Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

oferta dla Klientów indywidualnych

Rozgrywki paintballowe na Śląsku, w Zagłębiu i na Jurze
Quady - jazda w terenie na Jurze i w Katowicach
Samochody terenowe w Katowicach i na Jurze

Prezenty, vouchery, imprezy…

Fundamentem naszej firmy, obok imprez firmowych, to również bogata oferta dla Klientów Indywidualnych. Przez lata rozwijaliśmy (i dalej rozwijamy) tę gałąź naszej oferty. Zaczęliśmy od wyjazdów narciarskich na Słowację, później udostępniliśmy paintball, a następnie dodaliśmy quady, by ostatnio dorzucić jeszcze samochody terenowe, strefę białej broni, strzelnice łuczniczą i broni pneumatycznej.

Na tej bazie, przygotowaliśmy propozycje dla zarówno na lato, jak i na sezon zimowy, a część z nich – można uprawiać całorocznie. Oczywiście, każdą usługę można kupić na prezenty w formie voucherów!

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy naszej oferty nie oparli o aktywny wypoczynek. Dlatego, postawiliśmy na:

wyjazdy narciarskie na Słowację,

– paintball (jesteśmy w ścisłej czołówce największych firm paintballowych na Śląsku)

quady (organizujemy safari na quadach po śląskich terenach poprzemysłowych w Katowicach i okolicach oraz po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej)

samochody terenowe na Śląsku – wyprawy samochodami w ramach prezentów świątecznych i urodzinowych, wieczorów kawalerskich, imprez firmowych…

– zorbing (posiadamy kulę sferyczną o średnicy 3,5 metra, którą udostępniamy m.in. na imprezy urodzinowe i wieczory kawalerskie).

Imprezy urodzinowe w Katowicach, wieczory kawalerskie na Śląsku. Wyjazdy na narty, jazda quadami, imprezy paintballowe i zjazdy w kuli do zorbingu!

Zorbing, quady, samochody terenowe, wyjazdy narciarskie, zawody drwali, strzelnice, paintball… Imprezy dla Klientów Indywidualnych to nasz żywioł!

Imprezy urodzinowe, wieczory kawalerskie, prezenty i spotkania z przyjaciółmi

Właściwie każda okazja jest dobra by do nas zawitać. Największa grupa, która nas odwiedza na imprezach dla Klientów Indywidualnych (czyli nie-firmowych), to osoby które zostały obdarowane bonami na przygodę – czy to wystawionymi przez nas, czy przez portale zewnętrzne. 

Druga grupa, to osoby organizujące u nas imprezy urodzinowe. Stworzyliśmy cały dział podpowiadający co można u nas zorganizować w tym temacie – a dzięki naszym bazom w Katowicach i na Jurze, jest tego trochę 😉 

Trzecia grupa, to wieczory kawalerskie i panieńskie. Oj, są to imprezy, które uwielbiamy, bo dzieje się na nich mnóstwo atrakcji w stosunkowo krótkim czasie. 

Czwarta grupa, to osoby, które chcą po prostu zrealizować swoje marzenia i same sobie urządzają „dzień dziecka” kupując wyprawę samochodem lub quadem 😉

wieczory panieńskie na śląsku

Wieczory kawalerskie i panieńskie, imprezy urodzinowe, realizacja bonów/voucherów – u nas przeżyjesz imprezę, którą będzie wspominać latami!

Dlaczego warto nas wybrać na Waszą imprezę?

Powodów, by zorganizować z nami Waszą imprezę, jest co najmniej kilka. 

  1. Na rynku usług rekreacyjnych jesteśmy obecni od 2001 roku, więc doświadczenia nam nie brakuje. 
  2. Zaufało nam w tym czasie KILKANAŚCIE TYSIĘCY Klientów! 
  3. Mamy zróżnicowaną ofertę, którą dopasowujemy do Waszych potrzeb i oczekiwań. 
  4. Działamy na dwóch bazach. Jeżeli więc interesuje Cię impreza w centrum aglomeracji – to świetnie trafiłeś. Jeżeli jednak wolisz zupełne odludzie, gdzie nie ma sąsiadów – to trafiłeś również dobrze!
  5. Cyklicznie, od 2019 roku, zdobywamy najwyższe wyróżnienia w branżowym konkursie Orły Rozrywki. Jest to o tyle motywujące, że jedynym kryterium jest tu Wasza ocena naszych usług. 
trekking club - orły rozrywki
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo