Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

extreme park

Extreme Park – Śląskie Centrum Adrenaliny

Czym jest Extreme Park? Najkrócej: paintball, offroad, quady, alpinistyka, miejsce szkoleń outdoorowych, teren do przygodowych gier scenariuszowych, teren do wieczorno-nocnych zabaw przy ognisku, miejsca do spania… To wszystko mieści się zaledwie 5 km od Spodka, 3 km od centrum Czeladzi, 5 km od centrum Sosnowca i Siemianowic…

Extreme Park – atrakcje.

1. Nowy poligon paintballowy w Katowicach!

Dwa pola do gry, domki, okopy, spory budynek, mnóstwo sztucznych przeszkód… Możliwość rozegrania niemalże nieograniczonej ilości scenariuszy – od klasycznych (flagi), przez rozbudowane taktycznie (zdobywanie budynku), po specjalnie przygotowywane pod konkretną imprezę (np. wieczory kawalerskie i panieńskie). Gry szybkie, sportowe, możemy tu mieszać z grami bardziej scenariuszowymi, dzięki czemu zadowolimy każdego Uczestnika takiego spotkania.

Cały poligon otoczony jest bezpieczną siatką paintballową, która wyraźnie oddziela strefę bezpieczną od pola do gry. Umożliwia ona również bezpieczne dopingowanie zespołów w czasie firmowych lub szkolnych turniejów.

Ten poligon doskonale się sprawdza na imprezach firmowych, szkolnych, wieczorach panieńskich i kawalerskich, imprezach urodzinowych (od 10 lat wzwyż).

Poznaj cennik paintballa w Katowicach!

2. Quady – wyprawy po dawnych hałdowiskach.

Extreme Park jest bazą również dla naszej sekcji motoryzacyjnej. To stąd wyruszamy w teren na nasze wyprawy na quadach. 400 ha trudnych podjazdów i zjazdów, ciasnych odcinków technicznych, wymagających przepraw błotnych i wodnych.

Teren jest tak ułożony, że umożliwia on dobrą zabawę zarówno początkującym, jak i zaawansowanym Uczestnikom wypraw. Wszystkie wyjazdy są pilotowane przez naszego instruktora-przewodnika!

W Katowicach posiadamy 5 quadów na stałe. W razie potrzeby jednak, istnieje możliwość uzupełnienia tej ilości sprzętem z bazy jurajskiej (kolejne 12 maszyn).

Polecamy tę atrakcję na imprezy firmowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, jako prezenty urodzinowe oraz atrakcje uzupełniającą imprezy rodzinne.

Ceny wypraw na quadach.

 

3. Samochody terenowe – offroad na Śląsku. 

35.calowe koła, podniesione zawieszenie, zmodyfikowany wlot powietrza i układ wydechowy, zmienione parametry pompy paliwa i podkręcone turbo, wzmocnione sprzęgło, a na wszelki wypadek – wyciągarka, sześćdziesięciocalowy podnośnik, łopata i siekiera…

Każdy z wymienionych elementów bardzo się przyda, bo przed nami konieczność pokonania błotnych i wodnych przepraw nie raz tak głębokich, że wodę wylewamy z auta niemalże wiadrami. Pokonujemy ciasne odcinki mocno zadrzewione, jak i podjazdy w piachu i błocie, w których kąty ataku są tak duże, że widać tylko niebo…

Samochody są prowadzone oczywiście przez Uczestników. Nasi instruktorzy nadzorują jedynie te działania z fotela pilota.

Jest to świetna atrakcja na wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, imprezy firmowe, prezenty urodzinowe i elementy imprez rodzinnych.

Ceny wypraw offroadowych na Śląsku.

 

4. Alpinistyka – czyli zabawa na wysokości!

 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo