Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

(paintballowe) wieczory kawalerskie – Katowice

wieczór kawalerski śląsk, wieczór kawalerski katowice, paintball na śląsku, paintball katowiceOd mniej więcej roku, zauważamy stałą tendencję – wzrost zainteresowania aktywnym spędzeniem ostatniego „wolnego” wieczoru w życiu kawalera.
Paintball na wieczór kawalerski, to pokaźny procent imprez dla Klientów Indywidualnych w naszym firmowym ”portfolio”. Nie ma tygodnia bez hucznego pożegnania przyszłego Pana Młodego ze stanu kawalerskiego.

W grupach – średnio 12 -15 osobowych (choć był już wieczór kawalerski, w którym wzięło udział 35 osób!), realizują z reguły 6-8 scenariuszy. W tym – kilka specjalnych, „kawalerskich”, w których dajemy się wykazać Panu Młodemu i jego świadkowi…

Zaproponujemy im ucieczkę przed przeważającymi siłami wroga, „Złote Gody”, czy „Katowicką Masakrę Kulką Paintballową”…

Pan młody na wieczorze kawalerskim z paintballem.
"Pluton egzekucyjny" żegnający kulkami Pana Młodego.

Zapraszamy na tego typu imprezy! Tym bardziej, że dla Kawalera, przygotowujemy specjalny zestaw gratisowy.

Wieczory kawalerskie – ceny.

Informację o cenach imprez paintballowych na wieczory kawalerskie, znajdziesz pod tym linkiem: paintball ceny.

Warto wiedzieć, że średnio, przy pierwszym kontakcie z paintballem, Uczestnicy zużywają ok. 200-400 kul. Jest to oczywiście średnia, która jest uzależniona od tego, jak ciężki ma się palec na spuście i jak się reaguje w „stresie bojowym”.Paintballowy Kawalerski – gdzie zagrać?!

wieczór kawalerski w Katowicach, paintball na wieczór kawalerski śląsk
Zemsta Pana Młodego. Rewanż za "Złote Gody".

Zapraszamy do odwiedzenia tej strony: miejscówki paintballowe na Śląsku. Dowiecie się z niej gdzie zagrać oraz czym charakteryzuje się dany teren. Znajdują się tu również ew. informacje o dodatkowych opłatach związanych z wynajmem miejsca.Rozgrywki paintballowe organizujemy w Katowicach i niemalże wszystkich okolicznych miastach – w Siemianowicach Śląskich, Piekarach Śląskich (sławna „Kopalnia” w Dąbrówce Wielkiej), a także w Sosnowcu (jeszcze bardziej słynne Facro na granicy z Jaworznem i Mysłowicami). Możliwe są również gry w Rudzie Śląskiej (dzielnica Halemba) – tu szczególnie zapraszamy małe grupy, do 12 osób.

Zobacz również nasze filmik z wieczorów kawalerskich:


 

 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo