Menu

Quad Safari w Katowicach

Quady na Śląsku = B.A.S.E.  Katowice
b.a.s.e. quad 400_

Zapraszamy na prawdziwą przygodę w klasycznym, śląskim krajobrazie: na hałdach i bezdrożach położonych pomiędzy Katowicami, Siemianowicami Śląskimi, Sosnowcem i Czeladzią. Do Waszej dyspozycji oddamy quady marki Yamaha Grizzly oraz Kymco – z automatyczną skrzynią biegów, świetnie się prowadzące, wytrzymałe maszyny. które idealnie sprawdzają się w terenie. Nad wyprawą czuwać będzie nasz przewodnik. To on będzie dobierał trasę do Waszych oczekiwań i (rosnących!) umiejętności. On również przeprowadzi instruktaż z obsługi quadów oraz zasad bezpiecznej jazdy w terenie.

Quady w Katowicach – teren do jazdy offroadowej.

Górny Śląsk to miejsce, które nie jest kojarzone z rekreacją na świeżym powietrzu. Tymczasem, mamy tu tereny, które są wprost wymarzone do imprezy integracyjne na Śląsku, quady dla firm, imprezy firmowe katowice, eventy dla firm katowice,aktywnego spędzania czasu – czy to na poligonie paintballowym, czy to na kajakach, czy też na quadach. Pojazdy typu ATV (czyli All Terrain Vehicle – pojazdy do jazdy w KAŻDYM terenie) doskonale się sprawdzają na terenach poprzemysłowych, których u nas nie brakuje. Strome zjazdy, podjazdy, trawersy, błoto po bak i techniczne odcinki z ciasnymi zakrętami na czele – to wszystko czeka na Uczestników naszej wyprawy na quadach po Górnym Śląsku.

Quady na Śląsku – rodzaje wypraw dostępnych w ofercie.

Quady w naszym wydaniu, to zawsze wyjazdy w trudny teren. To, co je różni, to charakter tych wypraw.

Industrialny off road w Katowicach Rudzie Śląskiej i Tarnowskich Górach.

wyprawy na quadach Katowice 38

Jest to oferta najbardziej popularna i dająca potężną dawkę adrenaliny. Tereny katowickich i tarnogórskich hałd stają się areną naszych zmagań. Trudny, wymagający sprawności i koordynacji teren, duża ilość błota, wyciąganie zatopionych quadów przy pomocy siły rąk Uczestników – to najprostsze podsumowanie tej oferty. WYPRAWY SĄ ZAWSZE PROWADZONE PRZEZ PRZEWODNIKA!

Czas trwania: min. 1 godzina.

Cena: 225 zł/godzinę obejmuje:

– udział w wyprawie na samodzielnie prowadzonym quadzie,

– wypożyczenie quadów,

– wypożyczenie kasków,

– dowóz maszyn,

– opiekę instruktora – przewodnika jadącego na swoim quadzie.

15 zł – kominiarka (o ile nie posiada się swojej!)

Quad Safari – kilkugodzinna wyprawa na quadach.
rodzinne wyprawy na quadach

Jest to zupełna nowość na naszym rynku turystycznym. Wyrusz z nami na kilkugodzinne odkrywanie śląskich krajobrazów. Zabierzemy Cię na wyprawę, której nigdy nie zapomnisz – klasycznymi „hołdami” dotrzemy na tereny 4 miast – Katowic, Siemianowic, Czeladzi i Sosnowca. Po drodze będziemy mieli dwa „odcinki specjalne”, na których nasze maszyny przejdą ciężką próbę, oraz będziemy mieli okazję do zjedzenia kiełbasek z ogniska – które sami sobie rozpalimy.

Czas trwania: minimum 2 godziny.

Cena: 350 /2 godziny 

Cena obejmuje:

1. Wypożyczenie jednego quada.

2. Dowóz maszyny na miejsce.

3. Paliwo.

4. Opiekę przewodnika prowadzącego grupę.

15 zł – kominiarka (o ile nie posiada się swojej!)

Wybierasz się do nas zimą lub poźną jesienią? Sprawdź najnowszy artykuł o tym, jak się ubrać na quady zimą i jesienią!

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo