Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Jesienne propozycje – dla Klientów Indywidualnych

wyprawy quadami na jurze. Quady jura. Prezenty gwiazdkowe, niekonwencjonalne prezenty na gwiazdkę.Jesień jest czasem, gdy wydaje się, że jakakolwiek aktywność outdoorowa zanika. Jest szaro, mokro, zimno… a w domu ciepło, komputer jest włączony, a w telewizorze leci ciekawy film… Niby tak. Jednak, jest kilka rzeczy, które w tych warunkach atmosferycznych można robić i sprawiają one co najmniej równie dużą frajdę, co latem, czy wiosną. Wyróżniliśmy dla Was kilka takich propozycji.

Jesienna oferta dla na imprezy urodzinowe, wieczory kawalerskie i inne imprezy organizowane przez Klientów indywidualnych.

1. Off road. Jazda poza trasami asfaltowymi, z instruktorem, specjalnie przygotowanym autem… Podjazdy, zjazdy, trawersy, pakowanie się błoto po lusterka i wyciąganie z niego specjalnymi trapami, podnośnikami i wyciągarkami… Jazda ekstremalna jest dostępna dla KAŻDEGO! Tylko 70 km od Katowic! Na świetnym torze.

Cena: 300 zł/godzinę (w tym: instruktor, paliwo, wypożyczenie samochodu, wstęp na tor). Cena obejmuję wypożyczenie samochodu niezależnie od ilości osób uczestniczących w imprezie, co sprawia, że oferta ta świetnie się nadaje na imprezę rodzinną, wieczór kawalerski, czy niekonwencjonalny prezent urodzinowy.

2. Jesienny i zimowy paintball! Paintball jest sportem , który rządzi się m.in. takim prawem, że czym brudniej, tym lepiej. Jasne, że gra przy temperaturach w okolicach zera jest inna od tej, gdy grzeje słońce i jest 20 stopni. Jasne, że maski parują. Ale gra po kolana w błocie lub śniegu, to przeżycie, którego warto doświadczyć. Choć raz w życiu poczuj tą radość, gdy zetrzesz błoto ze zmarzniętych policzków i policzysz splaty na mundurach kolegów z przeciwnej drużyny…

Z resztą, nie musisz lubić błota, by zagrać w paintball zimą. Do dyspozycji są jeszcze hale! Od tego sezonu, masz możliwość zagrania na 3 halach zamkniętych w okolicach Katowic (jedna znajduje się na granicy z Chorzowem, druga w Tychach, a trzecia w Żorach). W takich obiektach, będziesz mógł poczuć adrenalinę związaną z grą na bliskim dystansie, gdy nie widzisz przeciwnika, gdyż chowie on się za jakąś ścianką działową, czy inną przeszkodą. Poza tym, w każdy z tych miejsc, masz świetną strefę bezpieczną, toalety, parkingi…

Zobacz, gdzie możesz zagrać jesienią i zimą: paintball śląsk.

3. Quady. To kolejna dyscyplina związana z adrenaliną, błotem i niekonwencjonalnymi, nowoczesnymi metodami spędzania wolnego czasu. Jazda pojazdami typu ATV to możliwość spróbowania swoich sił w trakcie pokonywania ostrych zjazdów i podjazdów, trawersów i jazdy w piachu. Maszyny są wyposażone w napęd na tylną oś, silniki nie przekraczające 300 ccm. Te cechy powodują, że jest to bezpieczny sprzęt, który jednocześnie daje maksimum adrenaliny!

Cena: 150 zł/godzinę

Cena obejmuje wypożyczenie quada, wstęp na tor, instruktarz i instruktora prowadzącego, który będzie jechał przed ekipą, wytyczając trasę i dobierając jej stopień trudności do umiejętności Uczestników. Uwaga! Atrakcja dostępna dla każdego, kto ukończył 16 lat (za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych).

Więcej informacji o jeździe quadami, znajdziesz pod tym linkiem: quady na Jurze.

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo