Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Imprezy firmowe ze wsparciem coachingowym – nowa współpraca w 2021!

Digital Wellbeing Space i Sporty Ekstremalne – od stycznia ściśle współpracujemy!

eventy firmowe w Katowicach - Digital Wellbeing Space i Sporty Ekstremalne

W nowy rok weszliśmy z nowymi pomysłami i entuzjazmem będącym w totalnej opozycji do szarej rzeczywistości lockdownu. Jednak, jak mówi stare biznesowe porzekadło – „kto się nie rozwija, ten się zwija” 😉

Kierując się tą mądrością życiową, mając świadomość tego, że pandemia przeminie a my znowu będziemy mogli się cieszyć życiem takim, jakie znaliśmy do marca 2020, sfinalizowaliśmy rozmowy o współpracy z firmą Digital Wellbeing Space.

Wsparcie dla eventów firmowych.

Nasza współpraca umożliwi nam to, co kiedyś już próbowaliśmy wprowadzić, ale nigdy nie udało się to na taką skalę, jak teraz: tworzenie eventów, które będą w idealnej synergii ze szkoleniami. Działać to będzie dwukierunkowo: albo nasze „zabawy” outdoorowe będą dopasowane do tematu szkolenia i będą je ściśle uzupełniały, albo odwrotnie: na podstawie imprezy firmowej i obserwacji grupy, zostaną Klientom zaproponowane rozwiązania szkoleniowe, które pomogą w usprawnieniu pewnych procesów w grupach lub rozwiązanie zaobserwowanych problemów.

Co ta współpraca oznacza dla Klientów?

Przede wszystkim – otrzymacie Państwo produkt kompletny, idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. Udzielimy Wam pełnego wsparcia zarówno w doborze programów, jak i poeventowych konsultacji i monitoringu efektów. Dzięki tej współpracy nie musimy szukać podwykonawców – zrealizujemy Wasze zlecenia w doskonale się rozumiejącym zespole, w którym łączą się wiedza, doświadczenie i bogate zaplecze sprzętowe.

Poznajcie lepiej dziewczyny z Digital Wellbeing Space!

Martę Błońską możecie poznać odwiedzając jej bloga: Marta Błońska – więcej siebie!

Gosię Horakovą przybliży Wam jej projekt: Offline Balance

eventy firmowe, szkolenia dla firm - digital wellbeing i trekking club
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo