Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Wyprawy do Azji

Pojedź z nami na wyprawę do Azji. 

Tajlandia, Laos i Indie czekają na Ciebie!

2013-02-08 12.50.53            Indie1

 

Po nartach na Słowacji, czas na milowy krok dalej: wyprawy do Azji! Przygotowaliśmy dla Was nową ofertę wyjazdów indywidualnych do Tajlandii i Laosu oraz do Indii.
Co tam znajdziecie i czego doświadczycie? Przede wszystkim słońce, którego często w naszym klimacie tak bardzo brakuje; unikatowe zabytki – buddyjskiej kultury Tajlandii i Laosu oraz mieszanki buddyzmu, hinduizmu i islamu w Indiach; zróżnicowane krajobrazy od wysokich gór, przez dżunglę po dziewicze plaże; tętniące całą dobę życiem, wielomilionowe, barwne miasta. Wszystko to okraszone przepięknymi widokami, doskonałą kuchnią, przyjaznymi ludźmi i dla dodania pikanterii – niewielką dawką kulturowego szoku.

Nasze wyjazdy mają charakter wyprawowy. Nie bazujemy na 5***** standardzie, gdyż nie oddaje on klimatu i prawdy o odwiedzanych miejscach. Nie znaczy to jednak, że standard będzie niski. Wszystkie z odwiedzanych krajów posiadają bardzo dobrą bazę noclegową, a kuchni nie trzeba nikomu rekomendować.

Wyprawy prowadzą doświadczeni piloci. Chcemy też,  żeby te wyjazdy miały aspekt integracyjny, oprócz wypoczynku, poznania kultury i przyrody,  żebyście wrócili z nowymi relacjami, które być może zaowocują kolejnymi wspólnymi wyprawami.

Opisy wypraw, ceny i terminy znajdziecie na kolejnych podstronach: Wyprawa do Indii, oraz Wyprawa do Tajlandii i Laosu!

Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy mailowo lub telefonicznie.

e-mail: grazyna.szydlo@trekkingclub.pl

tel. 506 139 730

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo