Trekking Club – eventy, wieczory kawalerskie i panieńskie, quady i offroad, narty na Słowacji… Imprezy integracyjne Katowice – wycieczki szkolne i półkolonie – offroad, quady i paintball Katowice – narty na Słowacji

Sezon Zimowy 2024 w Trekking Club – Narty na Słowacji i Aktywne Rozrywki!

Zima 2024 to przede wszystkim wyjazdy na Słowację!
Offroad zimą? Da się! i jest niesamowicie!
Kulig, paintball, wieczorne spotkania przy ognisku?! Tak, 5 km od katowickiego Rynku!

Zima 2024 w Katowicach – narty, offroad, kuligi, paintball i… grzaniec przy ognisku!

Cześć, Miłośnicy Zimowych Przygód z Katowic i okolic! Sezon zimowy 2024 w Trekking Club rozpoczynamy z ogromnym entuzjazmem, przygotowani na niezapomniane wyjazdy na narty na malowniczą Słowację. To będzie czas pełen ekscytujących zjazdów, niepowtarzalnych widoków i aktywnej zabawy!

Dla tych z Was, którzy w góry się nie wybierają, przygotowaliśmy cały zestaw atrakcji na miejscu, w naszej bazie w Katowicach!

Wielka Racza - narty na słowacji - informacje o stoku

Zima w Katowicach. Atrakcje zimowe w mieście – w naszej B.A.S.E. Katowice.

 

**Narty na Słowacji 2024 – Wyjazdy z Katowic na Kubińską Holę**

W sezonie 2024 zapraszamy Was na wyjątkowe wyjazdy na narty do słowackiego raju narciarskiego – Kubińskiej Holi.  W tym sezonie, udało nam się OBNIŻYĆ CENY w stosunku do cen z zeszłego roku!

Wyjazdy będą zatem jeszcze bardziej dostępne, a nie ucierpi na tym ani standard, ani terminowość tych wypraw! Ostrzcie więc narty i deski!

Niech sezon zimowy 2024 będzie dla Was czasem niezapomnianych chwil i białych przygód! Pamiętajcie o naszych słowackich wyjazdach na narty, które pozostawią niezapomniane wspomnienia!

Zima 2024 - wyjazdy na narty na Słowację

Zima 2024 – wyjazdy z Katowic i Sosnowca na Kubińską holę na Słowację!

**Wyjazdy na narty i snowboard z Katowic 2024 – rezerwuj miejsce już TERAZ!**

Zaplanujcie już teraz swoje zimowe weekendy z Trekking Club! Nasze wyjazdy na narty z Katowic i Sosnowca to nie tylko doskonałe warunki narciarskie, ale również atmosfera pełna pozytywnej energii. Rezerwacje trwają, więc nie zwlekajcie!

Kliknijcie w powyższy link. Zaprowadzi Was do formularza rezerwacyjnego, przez który zaklepiecie sobie miejsce na wyjeździe. Zasady pozostają niezmienne od lat: płacisz na miejscu, w autokarze, lub wcześniej – z góry. Przyjmujemy płatności kartą, gotówką, BLIKiem, przelewem… 

Terminy wyjazdów możecie sprawdzić w naszym kalendarzu. Niezależnie od tego, na głównej stronie narciarskiej, wyświetlane są daty dwóch najbliższych wypadów. 

Narty na Słowacji 2024

Rezerwacja wyjazdów na narty i snowboard na Słowację w sezonie 2024!

**Kulig, paintball, offroad w Trekking Club – atrakcje również dla Nie-Narciarzy!**

Jeżeli narciarstwo nie jest Waszą pierwszą miłością, nie martwcie się! W Trekking Club mamy wiele do zaoferowania także tym, którzy wolą bardziej płaski płaszczyzny niż stoki. Nasze samochody terenowe są gotowe na krótkie wyprawy po naszym terenie, zapewniając wrażenia dla fanów off-roadu.

W tym roku, wprowadzamy nowość – kulig za samochodem terenowym w samym sercu Katowic! Imprezę kończymy ogniskiem, a przy sprzyjających warunkach – pobawimy się również w budowanie igloo!

Ponadto, dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, zapraszamy do udziału w emocjonujących rozgrywkach paintballowych. Grajcie z nami, uczestniczcie w zmaganiach pełnych adrenaliny i dobrej zabawy!

Sezon zimowy 2024 w Trekking Club to nie tylko narty na Słowacji, ale również wielostronne przygody dla każdego. Dołączcie do nas i sprawcie, aby ten sezon był dla Was wyjątkowy!

Zapraszamy do rezerwacji miejsc i do wspólnego odkrywania magii zimy z Trekking Club!

kulig w Katowicach 2024 - paintball, offroad, ognisko

Kulig w Katowicach? Tak! Teraz to możliwe! W tym sezonie, do zimowych atrakcji dołącza u nas ta najbardziej klasyczna, czyli kulig. Konie zostawiamy jednak w stajniach, a sanki pociągną nasze samochody terenowe. Zapraszamy!

 
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo