Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Quady na Jurze – nasz hit jesieni

quady śląskie, quady na śląsku, quady na Jurze, Jura QuadyJak się okazało, nasza oferta wyjazdów na quady przypadła Wam do gustu. Patrząc na twarde dane, czyli ilość zamówień, to właśnie ta oferta stała się hitem jesieni wśród imprez dla Klientów Indywidualnych. Oczywiście, nie zdetronizowała imprez paintballowych, ale bardzo się zbliżyła.

Co zadecydowało o tym sukcesie? Prawdopodobnie, lokalizacja: niby blisko Katowic, ale już w fajnym otoczeniu. Dzięki temu, że w okolicy jest co zwiedzać, najczęściej organizujecie te wyjazdy jako rodzinne spotkania, w czasie których osoby nie zainteresowane rykiem silników, mogą pozwiedzać okoliczne zamki i parki krajobrazowe.

Do tego dochodzi jeszcze sprzęt – bezpieczny, łatwy w obsłudze, dający jednak możliwość wykorzystania wszystkich atutów terenów.

No, i rzecz jasna trasy. Zarówno piaskownia, jak i pustynia (czyli ulubione trasy do szaleństw), dają możliwość spróbowania swoich sił zarówno na trudnych podjazdach i zjazdach, jak i trawersach – a wszystko to w otoczeniu piachu, który „wybacza” ewentualne błędy…

Dla tych, którzy jeszcze nie poznali tej oferty, przypominamy: znajdziecie ją tu: quady na Jurze!

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo