oferta dla Klientów indywidualnych

Imprezy urodzinowe w Katowicach, wieczory kawalerskie na Śląsku. Wyjazdy na narty, jazda quadami, imprezy paintballowe i zjazdy w kuli do zorbingu!

Prezenty, vouchery, imprezy…

Trekking club, to nie tylko imprezy firmowe, ale również bogata oferta dla Klientów Indywidualnych. Przez lata rozwijaliśmy (i dalej rozwijamy) tą gałąź naszej oferty. Zaczęliśmy od wyjazdów narciarskich na Słowację, później udostępniliśmy paintball, a następnie dodaliśmy quady, by ostatnio dorzucić jeszcze samochody terenowe.

Na tej bazie, przygotowaliśmy propozycje dla zarówno na lato, jak i na sezon zimowy, a część z nich – można uprawiać całorocznie. Oczywiście, każdą usługę można kupić na prezenty, w formie voucherów!

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy naszej oferty nie oparli o aktywny wypoczynek. Dlatego, postawiliśmy na:

– wyjazdy narciarskie do Oszczadnicy (Wielka Racza) na Słowacji,

– paintball (jesteśmy w ścisłej czołówce największych firm paintballowych na Śląsku)

quady (organizujemy safari na quadach po śląskich terenach poprzemysłowych w Katowicach i okolicach, oraz po pustyni Siedleckiej na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej)Quady Katowice i quady na Jurze - imprezy offroadowe na imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie, prezenty urodzinowe

samochody terenowe na Śląsku – wyprawy samochodami w ramach prezentów świątecznych i urodzinowych, wieczorów kawalerskich, imprez firmowych…

– zorbing (posiadamy kulę sferyczną o średnicy 3,5 metra, którą udostępniamy m.in. na imprezy urodzinowe i wieczory kawalerskie).

Statystycznie, wszystkie te usługi najczęściej są przez Państwa wykorzystywane na (szeroko rozumiane) spotkania ze znajomymi (80% imprez paintballowych, 90% wyjazdów narciarskich, ale tylko 40% quadów i samochodów terenowych). Drugą, najbardziej popularną grupą są prezenty:

  • dla imprez na quadach i w samochodach: 10% – prezenty na rocznice ślubu, 30% – prezenty na urodziny/imieniny, 20% – prezenty na inne okazje (np. święta!)
  • dla imprez paintballowych procenty rozkładają się równo: 10 – dla prezentów urodzinowych, 10 – inne okazje (prezenty świąteczne przede wszystkim).
  • dla wyjazdów narciarskich: brakujące 10% to prezenty urodzinowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo