Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Sezon paintballowy rozpoczęty!

Zrobiło się ciepło, nadszedł więc czas na rozpoczęcie sezonu paintballowego. Tym razem, podobnie, jak w minionych latach, przygotowaliśmy na rozpoczęcie sezonu kilka nowości.

Przede wszystkim, bezpieczeństwo. To zasada, którą kierujemy się niezmiennie od początku naszego istnienia. Przejawia się ona w najwyższej dbałości o sprzęt – właśnie dokonaliśmy wymiany masek na nowe.

Nowości 2012. Możliwości nowych luf zastosowanych przez Trekking Club w nowych markerach BT4.

Po drugie – innowacje. Chcemy, by paintball był dla Was cały czas atrakcyjny i by gra u nas dawała Wam możliwość stałego podnoszenia umiejętności. Dlatego, od tego roku, poszerzyliśmy możliwość wyboru sprzętu. Czekają na Was nowiuteńkie markery BT4 ze świetnymi, dłuższymi od standardowych, lufami typu Apex. Te lufy, to nie tylko długość – to możliwość wykonywania tzw. tricky shots, czyli strzałów z zaskoczenia (w wolnym tłumaczeniu ;). Specjalna końcówka lufy umożliwia bowiem ustrzelenie przeciwnika czającego się za rogiem budynku, albo w bunkrze na wzgórzu. Szczegóły tych strzałów można zobaczyć na grafice.

Po trzecie, poligony. Stale rozbudowujemy obecną bazę poligonów i ją unowocześniamy i
zmieniamy – tak, by kolejna gra na danym terenie, zawsze była dla Was zaskoczeniem.

Zapraszamy zatem na nowy sezon!!!

Sprawdź nasz cennik: ceny paintballa 2012.

Zobacz, gdzie gramy: poligony paintballowe na Śląsku i w Zagłębiu.

 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo