Menu

Nowy sezon wyjazdów na Słowację!

Narty na Słowacji! 17. sezon akcji już ruszył! kubińska hola zdjęcia, program wyjazdów na Kubińską Holę

Kolejny sezon wyjazdów na narty i snowboard na Słowację już ruszył! Zima, co prawda, nas zaskoczyła i nie przyszła na czas, jednak stoki Kubińskiej Holi udało się odpowiednio wcześniej przygotować. Co za tym idzie, ponad 60 osób świetnie się bawiło na jej stokach (relacja z pierwszego wyjazdu jest już dostępna).

Pierwsze koty za płoty 😉

Nowy sezon, nowe pomysły… 

W tym roku, testujemy nowe rozwiązania. Przede wszystkim, w zakresie kalendarza wyjazdów. Zrobiliśmy podstronę, na której zaplanowaliśmy – z grubsza – wszystkie weekendy zimy. Można tam sprawdzić gdzie i kiedy jedziemy, ale uwaga! już się pojawiły pewne zmiany w stosunku do pierwotnego planu – jesteśmy bowiem elastyczni i staramy się reagować na pogodę i jej wpływ na stan stoków.

Poza tym, w miarę na stałe do kalendarza wskoczył nowy kierunek: Rohacze. Łącznie, na ten moment, przewidujemy ok. 7 wyjazdów do tego tatrzańskiego ośrodka. Jego największym plusem, są warunki pogodowe i śniegowe: to tu sezon trwa najdłużej w naszej części Europy. Rozpoczyna się bowiem na początku grudnia i trwa z reguły do połowy kwietnia.

Spróbujemy również wyjazdów do zupełnie nowego miejsca: Orawice. Jest to mała wioska na Orawie, której największym plusem jest możliwość połączenia jazdy na deskach z kąpielami w wodach termalnych. Meander Ski&Thermal Park to miejsce, w którym można popływać w kilku basenach oraz pojeździć na bardzo ciekawych trasach. Oczywiście, są tu również liczne punkty gastronomiczne. Odległość od Katowic – ok. 170 km.

Ceny wyjazdów na Słowację. Kubińska Hola 2018

Z niemałą dumą możemy poinformować, że udało się utrzymać ceny z poprzednich lat! To już 5 lat bez podwyżek 😉 Różnice mogą się jednak pojawić, gdyż poszczególne ośrodki, jak co roku, trochę pozmieniały granice wieku uprawniające do poszczególnych zniżek.

Po więcej informacji, zapraszamy na naszą zimową stronę główną!

 

Comments are closed.

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo