Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

konkurs

Regulamin konkursu fotograficznego!Paintballowa bitwa fotograficzna

1. Regulamin dotyczy konkursu fotograficznego organizowanego przez Trekking Club za pośrednictwem oficjalnego Fan Page Trekking Clubu.

2. Uczestnikami konkursu mogą być osoby, które zostaną fanami profilu określonego w punkcie 1.

3. Aby wziąć udział w konkursie, Uczestnik musi przesłać zdjęcie o tematyce „Przygoda!” na adres e-mail: biuro@trekkingclub.pl

3.1. Uczestnik musi być autorem przesłanej pracy, posiadać do niej prawa autorskie, oraz zgodę uwiecznionych na nim osób na publikację ich wizerunku.

3.2. Przesyłając zdjęcie na konkurs, Uczestnik oświadcza, że akceptuje regulamin, oraz zgadza się na publikację swojej pracy, jak również danych osobowych (Imienia i nazwiska, oraz szkoły/uczelni).

4. Zdjęcie można przesyłać do 31 marca 2012. Po tym terminie, rozpoczną się wybory zdjęć.

5. Pary zdjęć, na które będzie można głosować, wskazuje Organizator.

6. Nagrodą w konkursie jest 2000 kul paintballowych, które można wykorzystać jako doładowanie do dowolnego pakietu wybranego spośród dostępnych na stronie z cennikiem imprez paintballowych, lub ze strony promocji paintballowych wykupionego dla zorganizowanej grupy min. 15 os.

6.1. Aby odebrać nagrodę, należy koniecznie uzgodnić termin planowanej imprezy z Organizatorem konkursu!

7. Nagroda jest przeznaczona dla całej klasy/grupy i może być wykorzystana do 30 czerwca 2012.

8. Nagrodę wygra ten Uczestnik, którego zdjęcie w tygodniowym głosowaniu otrzyma najwięcej głosów.

9. Organizator przewiduje maksymalnie 4 tury głosowania. Jest to jednak uzależnione od ilości zgłoszeń i czas trwania konkursu może zostać wydłużony, lub skrócony. W razie dużej ilości zgłoszeń, możliwe jest zorganizowanie eliminacji – na ogólnych zasadach konkursowych.

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo