Sporty Ekstremalne” , wyspecjalizowaną w:

–          organizacji imprez motywacyjnych typu „incentive travel”,

–          organizacji szkoleń firmowych,

–          organizacji imprez integracyjnych.

 trekking club  skupia w swoich szeregach specjalistów z zakresu psychologii, prawa, ekonomii. Poza nimi, podstawę stanowią czołowi polscy alpiniści (w sumie zdobyliśmy 5 ośmiotysięczników), speleolodzy (wyprawy m.in. w Alpy i do Turcji) i kajakarze górscy (wyprawy do najgłębszego kanionu świata Rio Colca).

B.A.S.E. – baza imprezy firmowych, szkolnych, kawalerskich i indywidualnych.

W 2017 r. otwarliśmy nowy rozdział w działalności firmy – Bazę Sportów Ekstremalnych i Adrenaliny B.A.S.E.! Jest to miejsce skupiające wszystkie nasze możliwości w jednym miejscu. Mamy tu:

  • Strefę Przygody z poligonem paintballowym, terenem do jazdy quadami i samochodami terenowymi, teren do alpinistyki (zjazdy, mosty, wspinaczki), strzelnice (wiatrówka, łuk, paintball), obszarem do terenowych gier przygodowych,
  • Strefę Integracji z obszarem do zadań teambuildingowych, ćwiczeń poprawiających komunikację, zadań integracyjnych,
  • Strefę Cateringu z wiatą przy palenisku, szatniami, toaletami, prysznicami, a przede wszystkim – pysznym jedzeniem!

Bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo jest przez nas zawsze stawiane na pierwszym miejscu. Szczycimy się tym, że w całym okresie naszej działalności, nigdy nie doszło na naszej imprezie do żadnego wypadku. Zawdzięczamy to przede wszystkim naszym instruktorom posiadającym bądź niezbędne uprawnienia państwowe (alpinizm, speleologia, żeglarstwo, itp.), bądź przechodzącym wewnętrzne i zewnętrzne skomplikowane szkolenia doskonalące ich umiejętności. Dumą napawa nas to, że wszyscy nasi pracownicy są pasjonatami dyscyplin, za które są odpowiedzialni. Znają je od podszewki.

Drugim elementem, w którym jesteśmy bezkompromisowi, to wybór sprzętu, którym się posługujemy. Posiada on nie tylko branżowe, ale i międzynarodowe atesty bezpieczeństwa (UIAA, CE dla sprzętu alpinistycznego, atesty i tzw. DTR-ki dla sprzętu rekreacyjnego), oraz utrzymywany jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

Współpraca

W naszej działalność współpracujemy m.in. z portalami sprzedającymi nasze oferty w formie bonów prezentowych.

Polecamy ich usługi Waszej uwadze!

Wyjątkowy prezent - nasi partnerzy sprzedażowi

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo