Menu

paintball dla szkół

Paintball dla szkół – przygodowe wycieczki szkolne – Katowice i Jura.

Imprezy paintballowe dla szkół i uczniów. Paintball dla szkół to propozycja krótkich, dynamicznych imprez przygodowych skierowana do szkół i uczniów dwunastoletnich i starszych. Paintball jest grą zespołową uczącą szacunku do przeciwnika, zasad fair play oraz współpracy w grupie i komunikacji. Dlatego, świetnie się sprawdza jako zabawa dla młodzieży przygotowując ich – w niekonwencjonalny sposób – do życia codziennego. Specjalnie dla Uczniów, przygotowaliśmy specjalne ceny imprez paintballowych dla szkół, oferując jednocześnie liczne gratisy – w tym darmowe kulki oraz możliwość gry BEZ OPŁAT dla Opiekunów.

Oferta „Paintball dla szkół”.

Paintball – szkolny pakiet optymalny, dla szukających dobrej zabawy.

Szkolne wycieczki na paintball! Paintball w Katowicach, na Śląsku, w Zagłębiu. wyjazdy na paintball na Jurę i w Beskidy!

2 opiekunów GRATIS – 200 sztuk amunicji – kombinezon, maska ochronna, kilka rodzajów markerów („broni paintballowej”) do wyboru,

– scenariusze dobrane specjalnie dla poszczególnych grup wiekowych,

500 kulek GRATIS dla całej grupy,

25% ZNIŻKI na kolejne kulki!

Cena: 45 zł/osoby.

Warunek: grupa nie mniejsza niż 20 os.

Paintball – szkolny pakiet startowy: poznaj czym jest paintball!

– 1 opiekun GRATIS

– marker, kombinezon i maska,

– 100 sztuk amunicji

– scenariusze dobierane odpowiednio do grup wiekowych.

Cena: 30 zł/os. 

***

Sprawdź również: Poligony paintballowe na Śląsku i w Zagłębiu – przewodnik.

                                                                                        ***

Pakiet „KOLOROWA SZKOŁA”

Paintball dla szkół i uczniów. Ognisko poimprezowe - po grze w paintball.„Kolorowa szkoła” to oferta skierowana do szkół, które zamierzają zorganizować więcej niż jedną grę. Przygotowaliśmy dla Was propozycję, w której wszystkie imprezy zorganizowane przez daną szkołę, sumują się i dają możliwość GRY ZA DARMO! Każde 5 gier zamówionych przez określoną szkołę, daje 6 grę za darmo!!!  O tym, ilu Uczestników weźmie w niej udział – zadecyduje również Szkoła.

Będzie to można obliczyć na podstawie prostego przelicznika –  każda wystrzelona kulka, to 1 punkt.

10000 punktów = 1000 kulek gratis + sprzęt gratis dla dowolnej ilości osób. Wartość nagrody = 300 zł (przy założeniu, że w grze weźmie udział 10 os.).

15000 punktów = 1500 kulek gratis + sprzęt dla dowolnej ilości Uczestników. Wartość nagrody = 450 zł (przy założeniu, że w grze weźmie udział 15 osób).

20000 punktów = 2000 kulek gratis + sprzęt dla dowolnej ilości Uczestników. Wartość nagrody = 600 zł (przy założeniu, że w grze weźmie udział 20 os.)

To szkoła decyduje jak podział zostanie dokonany (wskazane w nawiasach rozwiązania, są tylko przykładami).

To szkoła decyduje również, kto weźmie udział w zabawie. Z doświadczenia wiemy jednak, że świetnie się to sprawdza jako nagroda dla wybijających się Uczniów, laureatów olimpiad, klas, które wybiły się solidnością, czy postawą prospołeczną, itd. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej promocji!!!

Dokument do pobrania: Zgoda rodziców lub opiekunów na paintball

O bezpieczeństwie w paintballu – informator Trekking Clubu.

 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo