Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

off road – wyprawy samochodami 4×4

W końcu się udało! Mamy dla Państwa absolutną nowość – wyprawy samochodami z napędem 4×4 po śląskich, zagłębiowskich i jurajskich bezdrożach! Do Waszej dyspozycji oddajemy Nissana Patrola – w wersji wydłużonej, siedmiomiejscowej, z trzydziestotrzycalowymi kołami, podniesionym i specjalnie zmodyfikowanym zawieszeniem i wyciągarką o uciągu niespełna 7 ton…

Prowadzenie tego offroadowego potwora jest możliwe zarówno jako forma prezentu urodzinowego, rocznicowego (rocznice ślubów są ostatnio na absolutnym topie sprzedażowym w naszej firmie), lub uatrakcyjnienie wieczoru kawalerskiego, czy imprezy firmowej.

Oczywiście, prowadzicie go samodzielnie, pod naszym nadzorem.

Off road na Śląsku i w Zagłębiu – gdzie jeździmy?

Tereny, na których jest możliwy wynajem samochodu terenowego na Śląsku, to okolice dawnego czołgowiska w Siemianowicach, rejony Dąbrówki Małej w Katowicach i terenów poprzemysłowych w Czeladzi. Te trzy miejsca składają się na jeden, potężny kompleks offroadowy w centrum aglomeracji – raptem kilka kilometrów od Spodka, tuż przy polu golfowym w Siemianowicach i Pałacu Saturna w Czeladzi.

Wynajem terenówek – cennik (Katowice, Sosnowiec, Bytom)

Ceny wynajmu liczone są za godziny pracy auta.

299 zł – godzina jazdy.

75 zł – każde następne 15 minut.

800 zł – 4 godziny (każda następna godzina: 200 zł)

1200 zł – 6 godzin (każda następna godzina: 150 zł)

Cena obejmuje:

– paliwo,

– samodzielne prowadzenie pojazdu,

– nasz instruktaż,

– dowóz samochodów na miejsce imprezy.

WSZYSTKIE CENY PODANO NETTO.

Patrol dołączył tym samym do naszych quadów, które już od roku są regularnie topione przez naszych Klientów czy to w Katowicach, Tarnowskich Górach, czy Bytomiu. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty!

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo