Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Narty na Słowacji – rozpoczęcie nowego sezonu!

Wielka Racza, narty na Słowacji. Zaproszenie na rozpoczęcie nowego sezonu!Za oknem zima rozhulała się już na dobre, czas więc najwyższy by zanieść narty i snowboardy do naprawy i NASTAWIĆ SIĘ NA PIERWSZY W SEZONIE WYJAZD – STARTUJEMY WYRAŹNIE WCZEŚNIEJ NIŻ ZWYKLE, BO JUŻ 29. GRUDNIA 2013 (w niedzielę) wyjazdem na Kubińską Holę!

W obecnym sezonie, wyjazdy chcemy organizować (prawie) ZAWSZE dwa razy w tygodniu. Układ będzie następujący: soboty rezerwujemy dla Wielkiej Raczy, niedziele dla Kubińskiej Holi.

Po ubiegłorocznych zmianach w systemie naśnieżania na Dedovce, dzięki czemu przerzucono część lanc i armatek na inne trasy, w Oszczadnicy nie przewidziano zbyt dużych zmian. Postawiono na kosmetykę.

Trochę inaczej ma się sprawa na Orawie. Tu postawiono nowy wyciąg w dolnej części ośrodka – specjalnie dla osób zaczynających przygodę z „białym szaleństwem”. Będzie on oddzielony od pozostałej części trasy, więc będzie można tam stawiać pierwsze kroki bez większego ryzyka rozjechania przez szybszych narciarzy i snowboardzistów.

Poza tym, stworzone tu zostało przedszkole dla maluchów. Będzie można w nim zostawić już nawet trzylatki…

Zapisy na wyjazd już się rozpoczęły! Aby dołączyć do grupy otwierającej, wystarczy napisać do nas maila lub przedzwonić (a najlepiej połączyć te dwie czynności).

Ceny na ten sezon można znaleźć na tej stronach: Wielka Racza – cennik 2014jak również: Kubińska Hola – ceny 2013/2014.

Serdecznie zapraszamy! Tym bardziej, że będzie to pierwszy grudniowy wyjazd od 2005 roku… Mamy więc szansę na wyjątkowo długi sezon!

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo