Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Quad Safari w Katowicach

Wypożyczalnia quadów w Katowicach - tylko 5 km od Spodka!
400 ha bardzo zróżnicowanych terenów i dla quadów, i samochodów terenowych.
Jazda na quadach po dawnych hałdach!

Quady na Śląsku = B.A.S.E.  Katowice

Zapraszamy na prawdziwą przygodę w klasycznym, śląskim krajobrazie: na hałdach i bezdrożach położonych pomiędzy Katowicami, Siemianowicami Śląskimi, Sosnowcem i Czeladzią. Do Waszej dyspozycji oddamy quady marki Yamaha Grizzly oraz Kymco – z automatyczną skrzynią biegów, świetnie się prowadzące, wytrzymałe maszyny. które idealnie sprawdzają się w terenie. Nad wyprawą czuwać będzie nasz przewodnik. To on będzie dobierał trasę do Waszych oczekiwań i (rosnących!) umiejętności. On również przeprowadzi instruktaż z obsługi quadów oraz zasad bezpiecznej jazdy w terenie.

Jazda będzie się odbywała w małych grupach – po 3-4 quady tak, by zapewnić jak największą  dynamikę wyjazdu i pełne bezpieczeństwo.

Quady na Śląsku, jazda quadami katowice, quady śląsk

Wypożyczalnia quadów Katowice: kameralne grupy i dopasowanie trasy do umiejętności Uczestników – to nasze główne założenia programowe.

Quady w Katowicach – teren do jazdy offroadowej

Górny Śląsk to miejsce, które nie jest kojarzone z rekreacją na świeżym powietrzu. Tymczasem, mamy tu tereny, które są wprost wymarzone do aktywnego spędzania czasu – czy to na poligonie paintballowym, czy to na kajakach, czy też na quadach. Pojazdy typu ATV (czyli All Terrain Vehicle – pojazdy do jazdy w KAŻDYM terenie) doskonale się sprawdzają na terenach poprzemysłowych, których u nas nie brakuje. Strome zjazdy, podjazdy, trawersy, błoto po bak i techniczne odcinki z ciasnymi zakrętami na czele – to wszystko czeka na Uczestników naszej wyprawy na quadach po Górnym Śląsku.

quady na Śląsku, quady katowice

Jazda quadem w Katowicach: trasy turystyczne, przygodowe i ekstremalne – na 400 ha każdy znajdzie coś dla siebie! 

Quady na Śląsku – rodzaje wypraw dostępnych w ofercie

Quady w naszym wydaniu, to zawsze wyjazdy w trudny teren. To, co je różni, to charakter tych wypraw.

Quadowe intro – czyli pakiet start.

Jest to propozycja dla tych, którzy jeszcze nigdy nie mieli okazji sprawdzić się na quadach lub wracają do tego sportu po dłuższej przerwie. W czasie 30 minut opanujesz prowadzenie maszyny, nauczysz się dlaczego balans ciałem to podstawa sukcesu, poznasz na czym różne rodzaje nawierzchni i nauczysz się dostosowywać prędkość do terenu. 

Czas trwania: 30 minut

Cena: 120 zł

Przygoda na quadzie.

Jest to oferta najbardziej popularna i dająca potężną dawkę adrenaliny. Tereny katowickich hałd odsłaniają po kolei swoje tajniki. Trudny, wymagający sprawności i koordynacji teren, duża ilość błota, wyciąganie zatopionych quadów przy pomocy siły rąk Uczestników – to najprostsze podsumowanie tej oferty. WYPRAWY SĄ ZAWSZE PROWADZONE PRZEZ PRZEWODNIKA, a trasa jest dopasowywana do umiejętności Uczestników!

Czas trwania: 1 godzina.

Cena: 225 zł/godzinę obejmuje:

Quad Safari – kilkugodzinna wyprawa na quadach

Wyrusz z nami na kilkugodzinne odkrywanie śląskich krajobrazów. Zabierzemy Cię na wyprawę, której nigdy nie zapomnisz – klasycznymi „hołdami” dotrzemy na tereny 4 miast – Katowic, Siemianowic, Czeladzi i Sosnowca. Po drodze będziemy mieli niemal niekończące się „odcinki specjalne”, na których nasze maszyny przejdą ciężką próbę. Świetna okolica i bardzo urozmaicona trasa, która będzie odpowiednia zarówno dla średnio zaawansowanych, jak i dobrze jeżdżących Uczestników.

Czas trwania: 2 godziny.

Cena: 380 /2 godziny 

Ceny wszystkich ofert obejmują:

1. Wypożyczenie jednego quada.

2. Dowóz maszyny na miejsce.

3. Paliwo.

4. Opiekę przewodnika prowadzącego grupę.

Dodatkowo płatne (opcjonalnie!):

15 zł – kominiarka (o ile nie posiada się swojej!)

15 zł – wypożyczenie kombinezonu ochronnego

organizacja ogniska i cateringu – wg indywidualnego zamówienia

Wybierasz się do nas zimą lub poźną jesienią? Sprawdź najnowszy artykuł o tym, jak się ubrać na quady zimą i jesienią!

quady w Katowicach, wynajem quadów śląsk, wypożyczalnia quadów katowice

Wypożyczalnia quadów w Katowicach daje możliwość jazdy zarówno początkującym, jak i bardzo zaawansowanym Uczestnikom wyjazdów. Gwarantujemy, że będziecie się dobrze bawić i raczej nie wyjdziecie od nas czyści… 🙂

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo