Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Imprezy firmowe na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Imprezy firmowe na Jurze Krakowsko-Częstochowskiejimprezy firmowe na Jurze

Jura to potężny obszar rozciągający się (z grubsza rzecz ujmując) od Krakowa (na wschodzie), przez Olkusz i Siewierz (na południu), po Częstochowę i Wieluń na północy i zachodzie. To, co go wyróżnia, to oczywiście uwarunkowania geologiczne: są tu dwie pustynie, ponad tysiąc jaskiń, kilkanaście tysięcy dróg wspinaczkowych, kilkadziesiąt kilometrów spławnych rzek, wiele tysięcy kilometrów ścieżek i tras rowerowych… Pomiędzy tym wszystkim, mamy unikalne na skalę nie tylko Polską, ale i europejską tereny offroadowe, dwa duże lotniska krajowe i międzynarodowe i wiele hoteli, hotelików, pensjonatów i agroturystyk w każdym standardzie. Do tego dochodzą odległości: 0 km do Krakowa i Częstochowy, 30 do Katowic, 100 do Łodzi, 200 do Warszawy… Krótko: imprezy firmowe na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to rewelacyjny pomysł na udany wypad!

Imprezy firmowe na Jurze – jakie atrakcje oferujemy?offroad jura

 1. Alpinistyka i speleologia na imprezach firmowych mogą przybierać różne postacie: od klasycznej wspinaczki skałkowej, przez mosty linowe i tyrolki, po integracyjne zadania zespołowe (jak budowa przepraw linowych, przejścia przez pajęczyny z lin, itp.). Na Jurze – wszystko jest możliwe do realizacji!
 2. Off road – samochody terenowe. Świetne tereny pozwalają na organizację bardzo urozmaiconych imprez, w ramach których na Uczestników czekają strome zjazdy i podjazdy, trawersy, jazda w głębokim błocie lub w piachu; trudne odcinki techniczne przeplatane długimi prostymi. Posiadamy samochody Nissan Patrol (6 Gości + instruktor), Land Rover Discovery (4 Gości + instruktor), Jeep Cherokee (4 Gości + instruktor). Łącznie, jednorazowo, możemy przewieźć ok. 40 osób.
 3. Off road – quady. Jazda quadami odbywa się na tych samych trasach, co samochodami terenowymi. Nie oznacza to jednak monotonii, gdyż są to zupełnie różne sporty, gwarantujące inne doznania i angażujące inne mięśnie i zmysly. Do Państwa dyspozycji oddajemy 12 quadów w pojemnościach silnika od 150 ccm do 300 ccm.
 4. Spływy kajakowe. Kajaki na imprezach firmowych są wykorzystywane od dłuższego czasu. Jednak rzeki na Jurze mają jedną zasadniczą przewagę: da się je łatwo połączyć z innymi atrakcjami tworząc ciekawe programy całodniowe. Poza tym plusem, warto zaznaczyć, że są to rzeki czyste, bardzo zakręcone, o zróżnicowanym stopniu trudności. Dysponujemy nowoczesnymi, dwuosobowymi kajakami polietylenowymi.
 5. Wyprawy rowerowe. Na imprezach firmowych na Jurze, można takie wyprawy organizować jako oś terenowych gier przygodowych (w których łączymy wiele atrakcji w jedną imprezę), lub jako samodzielną atrakcję wyjazdu. Plusem, poza tym, że udostępniamy BARDZO DOBRE rowery, jest również okolica: bardzo zróżnicowana, ciekawa i zaskakująca.imprezy firmowe na jurze
 6. Gry terenowe. Brzmi niewinnie? Niesłusznie! Jest to połączenie podchodów, gier miejskich, escape the room i ADRENALINY. Kiedy ostatnio łamałeś kod sejfu umiejscowionego w jaskini, do której drogę znalazłeś dzięki butelce, do której dostałeś się na własnoręcznie zrobionej tratwie, do której materiały zdobyłeś robiąc most linowy nad rzeką, a wcześniej przetrzepując ruiny zamku ze Szlaku Orlich Gniazd? 😉
 7. Paintball. Jest kilka sprawdzonych atrakcji na imprezy firmowe na Jurze. Jedną z nich jest paintball – oczywiście, o ile prowadzony jest w formie zabawy, w duchu fair play i zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Czyli tak, jak u nas 😉
 8. Zorbing, bubble soccer, strzelnice łucznicze i z wiatrówek, a także inne atrakcje sportowe i indywidualne. Jura jest miejscem, w którym można zrealizować niemal wszystkie możliwe sporty i atrakcje. Zarówno lądowe, wodne, jak i powietrzne!

Zapraszamy na imprezy firmowe na Jurze!

 

Sprawdź pozostałe lokalizacje w naszej ofercie!

 

 • Facebook
 • Google+
 • Twitter
 • YouTube
 • Vimeo