Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Kolorowy koniec wakacji.

paintball śląsk, paintball na poligonie "Katowice paintball Załęska Hałda"

Zapraszamy na grę otwartą pod hasłem „Kolorowy koniec wakacji!”. Wszystkich chętnych chcących postrzelać w doborowym towarzystwie, zapraszamy na grę, która jednocześnie kończyć będzie wakacje i rozpoczynać nowy rok szkolny.

Jako, że uczniowie i studenci kończą coroczną labę i rozpoczynają bądź ciężki okres nauki, bądź okres „Kampanii wrześniowej”, przygotowaliśmy dla nich specjalną propozycję: do każdego pakietu startowego, dorzucimy Wam 50 kulek, a do każdego pakietu optymalnego – 100! Wpadnijcie i nie zapomnijcie zaprosić znajomych!

Jeżeli postanowisz wziąć udział w imprezie, zarezerwuj sobie miejsce – wpisz się na listę na Facebooku lub zadzwoń/napisz do nas! ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA!!!

Jeżeli zastanawiacie się nad cenami, to zajrzycie tutaj: paintball katowice ceny.

Jeżeli zastanawiacie się nad tym, gdzie gramy, to rzućcie okiem na ten link i odszukajcie poligon w Katowicach (pierwszy na liście): paintball na Śląsku.

Pewnie macie też ze 100 pytań o to, czym się ten paintball właściwie je… Jeżeli tak, to rzućcie okiem tu: paintball pytania i odpowiedzi.

 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo