Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Imprezy w czasach zarazy (aktualizowane).

Quady na Śląsku, jazda quadami katowice, quady śląsk

To bardzo trudny czas dla nas wszystkich. Próby zwalczenia wirusa przez kwarantannę – choć są oczywiście zasadne – przy okazji sprawiły, że całe gałęzie gospodarki z dnia na dzień straciły możliwość prowadzenia swojej działalności.

Fryzjerzy, kosmetyczki, przewoźnicy autokarowi, hotele, przewodnicy, właściciele niektórych sklepów, piloci wycieczek, wreszcie – cała branża MICE, której częścią jesteśmy i my, musiała ograniczyć lub całkowicie zamknąć swoje podwoje.

Nasze działania w okresie epidemii. Dekalog.

Od weekendu 16.-17. maja, ruszyliśmy ponownie z wyprawami quadami i imprezami paintballowymi. Zapoznajcie się naszymi sposobami na zabezpieczenie przeciwepidemiczne.

Przede wszystkim, zadbaliśmy o zabezpieczenie i przeszkolenie pracowników w zakresie prewencji epidemicznej. Na terenie B.A.S.E. ustawiono kilka dozowników z płynem dezynfekującym do rąk – dostępnym zarówno dla nas, jak i dla Was.

Po drugie, wyposażyliśmy się w całkiem dobre płyny do dezynfekcji powierzchni oraz sprzętu sportowego. Regularnie spryskujemy nim zarówno sprzęt (markery, maski, kaski, kierownice i siedziska quadów), jak i wyposażenie szatni i biura (od klamek, po wieszaki, przez ławki). Do odkażania masek i kasków – poza praniem, spryskiwaniem płynami dezynfekcyjnymi – stosujemy również ozonator! Jest to bardzo skuteczny sposób pozbywania się wirusów i bakterii.

Po trzecie, jeździmy już samochodami terenowymi, jednak prosimy o używanie w nich maseczek i jednorazowych rękawiczek!

Po czwarte, imprezy paintballowe będą realizowane w grupach dostosowywanych do aktualnych na dany moment zaleceń Sanepidu. Z szatni będzie mogło korzystać jednorazowo nie więcej niż 10 osób, a zachęcamy raczej do przebierania się pod wiatą ogniskową.

Po piąte, zachęcamy do tego, by dojeżdżać do nas wyłącznie swoimi samochodami ograniczając przystanki po drodze do minimum.

Po szóste, w przypadku imprez quadowych, zrezygnowaliśmy z udostępniania Wam naszych kominiarek. Prosimy by mieć swoje lub by zakupić taką kominiarkę u nas (+10 zł). Używanie kominiarek jest obowiązkowe!

Po siódme, kalendarz imprez zostanie tak zmieniony, by utrudnić spotykanie się grup na naszym terenie.

Po ósme, CATERING znowu u nas DZIAŁA! Możecie jednak również korzystać ze swojego zaopatrzenia (poza bazą jurajską, gdzie obowiązuje nasza wyłączność na wyżywienie).

Po dziewiąte, prosimy o to, by nie przyjeżdżać do nas jeżeli czujecie jakiekolwiek objawy choroby zakaźnej (nawet „niewinnego” przeziębienia). Katar również zaliczamy do takich objawów 😉

Po dziesiąte, dbajmy o higienę, korzystajmy z kominiarek, szalików lub chust zasłaniając nimi usta i nos. Dbajmy o siebie nawzajem i nie poddawajmy się temu cholerstwu 😉

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo