Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Narty na Słowacji – informacje o rozpoczęciu sezonu.

Dzisiaj, 16. listopada, ośrodek narciarski Snow Paradise Velka Raca, rozpoczął naśnieżanie swoich stoków. Pokazuje to, że przygotowania do długiego (mamy nadzieję) sezonu narciarskiego wkroczyły w decydującą fazę – na ostatnią, białą prostą.

Jak co roku, od 11 już lat, tak i w tym sezonie, będziemy organizować wyjazdy narciarskie do Oszczadnicy na Słowacji, na Wielką Raczę.

Nasze skibusy będą odjeżdżały z Sosnowca i Katowic. Pierwszy wyjazd, jest planowany na 7 stycznia (sobota), czyli jeszcze w „wysokim sezonie”.

Kolejne wyjazdy będą się odbywały w kolejne soboty, a jeżeli tylko będzie Państwa zainteresowanie, to i w niedziele.

Z reguły, sezon kończymy w połowie marca – chyba, że warunki pozwalają. Tylko jeden raz w dotychczasowej historii, udało nam się zorganizować wyjazd również w kwietniu. Może w tym roku uda się to pobić?

Cennik jest obecnie w trakcie ustalania – ostatnie ustalenia są prowadzone z przewoźnikiem: bardzo trudno jest ustalić bowiem ceny paliwa, które rosną, i rosną, i rosnąć nie chcą przestać… Gdy pojawią się jednak konkrety – przekażemy je Państwu na naszej stronie (Wielka Racza cennik), oraz na facebooku.

W międzyczasie – zapraszamy do serwisów narciarskich: czas przygotować sprzęt do sezonu!

Pierwszy dzień sztucznego naśnieżania na Wielkiej Raczy.
16 listopad 2011 - Pierwszy dzień sztucznego naśnieżania na Wielkiej Raczy.

 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo