Menu

Imprezy w czasach zarazy (aktualizowane).

Quady na Śląsku, jazda quadami katowice, quady śląsk

To bardzo trudny czas dla nas wszystkich. Próby zwalczenia wirusa przez kwarantannę – choć są oczywiście zasadne – przy okazji sprawiły, że całe gałęzie gospodarki z dnia na dzień straciły możliwość prowadzenia swojej działalności.

Fryzjerzy, kosmetyczki, przewoźnicy autokarowi, hotele, przewodnicy, właściciele niektórych sklepów, piloci wycieczek, wreszcie – cała branża MICE, której częścią jesteśmy i my, musiała ograniczyć lub całkowicie zamknąć swoje podwoje.

Nasze działania w okresie epidemii. Dekalog.

Od weekendu 16.-17. maja, ruszyliśmy ponownie z wyprawami quadami i imprezami paintballowymi. Zapoznajcie się naszymi sposobami na zabezpieczenie przeciwepidemiczne.

Przede wszystkim, zadbaliśmy o zabezpieczenie i przeszkolenie pracowników w zakresie prewencji epidemicznej. Na terenie B.A.S.E. ustawiono kilka dozowników z płynem dezynfekującym do rąk – dostępnym zarówno dla nas, jak i dla Was.

Po drugie, wyposażyliśmy się w całkiem dobre płyny do dezynfekcji powierzchni oraz sprzętu sportowego. Regularnie spryskujemy nim zarówno sprzęt (markery, maski, kaski, kierownice i siedziska quadów), jak i wyposażenie szatni i biura (od klamek, po wieszaki, przez ławki). Do odkażania masek i kasków – poza praniem, spryskiwaniem płynami dezynfekcyjnymi – stosujemy również ozonator! Jest to bardzo skuteczny sposób pozbywania się wirusów i bakterii.

Po trzecie, jeździmy już samochodami terenowymi, jednak prosimy o używanie w nich maseczek i jednorazowych rękawiczek!

Po czwarte, imprezy paintballowe będą realizowane w grupach dostosowywanych do aktualnych na dany moment zaleceń Sanepidu. Z szatni będzie mogło korzystać jednorazowo nie więcej niż 10 osób, a zachęcamy raczej do przebierania się pod wiatą ogniskową.

Po piąte, zachęcamy do tego, by dojeżdżać do nas wyłącznie swoimi samochodami ograniczając przystanki po drodze do minimum.

Po szóste, w przypadku imprez quadowych, zrezygnowaliśmy z udostępniania Wam naszych kominiarek. Prosimy by mieć swoje lub by zakupić taką kominiarkę u nas (+10 zł). Używanie kominiarek jest obowiązkowe!

Po siódme, kalendarz imprez zostanie tak zmieniony, by utrudnić spotykanie się grup na naszym terenie.

Po ósme, zawieszamy do odwołania organizowanie przez nas cateringu.

Po dziewiąte, prosimy o to, by nie przyjeżdżać do nas jeżeli czujecie jakiekolwiek objawy choroby zakaźnej (nawet „niewinnego” przeziębienia). Katar również zaliczamy do takich objawów 😉

Po dziesiąte, dbajmy o higienę, korzystajmy z kominiarek, szalików lub chust zasłaniając nimi usta i nos. Dbajmy o siebie nawzajem i nie poddawajmy się temu cholerstwu 😉

Comments are closed.

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Vimeo