Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Nowe quady – już je mamy!

Już od miesiąca mamy nowe quady, a co za tym idzie – nową ofertę. Postanowiliśmy bowiem, by stacjonowały one na stałe w Katowicach/Chorzowie.

Dzięki temu, możemy Państwu zaproponować wyprawy na quadach z przewodnikiem po śląsko-zagłębiowskich terenach poprzemysłowych. Są to miejsca, które nie kojarzą się może na pierwszy rzut ucha z doskonałym miejscem na spędzenia popołudnia, jednak to tylko pierwsze wrażenie. Wyobraźcie sobie bowiem miejsca, które z jednej strony są odzwierciedleniem klasycznego obrazu naszego regionu (wysypiska pohutniczych odpadów, zwały kolorowej ziemi), a z drugiej – są niemal ideałem każdego miłośnika off roadu.

Są to tereny, na których można poszaleć w miejscach, które przyroda powoli zaczyna odbierać człowiekowi – gdzie dominuje trawa jak na sawannie (wysoka aż do pasa), a woda wypłukała rynny, którymi będziemy zjeżdżać. Są to miejsca, z których roztaczają się świetne widoki na pół Śląska i Zagłębia.

Więcej szczegółów o naszej nowej ofercie, znajdziecie klikając w ten link: wypożyczalnia quadów w Katowicach.

Warto wspomnieć, że usługę tą można kupić również jako niekonwencjonalny prezent! Podaruj najbliższym EMOCJE i PRZYGODĘ!

 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo