Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Nowy sezon wyjazdów na Słowację!

Narty na Słowacji! 17. sezon akcji już ruszył! kubińska hola zdjęcia, program wyjazdów na Kubińską Holę

Kolejny sezon wyjazdów na narty i snowboard na Słowację już ruszył! Zima, co prawda, nas zaskoczyła i nie przyszła na czas, jednak stoki Kubińskiej Holi udało się odpowiednio wcześniej przygotować. Co za tym idzie, ponad 60 osób świetnie się bawiło na jej stokach (relacja z pierwszego wyjazdu jest już dostępna).

Pierwsze koty za płoty 😉

Nowy sezon, nowe pomysły… 

W tym roku, testujemy nowe rozwiązania. Przede wszystkim, w zakresie kalendarza wyjazdów. Zrobiliśmy podstronę, na której zaplanowaliśmy – z grubsza – wszystkie weekendy zimy. Można tam sprawdzić gdzie i kiedy jedziemy, ale uwaga! już się pojawiły pewne zmiany w stosunku do pierwotnego planu – jesteśmy bowiem elastyczni i staramy się reagować na pogodę i jej wpływ na stan stoków.

Poza tym, w miarę na stałe do kalendarza wskoczył nowy kierunek: Rohacze. Łącznie, na ten moment, przewidujemy ok. 7 wyjazdów do tego tatrzańskiego ośrodka. Jego największym plusem, są warunki pogodowe i śniegowe: to tu sezon trwa najdłużej w naszej części Europy. Rozpoczyna się bowiem na początku grudnia i trwa z reguły do połowy kwietnia.

Spróbujemy również wyjazdów do zupełnie nowego miejsca: Orawice. Jest to mała wioska na Orawie, której największym plusem jest możliwość połączenia jazdy na deskach z kąpielami w wodach termalnych. Meander Ski&Thermal Park to miejsce, w którym można popływać w kilku basenach oraz pojeździć na bardzo ciekawych trasach. Oczywiście, są tu również liczne punkty gastronomiczne. Odległość od Katowic – ok. 170 km.

Ceny wyjazdów na Słowację. Kubińska Hola 2018

Z niemałą dumą możemy poinformować, że udało się utrzymać ceny z poprzednich lat! To już 5 lat bez podwyżek 😉 Różnice mogą się jednak pojawić, gdyż poszczególne ośrodki, jak co roku, trochę pozmieniały granice wieku uprawniające do poszczególnych zniżek.

Po więcej informacji, zapraszamy na naszą zimową stronę główną!

 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo