Menu

Prezenty!

Prezenty świąteczne, urodzinowe, rocznicowe…prezenty, vouchery, bony na święta, urodziny, rocznice

Idą Święta, zbliżają się urodziny Twoich najbliższych, a może właśnie nadciąga coroczny dylemat co by tu wymyśleć na rocznicę ślubu? Jednym słowem: czas na prezenty!

Chcemy wyjść na przeciw poszukiwaczom prezentów dla Aktywnych. Szczególnie tych Aktywnych, którzy mają już czapki, skarpetki i szaliki, a nawet polary, bieliznę termoaktywną i inne elementy wyposażenia, w które zostali zaopatrzeni przy minionych okazjach…

Mamy dla Was coś nowego – PRZYGODĘ!

I to od razu w kilku wariantach…

Prezenty w formie voucherów.

Przygotowaliśmy vouchery, dzięki którym można skorzystać z naszych atrakcji. Dzięki temu, macie możliwość wręczenia świetnego prezentu w dobrej cenie, w eleganckim, atrakcyjnym wydaniu. Prezenty te, obdarowany będzie mógł wykorzystać w dogodnym dla siebie czasie, często wybierając również miejsce realizacji.

Choć poniżej znajdziecie bardzo różne opcje prezentów, to łączyć je będą: wysoka jakość usług (wszystkie realizujemy na naszym sprzęcie, przy asyście naszych instruktorów), przygoda  i adrenalina.

Rodzaje voucherów na prezenty. 

1. Wyprawa na quadach!

Voucher na wyprawę na quadach uprawniać może to udziału w kilku różnych wyprawach – od krótkich, 30 minutowych wypadów, po wielogodzinne safari. Teren, na Prezenty na urodziny, rocznice, świętaktórym będziemy jeździć, to ponad 300 ha offroadowego raju, w którym Uczestnicy zostaną poddani licznym próbom terenowym: zjazdom i podjazdom, trawersom, przeprawom błotnym, długim prostym… Adrenalina i Przygoda.

W ramach prezentu, Obdarowany otrzyma: kask, zatankowanego quada dostarczonego na miejsce, przewodnika, wyprawę w małej grupie (max.3 quady, najczęściej wyprawy są organizowane w zamkniętych grupach Obdarowany-instruktor).

Komu wręczyć taki voucher? Świetnie się sprawdza zarówno dla pań, jak i panów. Bardzo dobrze wychodzą wyprawy wspólne – dla par. Ograniczenia wiekowe: zalecamy 16 lat, choć najmłodszy Uczestnik miał ich tylko 12. Najstarszy dotychczas Uczestnik miał lat 65.

Proponowane okazje: prezenty świąteczne(!) i rocznicowe, a także prezenty na urodziny.

Ceny: 80 zł (30 min. jazdy), 150 zł (godzinna wyprawa), 240 zł (dwugodzinna wyprawa). Ceny podano dla jednej osoby.

Zamów ten voucher!

2. Wyprawa samochodami terenowymi!

Bon na wyprawę samochodami terenowymi uprawnia do udziału w wyprawie po katowickich terenach poprzemysłowych. Mamy tu, w centrum aglomeracji, takie prezenty świąteczne - wyprawa samochodem terenowymtereny, o których największym marzycielom się nie śniło. Zjazdy, podjazdy, błoto po lusterka, ciasne odcinki techniczne, odcinki rajdowe… Dla każdego coś dobrego! Wyprawa jest połączona ze szkoleniem!

W ramach prezentu, Obdarowany otrzyma: zatankowane auto terenowe (specjalnie przygotowane do jazdy w trudnych warunkach), instruktora – przewodnika.

Komu wręczyć taki prezent? Jeżdżą z nami zarówno panie, jak i panowie. Warunkiem jest posiadanie prawo jazdy. Uwaga! Jest to świetny prezent dla całych rodzin, gdyż odbarowany może zabrać ze sobą do 5 osób towarzyszących!

Proponowane okazje: prezenty urodzinowe, świąteczne, rocznicowe.

Cena: 250 zł/godzinę

Zamów ten voucher!

 

3. Imprezy paintballowe.

Prezent w postaci voucheru paintballowego to możliwość wzięcia udziału w grze otwartej (organizowanej raz w miesiącu) lub zwykłej grze organizowanej przez Prezenty świąteczne - paintballObdarowanego lub jego rodzinę/przyjaciół. W każdym wypadku, jest to przeniesienie w czasie i przestrzeni – do świata adrenaliny, radości i dobrego humoru.

W ramach prezentu, Obdarowany otrzyma: marker („karabin paintballowy”), maskę, rękawiczki i mundur ochronny; wybrany przez Was pakiet kul, szkolenie, świetną zabawę!

Komu wręczyć taki prezent? 85% naszych Gości, to mężczyźni (w wieku 10-70 lat). Panie jednak również często do nas trafiają i bawią się (z reguły) bardzo dobrze.

Proponowane okazje: prezenty urodzinowe (!), zaproszenia na wieczory kawalerskie, prezenty świąteczne.

Ceny: 50 zł (200 kul), 80 zł (400 kul), 100 zł (600 kul), 160 zł (zamiennie: albo dla dwóch osób zestawy po 400 kul, albo dla jednej osoby zestaw 1000 kul!).

Zamów ten voucher!

4. Voucher ekstremalny.prezenty świąteczne, urodzinowe - wyprawy na quadach

Można również zakupić Voucher Ekstremalny, który uprawnia do wybrania prezentu przez Obdarowanego spośród wymienionych wyżej atrakcji. Jest to najbardziej
elastyczna forma prezentu.

Obdarowany otrzymuje bon in blanco – samodzielnie wybiera opcje, terminy i lokalizację (choć to ostatnie jest trochę ograniczone naszym położeniem ;).

Dzwoniąc, podaje numer voucheru prezentowego oraz wybrane opcje i już. Koniec formalności. Nie musi się do fatygować, niczego podpisywać itp.

 

Zamów ten voucher!

 

5. Narty na Słowacji!

Zaproś/wyślij obdarowanego na wycieczkę na narty lub snowboard na Słowację. Voucher będzie Prezenty na święta, urodziny, roczniceuprawniał do wzięcia udziału w wycieczce na Wielką Raczę lub Kubińską Holę. Możesz, oczywiście, wybrać również obie te opcje na raz, fundując udział w tzw. Białym Maratonie, czyli wyjeździe w ciągu jednego weekendu do obu ośrodków (wyjazdy te mogą też być rozdzielone w czasie – z nami łatwo się dogadać 😉

W ramach prezentu, Obdarowany otrzyma: przejazd, skipass, pełne ubezpieczenie (KL, NNW i OC), opiekę organizatorów w czasie wyjazdu.

Komu wręczyć voucher na wyjazd narciarski lub snowboardowy? Wyjazdy te są dla wszystkich lubiących aktywne spędzanie czasu w zimie. Osoba obdarowana musi umieć rano wstać – wyjazdy są bardzo wcześnie rano… Najmłodszy Uczestnik naszych wypraw miał 3,5 roku. Najstarszy: 86 lat…

Proponowane okazje: prezenty świąteczne i urodzinowe. Także dla całych rodzin lub kombinacji rodzinnych (ojciec+dziecko, mama+tata, mam+dziecko…)

Cena: 150 zł/wyjazd

Zamów ten voucher!

Wszystkie vouchery możecie Państwo otrzymać w dwóch wersjach: albo elektronicznej (do samodzielnego wydrukowania lub przekazania dalej w tej wersji), albo drukowanej. Ta druga opcja łączy się z dopłatą w wysokości 15 zł (w tym – wydruk w drukarni na papierze o gramaturze 160 oraz przesyłka listem priorytetowym).

 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo