Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Annapurna Challenge, czyli NEPAL 2013!

Zapraszamy na spotkanie informacyjne o wyprawie do Nepalu. Odbędzie się ono 15. kwietnia 2013 na ul. Omańkowskiej 1 w Chorzowie.

W czasie jego trwania, będziecie mogli poznać organizatorów, którzy z radością odpowiedzą na wszystkie pytania. Pokażą też sporo zdjęć z poprzedniej edycji imprezy, oraz – rzecz jasna – film z imprezy 😉

Tymczasem, już jutro (lub jeszcze dzisiaj) zawiśnie w końcu od dawna zapowiadana strona o wyprawie!

Już na dniach powstanie serwis poświęcony w całości wyprawie do Nepalu w październiku 2013. Znajdziecie w nim nie tylko wiadomości zupełnie podstawowe – jak o programie, o tragarzach, przewodnikach, sprzęcie sportowym, czy noclegach i jedzeniu, ale również poszerzoną galerię zdjęć oraz galerię filmów z imprezy z poprzedniego roku.

Aby Was zachęcić do poczekania tych kilku dni, już teraz prezentujemy krótką galerię zdjęć – taki „wstępniak” do tego, co już za niedługo będzie „wisiało” na naszym serwerze.

 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo